Conan jako superhrdina

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 608
Počet zobrazení:14 895

Dnes si dáme po delší době místo klasického rozhovoru jedno video z Conanova nového pořadu. Ten se totiž natáčí nedaleko od sídla animátorů z Warner Bros., a tak se Conan rozhodl, že se spolu s kamerou do jejich budovy vydá. Nejdříve zkritizuje pár ubohých superhrdinů z komiksového DC univerza a poté se pokusí dát s jedním ze zaměstnanců dohromady svého vlastního superhrdinu.

Tady je nutné podotknout, že Conan nakonec tenhle nápad dotáhl hodně daleko. Nejdříve se jeho superhrdina Flaming C objevil v několika dílech animovaného seriálu Liga spravedlivých, a poté mu dokonce nechal Conan vytvořit filmový trailer, který promítal na letošním ročníku Comic-Conu. No řekněte, není Flaming C drsňák? :-D

Poznámka: Conan má na levé ruce tzv. Jai alai rukavici, která se používá v tomto sportu.

Přepis titulků

Sedím tu s Peterem Girardim. Vy jste šéf Warner Bros. Animation? Ne, kreativní ředitel Warner Bros. Animation. Řekněme, že prostě u Warner Bros. děláte a pomáháte s animací. Samozřejmě tu máte postavičky z Warner Bros. animáků. Ale taky jste vytvořili postavy z DC univerza, je to tak? Batmana, Supermana, - Wonder Woman...

- Trinity. - Green Lanterna, kterému má vyjít film. - Ano. A jeho schopností je, že má zelený prsten, kterým může nechat věci zezelenat, že ano? Může svým prstenem vytvořit, cokoliv ho napadne. - Ale musí to být zelené. - Musí to být zelené. Přijde mi, že ten, kdo to vymyslel... chtěl zmizet...

před víkendem brzo z práce. Byl pátek a on řekl: "Má lucernu!" "A je... zelená." "Už musím padat. Nechci trčet v zácpě. Dejte to tam." V DC univerzu je pár postav, o kterých by se dalo říct... že s nimi jejich autor strávil méně času než s jinými. Jsem rád, že jste to zmínil. Prolistovali jsme tuhle knihu: Encyklopedii DC komiksů.

Samozřejmě máte spoustu skvělých hrdinů, ale my jsme našli... některé - a přísahám vám, že opravdu existují - kteří... stojí za prd. Prostě se nepovedli. A rád bych je s vámi probral, můžeme? Jasně. Bat Lash. Říká vám něco jméno Bat Lash? - Bat Lashe znám.

- Dobrá. Bat Lash je příjemně vystupující miláček žen. Kovbojský švihák, kterého uvidíte vždy s květinou v ruce. Na rovinu... - Tohle není miláček žen. - Švihák to možná vystihuje líp. Na sklonku svého života se ve 20. letech spojil s dobrodruhem Biffem Bradleym a Hansem von Hammerem neboli Enemy Acem, aby získali dva meče... No ne...

Dívejte na tohle. Ultra the Multi-Alien. Znáte ho? Tohle je průser. Tohle je ku*evskej průser. Vždyť z něj nejde strach. Jednu nohu šlohnul slepici a ta druhá je delší... Tahle.

Ale vůbec to nevypadá jako noha. Spíš mi přijde, že z něj kape omáčka. A samozřejmě, společný znak všech špatných superhrdinů, ženské spoďáry. Doufám, že jeho autor byl nejen vyhozen, ale i zavražděn. Dobrá, teď vážně... - Captain Boomerang - Vy ho znáte? - Ano, toho znám. Takže je to chlap s trvalou... - co nosí minisukni... - A pilotní čepicí. Má pilotní čepici z letu TWA 800.

Čapku letušky. Ajaj, Superman to nezvládá. Zavolejte Kapitána Bumeranga. On po něm mrskne dřevem, které se možná vrátí zpátky, nebo ne, podle povětrnostních podmínek. Jeho slabina je jasná. Pro Supermana je to kryptonit. A pro Kapitána Bumeranga... jakýkoliv uzavřený prostor, ve kterém nemá dost místa na házení bumerangu.

Na tohohle se taky musím zeptat. Space Ranger. Říká vám to něco? Ne, toho vidím poprvé. Kareem Abdul-Jabbar nosil tyhle brýle loni, když hrál za Lakers. Vydávají je jen na recept. - Kamarádí se s Green Lanternem...

- Je to kámoš Green Lanterna. Hádám, že... mu Green Lantern moc často nevolá. Toho vážně vůbec neznám. Tady si zrovna kontroluje svůj záznamník, aby zjistil, jestli mu Green Lantern nevolal. "Nemáte žádné nové vzkazy." "Zkusím to znova." "Opakuji, žádné vzkazy."

- Máte jedny z nejlepších animátorů na světě... - Máme ty nejlepší. Jedny z nejlepších. Mohl bych si sednout s jedním z vašich animátorů a zkusit vytvořit superhrdinu Conana? To by bylo skvělý. Jako spousta lidí si rád představuju sám sebe jako superhrdinu. A tím se vy živíte... Pomozte mi.

Pojďme navrhnout Conana O'Briena nebo Conana superhrdinu. Ve skutečnosti nemám žádný zadek. Prostě tam nic není. - Můžete mi udělat větší zadek? - Určitě vám můžu dát dozadu trochu váhy. Chtěl bych pásek s držákem na BlackBerry. Co takhle přezku s lístkem marihuany nebo něčím takovým? Potřebuju logo. - Stylizované C, ze kterého by šlehaly plameny?

- To je dobrý. A mohl by skrz něj procházet blesk? A za to dejte Davidovu hvězdu. Chci být hrdinou pro všechny. Chňapky! Mohlo by se z nich kouřit, protože jsem právě vyndal z trouby focacciu. A na levé ruce Jai alai rukavici. To by bylo fajn. Víte co?

Rád bych byl první superhrdina, který nosí něco jako polobotky. Můžete přidat střapce? Golfové boty! Ty by šly. Mohly by mít zespodu kolíky? A co třeba stařecký ponožky s podvazky? - Fajn. - A síťovaný punčochy? - Síťovaný punčochy, podvazky i ponožky? - Jo. Blik! To je úžasný. Dívejte.

Flaming C. Je to pro mě čest. Díky mockrát. Jste skvělej. Dávejte si pozor na ruce. Tyhle ruce stvořily hrdinu Flaming C. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ... To byl Flaming C. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video nefunguje!

13

Odpovědět

Conan jako superhrdina s kuchyňskou chňapkou :D Originalitu určitě nepostrádá...

31

Odpovědět

Skvělý trailer!! Ehh,a kdy to bude v kině? =o)))

231

Odpovědět

Ty bláho tak ten trailer mě dostal že jsem se málem pochcal smíchy, jako na film bych určitě šel abych viděl tu srandu. NĚKDY PŘÍŠTĚ........MOŽNA :-D

291

Odpovědět

Ten trailer... :D Omg... :D Já z nich umírám.. :D Naprosto úžasná banda lidí! :))

221

Odpovědět

Dost dobrej SuperConan:D:D:D:D

221

Odpovědět

Nějak mi to připomnělo animák s názvem Megamysl :)

221

Odpovědět

Nuda..

18142

Odpovědět

Tak tohle video začínam milovat :D musela to bejt skvěl návštěva a byla to fakt sranda se na to dívat :D.

A ten trailer..... wow, co dodat!

212

Odpovědět

Tomu říkám skill na to být kreativní :D Taky si vymyslím svýho superhrdinu :D

223

Odpovědět

Ten trailer je uplne cool :-). Normalne bych se na neho sel podivat...hlavne na tu jeho rozzhavenou rukavici :D

203

Odpovědět

Tak ten animák je boží :D docela by mě zajimalo jak bych dopadl já..

192

Odpovědět

Luxus :) Díky!

182

Odpovědět


Odpovědět

Proc zni jako duken nuken

193

Další