Rady přátel ohledně randění

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:428
Počet zobrazení:5 118
Rande, to je občas pořádná věda. Naštěstí máme svoje kamarády, kteří dokáží v těch nejtěžších chvílích přispěchat s množstvím rad a tipů, jak to v dnešní době mezi chlapci a děvčaty chodí. Poznali jste se v nějaké z rolí?

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Co jóga, svině? Pamatujete na tu holku, o který jsem mluvil? Pozval mě na rande. Rande?! Na rande už nikdo nechodí! Je snad rok 1985? Přesně, nažhav proudový kapacitátor a vyraž na rande, Zacku Morrisi.

Pěkně. Co je špatnýho na tom pozvat holku na večeři? Večeři?! Řekl to ironicky, že jo? Jako: "Měli bysme jít na večeři, třeba do pizzérky, kotě." Ne. Proč jako? Kluci už nezvou holky na večeře, pozvou je domů, aby se spolu dívali na film přes Netflix. Nebo je vezmou na koncert kámošovi kapely.

Nebo krást do sámošky. Jistit ho v posilce. Dát si panáka a fackovat se. Jít trsat do klubu a nechat ho, aby o tebe otíral svoji erekci. Nebo do postele na nezávaznej styk. Nechat ho, aby do tebe strkal všechno možný. Nebo ještě líp, přivede dvě kámošky. A potom následuje grupáč v baru, abys nebyla pod takovým tlakem.

Já nevím, přijde mi to divný. On je divnej! Je divný, když jí teď napíšu? Superdivný! Pokud to teda není sexy. Měl bys na něj zapomenout. Co takhle znova nažhavit tvůj účet na internetový seznamce a odpovědět prvnímu krasavci, kterej napíše něco jinýho než "Ahoj", "Čus" nebo "Zachtělo se ti ptáka?"

Jo, napiš: "Zachtělo se ti ptáka?" Víte, co? Rovnou jí zavolám. Právě mi volá. - Nech to spadnout do hlasovky. - A potom si to pusť a promysli si odpověď. Vyzvání to. Haló? Čau, tady Avery z jógy.

Kurva! Promiň. Tak jsem přemýšlel... Jo, večeře a film zní skvěle. Obojí? Fajn. Vyzvednu tě v osm? Vyzvednu? V čem?

V kočáře? - Osm je perfektní. Tak zatím. - Zatím ahoj. Má nějaký kámoše? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz "Promiň, musím být v práci. Snad někdy jindy." Vezměte mě do pizzérky.

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Klasický příklad toho, když nezadaní „kamarádi“ nechtějí přijít o nezadaného „kamaráda“, kterého potřebují na společné sezení u pivka, u vínka a pro pocit, že nejsou sami nezadaní… Taky jsem měl takového „kamaráda“, který jen blbě kecal „ty seznamku nepotřebuješ“, „nikam nechoď, to nemáš za potřebí“… Hlavně že i on byl sám. Pak mi to došlo…
Někdy je lepší věci neprobírat s takovými „přáteli“ a mít také své soukromí! Natož, kdybych mu řekl, že jedu na víkend s akcepronezadane.cz. To by bylo hlášek, a pak vyzvídání, to by ho zajímalo, co tam bylo za příjemný slečinky, jak jsem si to užil…On by na to ale nikdy odvahu nenašel!
Prostě je důležité vědět, s kým se o určitých věcech bavit a na čí rady dát! Kamarády, kteří tě chtějí mít jen jako jistotu do hospody na hokejovej zápas nechat opravdu tak na ten hokej… :-)
Kočka v zeleném je fakt sympatická, ten konec je divnej, ale proč si takové gesto nenechat až na rande, když dotyčnou znám líp nebo s ní nezajít někam ihned po cvičení?!
Buďme sami sebou a některá rozhodnutí dělejme sami! Hodně štěstí! 

10

Odpovědět

Hezké a vtipné! :D Krásně to poukazuje na to, jak je dneska těžké být zamilovaným romantikem, protože je příliš obcénní a drsná doba ;)

192

Odpovědět

Jediné čo na tom videu bolo dobré bola tá pekná holka v zelenom tielku ! Herci trápny , humor úbohý , záver stupidný !!!!!

189

Odpovědět

Celé to drží nad vodou Jocelyn DeBoer... A její kukadla...

185

Odpovědět

Nemám kamarády.

183

Odpovědět

Někdy to neni na škodu :)

181

Odpovědět

Všichni jsme se shodli, že ta holka je tak pěkná, že i kdyby to mělo 10 s a byl to jenom záběr na ni, tak to má 9,9/10 ( nezapomeňme na zlosyna, nebo co to je). Život je zvláštním způsobem nespravedlivý, jí jenom stačí, že je :D

185

Odpovědět

...nebo co to je

:D:D:D

Takhle znevážit Jeho veličenstvo Zlopána, odteď budeš na jeho černé listině :)

185

Odpovědět

+PepekChci být taky, chci být taky... počkat. On dospěl?

182

Odpovědět

Něco na tom bude. Vždycky vybírám klidné restaurace s perfektní atmosférou, chovám se jako gentleman,poté večerní procházka Prahou, vůbec netlačím ten večer na pilu.
Výsledek, jsem sám, a na rande jsem nebyl už nějakou dobu. ´:D

183

Odpovědět

zamyslela bych se nad tím, jestli není chyba na druhé straně :D

183

Odpovědět

+janelizzieTěžko říkat, že je chyba na druhé straně.
Ženský dneska prostě chtěj pořádnýho chlapáka. A těma kecama o romatice, něžnosti, pochopení apod. akorát blbnou chlapy.
Takže ne restaurace, gentleman ano, ale ne Marek Eben, procházka klidně, ale piliny musí lítat.
Ženská nedělá sama kroky, aby nevpadal jako štětka, takže čeká a doufá, že chlap bude vytvářet příležitosti. Je to pro nás dřina.

185

Odpovědět

Nejsem nějakej romantickej typ, ale zrovna procházkou večerní Prahou bych asi odmítatala těžko (pokud tedy nejsi menší než já [t.j. pod 171cm]). A hlavně většina ženských chce pořádný macatý nobrainy s peněženkou plnou prachů (zase určitě ne všechny. Já osobně pohrdám namakanýma a blbýma klukama :D) Abych to shrnula. Pokud jsi sympatickej, pěknej a občas umíš být i zlej, tak je zřejmě problém u druhý strany.
Hodně štěstí s lovením :D

184

Odpovědět

+BloodyElleTak dneska v 8 sraz u Národního muzea :)

183

Odpovědět

+BloodyEllezajímalo by mě, jak velkej sraz VC z toho nakonec byl :D

183

Odpovědět

+BloodyElleMožná je to tak v Praze, o Pražanech se moc přívětivě nemluví.
Ale většinu žen chlap ukecá i bez peněz a svalů. Je to o charisma, sebevědomí a správném silném a nadřazeném chování k ženám

188

Odpovědět

S tím že je vina na jedné či druhý straně bych ani neřekl, každý je nějakej, jen mě dokážou vytočit kecy ženských o tom jací že to nejsou všichni chlapi hajzli,děvkaři co každej víkend trčí někde v hospodě a podobně. Ať se nevztekají když si samy takového vyberou.
Vím kde je u mě problém, nicméně měnit se kvůli toho nebudu, nějak se přetvařovat atd to mě hrozně unavuje. Naštěstí je mou alfou-omegou něco jinýho než balení holek na baru, takže mě to až tak netíží.

183

Odpovědět

+rooneyTo jsou ale dve ruzne veci. Je neco jineho to, co rikas, ze bys chtel, a to, co opravdu chces. Je to podobne treba jako to, ze si reknu, ze chci jist zdrave, ale pak si stejne dam pizzu nebo fastfood.

Dalsi vec je, ze bys nikdy nemel brat rady v rybareni od ryby, ale spise od rybare...

184

Odpovědět

MarasMan: Chápu tě, ale co ty děvky které si snaží jen něco dokazovat, dá ti eventuálně šanci, a když zjistí že by si sní rád "byl" tak couvne a začne člověka skoro doslova ignorovat. Jakmile ji dojde že už tě má chyceného, tak pro ní přestaneš být zajímavý.
Nevím možná mám smůlu na ženský, ale z mého pohledu u Nás v republice už je to skoro samá děvka nebo svině. Znám jednu holku která se nebojí i ve společnosti říct že si myslí že ženský jsou dneska mnohem větší svině než chlapi. Té si fakt vážím, protože od žádné jiné jsem to nikdy nahlas říct neslyšel.

188

Odpovědět

+rooneyNo jo, to je to, o čem mluvím. Chtějí někoho, kdo bude jejich velkej chlap. Neříkám, že bys jím nebyl, ale ony to chtěj vnímat, že mají alfa samce.
Ty si čase najdeš tu správnou. Možná je to více mezi mladejma holkama. Snad už ty starší se takhle chovají méně.
Dříve jsem si myslel, že ženy jsou ty lepší polovičky. Dnes už tomu víc rozumím a souhlasím, že ženy jsou horší než muži. Ale spíš než tím, že by to byly svině, to bude tím, že chlapi jsou přímí, kdežto ženy si furt na něco hrajou. A pro nás je to tak matoucí a zažíváme zklamání. Aby si někdo nemyslel, nechi tu ženy nějka ponižovat nebo jim nadávat, jak jsou hrozný a chlapi svatoušci, tady si nebudu hrát na detaily. Ale je to koneckonců vidět i v kolektivech. Chlapi nemají moc problémů v kolektivu. Buď problémy nejsou, nebo si je vyřeší a hlavně si z nich tolik nedělají. Ale skoro každá ženská nadává, jaká je její kolegyně nebo její kamarádka kráva a jaké mají ženy mezi sebou spory. Tohle, myslím, většina lidí potvrdí.

183

Odpovědět

+rooney''samá děvka nebo svině'' Promiň a kdo tě vlastně za toho gentlemana považuje? Nebo je to spíš jen tvůj subjektivní názor?

1817

Odpovědět

A mně by se tohle zrovna líbilo teda!! :D protože když chlap netlačí na pilu, holku to donutí se zasnažit sama a rozhodně bych neříkala, že by si měla připadat jak děvka, pokud to nedělá pořád :D

185

Odpovědět

+hadrad13Pošli mi na sebe kontakt. ;)

186

Odpovědět

+hadrad13Až tak jo? :D kam? :P

184

Odpovědět

+hadrad13Na fóru videacesky v soukromé zprávě. ;)

183

Odpovědět

Big Daddy: Moc ti nerozumím, já píšu to co chi, a ne to co nechci. Nemyslím si že zrovna tady se ptám na rady od ryb, jen píšu jak to vidím já.

MarasMan: To máš naprostou pravdu. Vím že ženy od Nás chlapů očekávají a chtějí, ale jak říkám, já se kvůli tomu měnit nebudu. Třeba jednou natrefím na jednu z těch co nemá potřebu si na něco hrát.

Arwen: Čekal jsem že se toho někdo chytí, za tím co jsem napsal si stojím. Neříkám samozřejmě že všechny, ale bohužel z mého vlastního pohledu hodně velké procento ano žen je přesně takových.

182

Odpovědět

+rooneyMožná máš nějaký špatný zkušenosti, ale já jsem neřešila tohle, ale skutečnost, že o sobě prostě nemůžeš napsat, že jsi gentleman a pak vypustit z úst tuhle větu. Dneska si všichni myslí, že gentleman je muž, který ženě otevře dveře, ale gentleman se hlavně vyznačuje slušným a pozitivním přístupem k sobě a ostatním lidem. Z tvých příspěvků ale vyplývá, že nemáš ani jedno...

183

Odpovědět

Sakra dlouhý komentář se tu rozvinul. No, já jsem jako ty. Nechodím ani nikam do klubů a podobně, považuju se za romantika. V momentě kdy má dojít na lámání chleba (první polibek) jsem byl vždy v koncích. Ale holky to prostě neudělají a tak jsem musel já :) . Když jsem spolužačkám z výšky (je jich ve skupině 39 a já jsem sám) vykládal, jak jsem začal chodit se současnou přítelkyní, říkaly že je to jak z filmu a kéž by měly někoho takového - nejsem nějaký egocentrista, ale pochvala vždy potěší :) . No, doporučuju se neměnit člověk by si někoho pak našel, ale ne podle svého gusta. Hledat si opravdu nám vyhovujícím způsobem, však ono to přijde. Hodně štěstí!

180

Odpovědět

Myslím, že základní chyba je u tebe - je samozřejmě důležitý bejt hodnej kluk, ale slečny se začnou nudit. Brzo. Chceme milýho, hodnýho, ochotnýho a obětavýho, ale taky samostatnýho muže se svým názorem, inteligentního, se svou hlavou a bez problému se ozvat, když je někde chyba. Máme rády sex, ale musí to bejt vášnivý. Něco v tom muži prostě musí bejt, aby nás zaujal a my na něj večer myslely. Romantika je krásná věc a ženy jí milují, ale nepleťte si jí se stereotypem a klišé.

180

Odpovědět

prej má nějaký kámoše :D sem se dobře zasmál

182

Odpovědět

1:32 ten řev nejlepší :D Ale tu co zval je ještě lepší 8-)

182

Odpovědět

jak zjistíte, že je někdo šíleně hezkej?
když jsou tady dvě videa s tím člověkem a u obou je spousta komentářů typu "pěkná holka" nebo "nic moc, ale dám víc za tu pěknou holku"
btw, je to Jocelyn DeBoer a druhý video je tady: http://www.videacesky.cz/skece/sest-vanocnich-filmu-ktere-si-prozijes

180

Odpovědět

Průměr
Za tu holku dám 5 hvězd ...

186

Odpovědět

Ono to jako parodie není úplně špatné (co se mě týče). Ale konec byl špatný takovým způsobem, až to fyzicky bolí. Škoda nápadu...

184

Odpovědět

ty dvě čubky s těma dvěma kokotama bych vyliskala a konec byl taky debilní.... holka byla pěkná, tak dám jednu hvězdu aspoň za ní. Pro mě slabé.

1810