Kačer Donald na dánský způsob

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:599
Počet zobrazení:6 099
Zajímalo vás někdy, jak by vypadal příběh Kačera Donalda jako tíživé a syrové dánské sociální drama? Tak nyní máte možnost. Tento trailer vytvořila islandská komediální skupina Mid-Island a uvidíte v něm Kačerov jako nikdy předtím. Kromě Donalda se můžete těšit i na další známé postavy jako Goofyho, strýčka Skrblíka či Rafany. Ale není to pohled pro slabé povahy.

Přepis titulků

Strýčku Donalde! Strýčku Donalde! Strýčku Donalde, kde je máma? Vaše matka je coura! Stůj, Donalde! - Táhni, ty svině! - Zklidni hormon, kašpare! Copak to tu máme? Kilo bílýho? To není moje. Donalde, kde sakra seš?

Jsem v maléru, Daisy... Jsem ve vězení... Donalde! Takže mě tu s klukama necháš?! Daisy, uklidni se! Ne, já už to nezvládnu! A co ty prachy, co visíš Goofymu? Donalde, Donalde, Donalde... Kde mám ten balík?

Kde mám matroš?! Zabásli mě, Goofy! Byla to past! Zasraná léčka! Tak to máme ale celkem problém, kamarádíčku. Chci svoje prachy. Naštěstí tu mám tři kamarády, Rafany, a ti mají vlastní vyjednávací metody. Rozumíš, kámo? Ale kde mám sehnat prachy? Nemáš bohatýho strejdu? Strýček mě nenávidí! Nikdy mi nepůjčí! Nedostaneš ani čtvrťák, Donalde!

A víš proč?! Protože seš břídil, Donalde! Ubohá smažka! A víš, proč jsem začal s fetem?! Protože jsi mě zneužíval, strýčku Skrblíku! Kurva! Kurva! Kurva! Kurva!!! Daisy? Daisy, kde seš? Dělej, Gusto!

Čau, Donalde. Jak ti dupou? Daisy? - Tys prcal mou holku? - Jo. Hustý, co? Kurva, tys prcal mou holku?! Vždycky jsem měl štístko. - Tak teď už ho nemáš! - Donalde, ne! V mé závěti... nedostaneš... ani cent... Já jsem Magika.

A ty? Donald. Chceš válku? Máš ji mít! Celej můj život je válka! Co jsem zač? OŠKLIVÉ KAČÁTKO Proč si nenajdeš práci, tati? Já nejsem váš táta! Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A kde je Mickey Mouse?

203

Odpovědět

Ale hezky se jim povedlo že se jednotlivý lidé podobají těm svým předlohám :)

201

Odpovědět

No, ono to není ani tak parodie na kačera donalda, jako na dánskou kinematografii. Lidi, kteří ty filmy neznaj tak se u toho nezasmějou, podívejte se na nějakej film od Refna a pochopíte o čem je tu řeč!

201

Odpovědět

Hustodémonskymegamockrutopčísný to je jediný co o tom můžu říct.

212

Odpovědět

:D je to zajímavý otočení toho sladkýho stylu disney;)

190

Odpovědět

Magika Von Čáry... lepší název pro zlou čarodějku snad ani nejde vymyslet

210

Odpovědět

genialne, uzasne skvele je to tak podivne a vystihujuce i danske filmy i kacerovo ze dava 10 bludistakov z 10 :)

191

Odpovědět

rovněž zbožňuju severské filmy, podle mě je jeden z nejpovedenějších Umění plakat ;)

190

Odpovědět

lidi nepochopili myšlenku :) protoze je to podane drsne :) ale genialne takze plny pocet ume.... palce dolu si strcte doriti radsi ano :P ....

202

Odpovědět

kačera donalda a příběhy z kačerova jsem měl jako malej rád, takže todle mi přijde jako ujeté sprznění.
takže 2* za snahu.

1827

Odpovědět

Je to dokonalé! Žeru severské filmy, kde je děj WTF, všichni se tam hádají, ale nakonec to skončí ještě větším WTF než všechny předchozí scény dohromady :D. Doporučuju Adamova jablka ;)

203

Odpovědět

uf.. drsný

180

Odpovědět

Asi si pohádky z dětství pamatuji zkresleněji, než bych čekal.

180

Odpovědět

No, já jsem říkal, že tady ten snímek asi nesklidí moc velký úspěch... Ono je to totiž parodie na dánskou kinematografii, která se vyznačuje různými těmi syrově natočenými drsnými scénami... přesně v tom stylu, do kterého je převedený Kačer Donald. Je to vlastně Kačer Donald na dánský způsob.

Kdyby někoho zajímalo, tak doporučuju například film Festen (Rodinná oslava) či Pusher (Dealer).

180

Odpovědět

mě to přišlo geniální a hláška ,,jo vždycky sem měl štístko" mě vodbourala

183

Další