Java navždy

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 460
Počet zobrazení:18 315

Teď tu máme video zvláště pro příznivce Javy, ale pobavit může i ostatní, průměrně znalé PC uživatele. Ve videu zazní plno známých melodií včetně písní z filmů Americká krása a Requiem za sen. Kompletní seznam hudby zde: Thomas Newman - Dead Already, Thomas Newman - Any Other Name, Clint Mansell - Lux Aeterna, T-Rex - Children of the Revolution, The Turtles - Happy Together

Přepis titulků

Titulky: Oudžej Titulky: Oudžej Titulky: Oudžej Titulky: Oudžej Titulky: Oudžej www.VideaCesky.cz www.VideaCesky.cz www.VideaCesky.cz www.VideaCesky.cz www.VideaCesky.cz Vypadají jako dokonalá rodina.

Všechny OLE objekty vyexportujte pomocí příkazové řádky, aby byly přístupné internetovým informacím. Ale někdy není vše tak, jak se zdá. Tati? Proč vždycky používáme .NET?

Jak to myslíš? To nejsou žádné jiné vývojové platformy? Myslím, že už je čas jít na kutě. Jeden chlapec objeví naprosto nový svět. Podívej, jak je to krásné, robustní, bezpečné, přenosné a škálovatelné. Co to tam děláte, kluci? Jen tu koukáme na nějaký porno.

Doufám, že neděláte v Javě a jiných open source věcech... Ne! Dobře... Mládí je celé o experimentování. Co to tam děláš? Nic! Haló? Jo.

Už jsem skoro hotov! Veselé Vánoce! Ale žádné tajemství nelze utajovat věčně. Tati... Mami. Musím se vám k něčemu přiznat. Používám Javu! O čem to sakra mluvíš? Chci používat programovací jazyk, který neběží jen pod Windows. To je prostě blbost!

Přenositelnost nebyla pro Microsoft nikdy prioritou a ty to víš. Můj syn je zrůda! "Jedno z nejpůsobivějších dramat současnosti..." -The Java Fosse Microsoft nám dává netově založené aplikace, sdílející informace s ostatními aplikacemi přes webové servery. "Opravdu poutavé..." -Wired Umožňují nám posílat XML zprávy přes SOAP!

Přes SOAP! Copak si člověk nemůže vybrat podle vlastních potřeb? -Tati? Tati? -"...mistrovské dílo!" -James Gossling Ale za pravdu se někdy tvrdě platí. Možná jsi měl pravdu, tati. Možná, že je .NET lepší než Java. Možná je jednodušší držet se standardů od Microsoftu. Java je mnohem lepší! Můžeš ji skvěle upravovat a seřizovat, což u Microsoftu nejde.

V Javě je budoucnost! Od uznávaného režiséra filmu JAVATAR a .NOT. Hrají Eddie Larrison, Scala Johansson, dvojnásobný vítěz zlatého vévody William Windows, Krucinál! velice přesvědčivá Mona Lisa Harddrive a vycházející hvězda Lenny Linux.

Java navždy SVĚTOVÁ PREMIÉRA 8. září

Komentáře (89)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle musí vyjít v kinech!
Sice Javu moc nemusím, spíše C# (No, ale oba jazyky jsou si dosti podobné), ale i tak to je... hustodémonsky krutopřísné! :D

240

Odpovědět

Java Forever !!!

190

Odpovědět

Nejlepší jsou závěrečné titulky :D Jak se tam píšou herci a kdo to stvořil. Gregory Writeprotected :DDDD, Henry Hibernate :DDDD, Piotr Megabyte :D:D drsné :D

201

Odpovědět

Thomas Newman – Any Other Name...to je ona...cca 2 roky tuhle písničku scháním..neuvěřitelně děkuju videacesky...jinak výborné zpracování :D

190

Odpovědět

Nejlepší je ten zvuk windows v čase 1.21 =D =D ....

210

Odpovědět

Umřela jsem smíchy :D Tak dokonalý..ostatní se přiznávaj k homosexualitě a tenhle...zabil xD A sex při programování...hmmm asi zkusim :D jen to u nás bude ten .NET xD

190

Odpovědět

Dal bych 9*, ale za Maca dávam 10 :-)

197

Odpovědět

Přítelkyně na konci filmu zahlásí: " Kdybych to alespoň chápala....Půjdem se na to podívat nebo to ještě není?" :D :D :D

200

Odpovědět

A beďary už jste si vymačkali???

1820

Odpovědět

v case 2:33 zacne zpevak zpivat, pokud si ale to stejne video pustim primo z youtube, tak ne.. Jak je to mozne ? :)

181

Odpovědět

Ta roštěnka by zasloužila. :D

182

Odpovědět

Via SOAP!!!

181

Odpovědět

tady http://jz10.java.no/java-4-ever-trailer.html to video porad najdete..

180

Odpovědět

Hej ale z toho House mi to je taky povědomý...

180

Odpovědět

.: Ty jsi ale idiot. Jak Dead Already, tak Any Other Name jsou téměř totožné skladby. To, že tam autor obmění pár akordů melodii nezmění. A kdyby se Bug všem nehrabal v popiskách, tak by tam bylo moje původní a to říkalo jen American Beauty, což bohatě stačí.
A když si seš tak jistej, že to bylo v HouseovI, tak mi napiš v kterým dílu.

183

Další