Stan LeeKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:514
Počet zobrazení:7 964

V dnešním videu známého komediálního dua se Peele skvěle vžije do role legendárního komiksového autora. Stan Lee přijde kolektivu mladých komiksových autorů představit originální superhrdiny, za jejichž vznikem stál sám život. Jaká bude odezva?

Přepis titulků

Tak mě napadlo, že by ty plazmové pulzy nemusely vycházet z jeho rukou, ale spíš z jeho osobní aury... - Je tady. - Děkuju. Tomu nebudete věřit. Stan Lee z Marvelu mi před pár týdny zavolal a říkal, že by se chtěl stavit. - Přišlo mi to skvělý, takže jsem ho... - Excelsior! - Dobrý den, pane Lee.

- Klídek, seďte. Jdeme na věc. - Vy nám chcete představit nějaké postavy? - To si piš, že vám je představím. Tak jo, jen to musím... Ten stojan je nějakej vachrlatej. Nesahej na něj! Tak jo, představuji vám... Heydaye. Je natrvalo zaseknutý v roce své největší slávy: 1982. Jeho úhlavním nepřítelem je zlomyslná tvůrčí krize. Může žít věčně, jen k tomu potřebuje neustálý příliv zajímavých a podnětných nápadů.

- No nic, ten stál za prd. - Pane Lee, určitě jste unavený z cesty... Neboj, tohle není moje první rodeo, chlapečku. Mám milion dalších postav, takže... Doktor Balanc. Stárnoucí robotický vědec, který už nikdy neuklouzne ve sprše. Tohle je Kdetojsemák. Když se v noci vzbudí a potřebuje na malou, vždycky naprosto přesně ví, kde je.

Termostator může ovládat jakýkoli termostat, takže ho nebudou už nikdy v životě zábst nohy. Techno umí ovládat všechna technologická udělátka. Třeba počítače nebo ty menší počítače do ruky. Road Rage jezdí těsně za nevinnými řidiči, kteří se zrovna vrací domů od doktora. Spustí svůj radioaktivní klakson a řidiči na něj řvou: "Hej, nech nás bejt, debile!

Rychlejc nám to nejede!" Kde jste se tu vzali? No jo. Tohle je Šedá stíhačka. Je jí 40 let, nemá děti, ale má zatraceně sexy figuru. Balí výhradně starouše s copánkem a zdravotními problémy. Homestead má mutantskou schopnost přesvědčit své zaneprázdněné děti, aby se na něj přijely podívat a začaly mu zvedat telefon, když jim volá.

Co nějakej pořádnej zloduch? Obézní jamajská uklízečka, na kterou se volá Jamilo! Ráda krade... Pane Lee, promiňte, ale tyhle postavy jsou při vší úctě... Bohužel jsou pro nás nepoužitelné. To si myslí všichni? - Ano. - Jo. Je mi to jasný...

Nevadí. Občas to prostě nevyjde. Chápu, že o mě nestojíte. Zbytek... těch postav vyhoďte do drtiče odpadu, nebo jak se tomu nadává. - Děkujeme za návštěvu. - Jo. Heuréka! Právě mě políbila múza. Půjde o celý tým superhrdinů, o multietnickou skupinu individuí s krycím jménem...

Vyhozenci. Mají nestoudnou odvahu kousat ruku, která je živí. Ale nakonec jsou nuceni zůstat navěky bez práce. Co vy na to? Paráda! Jste vážně legenda. - Excelsior!

- Excelsior! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře