Holky jsou krávy: Na baru

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 198
Počet zobrazení:13 434

Následující video může v komentářích podnítit zajímavou diskuzi. Chovají se všechny holky právě takhle a mají všichni muži právě takovéto zkušenosti? Mimochodem, skeč společně napsali muž se ženou. Slovníček: effin - hodně, zatraceně (slušnější alternativa slova "fucking") get lucky - mít štěstí, mít kliku have we met - neznáme se? get raped - být znásilněn, stát se obětí znásilnění sundress - koktejlové šaty dressing room - kabinka na zkoušení oděvů v obchodech period - menstruace asshole - blbec, pitomec, kráva

Přepis titulků

Ahoj. - Ahoj. - Zahlédl jsem tě, jak tady sedíš a myslím, že jsi moc krásná. Můžu ti koupit něco k pití? Já jsem tady s kamarádkou. Dobře. Tak si to užijte. Nechápu, proč je každej místní chlap tak podělaně úchyláckej. Že jo? Ne, díky, na znásilnění dneska nemám chuť. Appletini pro slečnu.

Jak víš, jaký drink mám nejradši? Nevím, Lauren, asi jsem měl prostě kliku. My se známe? Tebe bych si přece pamatovala. Ne. Ale překvapuje mě, že dneska nemáš ty červené šaty. Cože? Ty červené koktejlové šaty, které sis včera koupila v konfekci. Vypadáš v nich opravdu sexy. Alespoň jsi tak vypadala v kabince.

Já ti nevím... Prostě jsem si je nevzala. Chceš odsud vypadnout? A žádné výmluvy, menstruace ti skončila v úterý. - Nezabiješ mě, když půjdu? - Zabiju tě, když nepůjdeš. Bože, je dokonalej. Tak jdeme! Omlouvám se, ale... HOLKY JSOU KRÁVY Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (85)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Osobně si teda myslím že tahle pointa sedí jen na málo holek, které jsou opravdu pipiny a vy kluci si to možná myslie o většině, protože možná máte zájem nejvíce jen právě o takovéto. Myslim, že většina holek nakonec přiloží velkej význam tomu co říkáte, když umí bejt kluk vtipnej tak sbalí holku úplně v pohodě i když nevypadá zrovna jako z reklamy, hlavní je nás prostě ukecat. Šamponka co řiká kraviny nebo mu musíme sami v hovoru podstrkovat co má řikat nějákej creepy ale vtipnej týpek porazí na celý čáře :)

179

Odpovědět

Tak podle mě je to omyl. Holku spíš sbalí chlápek, co vypadá jako z reklamy na Old Spice a klidně může mít v hlavě průvan. Takové ty řeči, že holkám na vzhledu přece nezáleží, že jim jde o "citové souznění" je blbost a lžou si samy sobě. Zdá se mi, že většina jsou pořád jen zlatokopky...

2913

Odpovědět

Osobně si teda myslim že tahle pointa sedí jen na málo holek, které jsou opravdu pipiny a vy kluci si to ožná myslite o většině, protože možná máte zájem nejvíce jen právě o takovéto. Myslim, že většina holek nakonec přiloží velkej význam tomu co řikáte, když umí bejt kluk vtipnej tak sbalí holku úplně v pohodě i když nevypadá zrovna jako z reklamy, hlavní je nás prostě ukecat. Šamponka co řiká kraviny nebo mu musíme sami v hovoru podstrkovat co má řikat nějákej creepy ale vtipnej týpek porazí na celý čáře :)

57

Odpovědět

Heh, docela pobavilo xD

40

Odpovědět

Já si třeba hrozně ráda pokecám s chlapama, ikdyž mám doma svojeho. I za svobodna sem to řešila tak, že dotyčný okamžitě ví na čem je, dokonce nechávám únikovou cestu, pokud přišel teda vysloveně balit. A v placení drinků se střídáme, aby teda nezkrachoval než najde nakou slečnu :-D tady to video jenom přehnaně vystihuje mařky typu : "Dneska venčím kozy, peněženku neberu" :-) Ale je škoda že nás pak hažou všechny do jednoho pytle a když si dám s někým sklenku sem hned "poběhlice" :-D ale co už

370

Odpovědět

Teda pardon to spíš ukazuje divný vkus některých holek :-) ale potrestaj se samy když si to dosmykaj domů :-D

120

Odpovědět

Pointu jsem pochopila, pobavilo :)
Ale ráda bych, bych se dozvěděla, jak slušně odmítat týpka č. 1?

Popravdě se mi líbí víc metrosexuálové, i když někteří nerdi taky ujdou, záleží na chemii a fyzické přitažlivosti (ta se pouze z fotky nebo videa vycítit nedá). Je mi jasné, že toto video je bráno z nadsázkou, ale když se zaměříme na týpka č.1, tak mi z toho vychází 2 možné situace:

1. Žena se zachová tak jako ta v tomto videu (slušně ho odmítne). Výsledek - spoustu chlapů ji pak odsoudí, že je namyšlená pipka.

2. Nebo pozvání na drink ze slušnosti přijme, chvíli s nim pokecá. Jenže většině týpkům to pokecání nestačí, začnou sondovat číslo nebo se na ni pak celý večer lepí, a když je dotyčná odmítne, tak je to pro ně zas 'zlatokopka' co se nechává zvát na drinky a 'nic z toho'...

Tak co má ta ženská asi tak dělat? :) Napadá mě jen, nezabývat se tím, co si o ní kdo myslí ;-)

3532

Odpovědět

1. možnost je fajn. Chlapy dají přímé odpovědi rozhodně přednost před nějakým divadýlkem, kdy pořádně netuší na čem jsou. A můžou jít rovnou balit jinou :D .

Pokud si pak někdo myslí, že je "namyšlená pipka" a má k tomu jen tenhle důvod, tak je to asi nějakej idiot ;-) .

800

Odpovědět

+PiranhaGregBohužel, pointu videa jsi absolutně nepochopila.

4818

Odpovědět

+PiranhaGregTak to bohužel z vlastní zkušenosti musím podotknout, že těch idiotů není po málu :/

74

Odpovědět

+PiranhaGregvrána k vráně seda?

43

Odpovědět

Buď ráda, že se o tebe někdo normální zajímá. Čím starší budeš tím větší zoufalci se na tebe budou lepit.
Slušně odmítnout neurazí.

231

Odpovědět

+Kacko85Já vím, že slušně odmítnout by nemělo urazit, jenže bohužel, najde se dost týpků, které slušné odmítnutí přesto urazí, a když už nezačnou sršet jed rovnou, tak za zády pak pomlouvaj, jaká je ta holka nanyka namyšlená a to ještě slušně řečeno.

99

Odpovědět

Dle mě je slušnost odmítnout přímo. Odmítnout slušně záleží na tom jak to dovedeš. A je naivní si myslet, že si o tobě nebude myslet, že si nějaká namyšlená nána. Tohle prostě musíš skousnout. Tak nebo tak, když něco nechceš tak to prostě odmítni, přeci se nebudeš tahat s někým, kdo ti není sympatický a nelíbí se ti. A jestli tě trápí, že ho nějak raníš, tak je to, to samé. Jedním dechcem neexistuje přijatelné odmítnutí pro obě strany, protože jsme sobečtí lidé a trpíme tím, že se nám nedostává toho po čem toužíme a dosahujeme toho, co nechceme.

130

Odpovědět

uprimne kdyz jednomu reknes ze jsi tu jen s kamoskou a odejdes hned s druhym borcem co te pozve na drink, tak se nedivim ze ten prvni pak o tobe prohlasi ze jsi krava. To jen tak na zamysleni ;-) .

50

Odpovědět

"Sad True"

31

Odpovědět

Stačí se řídit těmihle jednoduchými pravidly:
1. Buďte sympatičtí
2. Buďte atraktivní
3. Nebuďte neatraktivní

Úspěch zaručen.

https://www.youtube.com/watch?v=PxuUkYiaUc8

365

Odpovědět

přidej jedno a můžeš zapomenout ty předchozí tři: 4. buďte nechutně bohatí

206

Odpovědět

Hmm, tak nevím, ale mně přišel víc sympatický ten první :D (i kdybych nebrala v potaz, co který říkal, ale fakt jen vzhled) I když to je asi tím, že se mi nelíbí chlapi v oblecích, přijde mi, že se pak automaticky chovají jak namachrovaní frajírci.
Každopádně k videu, ruku na srdce, ono to tak funguje i opačně - který chlap nejde automaticky po nejhezčí holce v baru? ;)

379

Odpovědět

Ha, nepochopila pointu videa! :D

2212

Odpovědět

+AutoAle pochopila. Právě se ohrazuji proti tomu, že každá holka si vybere "hezčího" kluka, bez ohledu na to, co ji bude říkat. Protože mě ani ten druhý prostě hezčí nepřijde. A i kdyby říkali ty svoje texty naopak, pořád je mi sympatičtější kluk bez obleku.

93

Odpovědět

John Nash jr. lureát Ceny Švédskej ríšskej banky za ekonomické vedy na pamiatku Alfreda Nobela "za svoj prinos v teorii hier".A samozrejme aj 99,99% ostatných normálných chlapov. Keďže je nám všetkým jasné , že čím krajšia baba tým namyslenejšia a arogantnejšia p**a , ktorá každu svoju kritiku voči mužom ktorí s ňou nesúhlasia , začínajú vetou: "všeci chlapi sú...(doplň akýkoľvek vulgarizmus)"!
A prosím nezabudni spomenúť vínimky (u žien samozrejme), lebo tie iba potvrdzujú pravidlo o ktorom hovorím.

00

Odpovědět

Oukej, po přečtení komentů a druhém zhlédnutí jsem pochopila :D Určitě dávejte další díly, třeba se o sobě ještě dozvím, jaká jsem bitch :D

218

Odpovědět

Tohle video mi připomnělo jednu scénku z IT Crowd:
http://www.youtube.com/watch?v=RALRPnG9E8Y&list=RDHWc3WY3fuZU

70

Odpovědět

Tak tohle pobavilo jak už dlouho nic.

113

Odpovědět

Pointa je v tom, že jakejkoliv neatraktivní chlap snažící se sbalit holku je pro ně automaticky úchylák. Zatímco u atraktivních lidí nezáleží na tom, jak moc úchylné mají úmysly.

Řekněme, že jsou dva totálně stejní chapy, se stejným chováním a úmysly.
Tak u atraktivního chlapa je jeho chování považováno za "kind of cute".
Zatímco u nerda to samé chování je "total creepy".

Jednoduše řečeno, za úchylné považuješ to, co nechceš. A nezáleží nad pravými úmysly :)

1825

Odpovědět

Chytrý chlapec, našel pointu, dostane bonbón :-)

1945

Odpovědět

A proto o sebe metrosexuálové tak dbají, pak jim projde, že ošahávají v metru ženský.

176

Odpovědět

+kotjaodkdy jezdí metrosexuálové sockou?

118

Odpovědět

+kotjaa odkdy metrosexualove osahavaji zensky? :-)

513

Odpovědět

Po pár prečítaných komentároch mi prišlo ako keby skoro nikto nepochopil video. Ide o to, že tie slečny nazývajú mládenca číslo A, ako creepy (prepáč Norman), ale pritom to bol úplne normálny chlapík, ničím zaujímavý, neškodný. Následne mládenec číslo B, aj keď z reklamy head and shoulders, na základe informácií, ktoré mal o slečne rozhodne psychopat, násilník, fetišista, stalker a o jeho úmysloch nemôžeme hovoriť ako o bežných je prijatý s nadšením :) .Takže podľa mňa nejde o nijaké video, ktoré by malo vykresľovať Ženy ako povrchné, ale skôr ide o humor, a to ironický! :)

454

Odpovědět

to jako ze uchylak je sympatak? to si trosku odporuje ne (schvalne zkusim na nejakou holku vybalit "vypadneme odsud, kramy ti skoncily v utery")

223

Odpovědět

moderní ženy nemenstruují :-D

112

Odpovědět

A kdo na štěstí v hadrech čeká, ten se načeká... viď, Průšo. :)

22

Další