Superhrdinské rychlorande

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:575
Počet zobrazení:5 447

Jak by to vypadalo, kdybyste šli na rychlorande s komiksovými superhrdiny? Bohužel asi nějak takhle.

Přepis titulků

Překlad: Mithril www.videacesky.cz Zdravím, jsem Aquaman. Možná jsi o mně slyšela. Král Atlantidy, jsem velké zvíře. Už jsi spala se seveřanem? Jdu pozdě. Bojoval jsem s Doktorem Ocem na Times Square. Je tvrďák. Má jemné ruce, často si je maže. Bob mi jasně řekl, že tu bude sedm devítek.

A ty jsi sotva čtyřka. Já a moje sestra jsme si často hrály na svazování. Na mojí slepotě je fajn, že lidi nesoudím. Pokud jsi tlusťoška, tak mně to nevadí. Moje bývalka byla bohyně, takže... ...na tebe nechci tlačit. Milovala ses vzhůru nohama? Je to úžasný. Ráda bych zkusila něco nového.

Hrála to na obě strany. Spidey to dělá. Black Cat to nesnášela, Mary Jane se to líbilo... Kapitánu Amerikovi to nevadilo. Dneska je tu spousta magorů. Jsem tu jen kvůli bingu. Děláš jógu? Power jógu? Bikram jógu?

Tohle je něco nového. Nikdy jsem nerandil s kamerou. Jsem trochu úchylný. Dokážu se rychle léčit. Můžeš být tak drsná, jak chceš. Chceš vidět něco zábavnýho? Logane! Chceš abych ti něco přitáhl pavučinou... Zase ten zvláštní pavoučí pocit. Další!

Jsem nejmužnější člověk, jakého znám. V tom je alkohol? Jsem šťastně ženatý. Zrovna nemám prsten, ale... Nelíbí se mi to tvoje obviňování. Co to sakra je? Můj bože! Barry? Bože, co se ti to stalo?

Jimmy, Tommy, proboha! Kdo to objednal? Chceš vidět něco hustýho? Většina lidí zná mé kladivo Mjolnir, ale některé dívky slyšely i o mém druhé kladivu. Raz, dva, tři... Bože, bože, bože! Proooč?

To je působivý. Já umím lítat. K čemu je ten zvonek? Ten je na servírku? Moc mluvím? Nemluvím! Myslím, že mluvím tak akorát. To ty zrovna moc nemluvíš. Jsi nudná. Nelíbíš se mi. Chci někoho jiného. Další!

Nudíš mě! No tak, honem. Víš, nejsi zase tak moc hezká. Ale vyspal bych se s tebou. Rozhodně bych se s tebou vyspal. Ale už bych nezavolal. Můžu se dotknout tvého obličeje? Jsem na vodní sporty. Vlhkou postel mám rád. Řekli mi, že tu budou podávat tacos.

Sakra, chci svoje tacos. To je na servírku, aby přinesla tacos? No dobrá. Jsem Batman. Jak se máš? Mám spoustu peněz. Nemám žádné super schopnosti, na rozdíl od Aquamana, ten má spoustu skvělých super schopností. Měla by sis vzít jeho číslo.

Ale co, pojďme si to rozdat.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zrovna na speed datingu by človek čakal Flasha...

200

Odpovědět

Tam byl, jen jsi si ho nestihl všimnout :D

210

Odpovědět

Nejvíc mě pobavilo duo Deadpool a Wolwerine :D Hned jak tam naskočil Deadpool tak sem čekal kdy mu něco udělá :D Aquama a Stan Leen to taky dali dobře :D

180

Odpovědět

kto je ten superhrdina v 2:00 ?

184

Odpovědět

aha, Aquaman...
sorry za spam, škoda že sa tu nedajú po sebe mazať komentáre

181

Odpovědět

+regressivto by pak trolové a blbečci měli moc jednoduché. (tím neříkám, že jsi jedno ani druhé)

181

Odpovědět

Kdo je ten týpek na 0:58?

180

Odpovědět

To je Stan Lee, komiksový scénárista u Marvelu. ;)

182

Odpovědět

Stan Lee a hraje ho Kevin McShane.

182

Odpovědět

Chlápek co má být Stan Lee , tenhle týpek ho často hraje má i vlastní kanál na youtube Fakestanlee

181

Odpovědět

už jsem čekala, že Thor řekne "ANOTHER!" když pil ty panáky a ono nic... :D

181

Odpovědět

Zdá se mi to nebo je tam spousta lidí z 5secondilms?

186

Odpovědět

Nej byl Thor :D

183

Odpovědět

Tak ma úplne dostalo ako Aquaman sypal soľ do toho pohára, aby bola 'morská':D

190

Odpovědět

Robin xd

180

Odpovědět

fair enough

181

Odpovědět

"Nikdy jsem nerandil s kamerou." zase to jeho proboření čtvrtý stěny. :D

195

Odpovědět

tenhle díl je z nich asi nejlepší.
Spidey opět zabodoval :D

184