Tak trochu jiná love story

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:497
Počet zobrazení:8 156

College Humor si poslední dobou libuje ve videích, kde srovnává názory a zážitky starší a mladší generace. Tentokrát přijde na přetřes láska a randění.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Už jsem ti někdy vyprávěla, jak jsem potkala tvého dědečka? Byl okouzlující. Byla jsem v parku, když ke mně najednou přistoupil cizinec a povídá: "Pozoruji vás už celou hodinu a nemůžu z vás spustit oči!" Srdce se mi zachvělo! Ten týpek na mě zíral, pak přišel a řekl, že je mnou posedlej! Měla jsem ho za playboye, takže jsem ho samozřejmě odmítla.

Ale tvůj dědeček byl vytrvalý. Ne nebral jako odpověď. Rovnou jsem mu řekla, že nemám zájem, ale odmítal to pochopit. Poslal mi do práce dva tucty růží! Přišla jsem do kanceláře a na stole byly dvě kytice růží! Kolegyně myslely, že mi umřela máma! Nakonec mě udolal a já souhlasila se schůzkou. Souhlasila jsem s jedním drinkem na veřejným místě. Když zaparkoval před domem, s úsměvem se na mě podíval.

Ptala jsem se: "Čím to, že jsi tak šťastný?" A on odpověděl: "Protože mám rande s dívkou, kterou si vezmu za ženu." Jo. Přesně to řekl. Šli jsme tančit, a když se jiný chlapec pokusil vzít mě do kola, tvůj dědeček mu vlepil, jen to plesklo! Praštil Mikea! Jen jsme tančili! Stále nosím náhrdelník, co mi tehdy dal.

Byla to rodinná památka. Chtěl, abych si vzala perlový náhrdelník jeho matky. Po naší schůzce mi napsal moc krásný milostný dopis. Vyznal v něm své city. Mám pocit, že tě znám celý život. Zas! Po jediné schůzce! Můj otec to samozřejmě neschvaloval. Takže vyšplhal po okapu a vlezl ke mně oknem!

Ten psychouš se objevil u mých dveří ve dvě ráno, aniž by napsal aspoň SMSku! Zavolala jsem policajty a držela v ruce nůž, dokud nepřijeli. Od té doby jsme byli nerozluční. Byli jsme manželé krásných padesát let... Koupila jsem si pistoli, přestěhovala se a legálně si změnila jméno. Myslím na něj každý den... Co to bylo?!

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čekala jsem něco, jako že se mladší generace seznamuje přes internet, facebook a tak.. :D

71

Odpovědět

Taky jsem cekal pointu, ze to je jedna a ta sama osoba. :D

20

Odpovědět

vedel som, že som sa narodil v nesprávnej dobe :D

410

Odpovědět

vše nasvědčuje nejen tomu, že ses narodil v dosud nejlepší době, ale také na jednom z nejlepších míst pro žití

128

Odpovědět

klidně bych si dovedl představit, že je to tatáž osoba...čas často přebalí realitu...černé asi nebude bílé, ale pod nánosem zkušeností nabude jistého odstínu šedi

371

Odpovědět

Dobler-Dahmer Theory :)

151

Odpovědět

To je svoloč ty baby

66

Odpovědět

By mě zajímalo u té mladé, proč přijala ten perlový náhrdelník?

040

Odpovědět

"Chtěl, abych si vzala perlový náhrdelník jeho matky." Neříkala, že ho přijala.

540

Odpovědět

Still a better love story than twilight.

1559

Odpovědět

Still better love story than 50 shades of grey.

1698

Odpovědět

+ass.ass.inStill better love story than My Little Pony.

2385

Odpovědět

Still better love story than your life.

4211

Odpovědět

2008 called, it wants it's joke back.

1027

Odpovědět

Můj dědeček říkal, že ta baba byla šílená!

1082