Kapka Pravé krve: Eric & Pam

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:3 066

HBO při příležitosti uvedení 3. série svého seriálu Pravá Krev (True Blood) na televizní obrazovky, ještě před samotnou premiérou, láká fanoušky krátkými spoty uveřejněnými na internetu. Tyto miniepizody by vás měly naladit na tu správnou krvelačnou notu. V prvním díle se podíváme na dvojici Eric & Pam, jak vybírají tanečnici do svého nočního klubu.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: xxENDxx KAPKA PRAVÉ KRVE KAPKA PRAVÉ KRVE Miniepizoda: ERIC & PAM Další. Dost. Přestaň! Díky...

ale hledáme něco trochu míň... strašnýho. - Mohla bych to trochu ztlumit. - Budu radši, když to úplně vypneš. Vím, že jste upíři a tak... - ale nemuseli byste bejt takový svině. - Ve skutečnosti ano, museli. Další. Další. Další. Další. Další!

Dobrý večer. Já jsem Iveta. - Ahoj. - No ahoj... - Tuhle zvládnu sám, Pam. - To ne... to ti nemůžu dovolit. Jdi pryč. Tahle je moje. - Sobeckost.

- Neposlušnost. Tvoje umění okouknu později. Takže, ovládám mnoho stylů... co byste rád viděl? Všechno co umíš... PRAVÁ KREV Nová série začíná 13. června

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Juuuj milujem tanto serial , neviete prosím niekto kde by som to mohla pozrieť online ale s titulkamy ? jak blázen to hladam už pár dni a nič .. dakujem ..

190

Odpovědět

Konečně sem hrdá na svoje jméno :D

190

Odpovědět

První série super, konec druhý nuda, ale trojka mě celkem baví, jsem u osmýho dílu, jen teda první díl mě fakt moc nebral, skoro jsem na to zanevřela a nedokoukala to.

180

Odpovědět

jediné plus je "dobriiý večier!" :-)

180

Odpovědět

;o) Ty knížky jsem četl... Není to tak kvalitní literatura, jako píšu já (xD), ale má to svojí hloubku a je to o fous lepší, než seriál (72%). :o)

181

Odpovědět

Souhlasím s tím, že první série byla skvělá, druhá měla hodně sestupnou kvalitu...u posledního dílu jsem se už musel hodně přemáhat, abych to dokoukal, takže trojce moc šancí nedávám. Nicméně takhle mini epizodka se mi líbila, budou-li se drže v podobném stylu, tak tomu ještě šanci dám :-)

180

Odpovědět

Zoidy:

ty knížky v americe strašně frčej a TB je nejsledovanější pořad na HBO, možná proto to dostalo další řadu...

180

Odpovědět

Ach, True Blood! Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů :) Doufám, že přeložíte i ostatní minisody, některým jsem vůbec nerozuměla, takže bych byla velice vděčná :)

190

Odpovědět

První sérka byla skvělá. Druhá se mi asi do půlky líbila, ale zbylý díly pro mě byly neuvěřitelnou sra*kou a budu se muset hodně přemáhat a nudit, abych zkusil třetí sérii...

181

Odpovědět

TB se mi líbilo a tahle ukázka taky, snad jenom by to chtělo nějakou pointu lepší...

180

Odpovědět

Hmm, no videl som obidve serie, a myslim ze kuknem aj 3 :)

190

Odpovědět

Jak se tento seriál dostal až ke třetí sérii je pro mě záhadou. Snažil jsem se na něj dívat, opravdu snažil, ale takhle stupidní a ubíjející dialogy a ještě stupidnější postavy a herce jsem vážně snad ještě neviděl...

1810