Seriálové znělky

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 475
Počet zobrazení:17 229

Pro všechny seriálové fanoušky tu mám jednu lahůdku. 22 seriálových znělek smíchaných dohromady v jednom videu. A kdo zná 32 písni v 8 minutách, ví, že to bude stát za to. V komentářích se nezapomeňte zmínit o svém oblíbeném seriálu nebo seriálové znělce. Pozn. Pouze jednu píseň jsem nepřekládal a použil jsem originální české znění. A to u znělky Family Guy (Griffinovi).

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch DVA A PŮL CHLAPA Chlap, chlap, chlap, chlap, chlapský chlap, chlap, chlap. Chlap, chlap, chlap, chlap, chlapský chlap, chlap, chlap. Chlap, chlap, chlap, chlap, chlapský chlap. Chlap, chlap, chlap, chlap, chlapský chlap, chlap, chlap. Chlap, chlap, chlap, chlap, chlapský chlap, chlap, chlap. SIMPSONOVI O.C.

Kalifornie, tak už jdeme. Vracíme se tam, kde jsme začínali. Kalifornie! Tak už jdeme. NARUTO - Šlápni na plyn! Není nutné švindlovat. Všichni pojedeme nocí.

GRIFFINOVI - Já čekám jen, kdy už zmizí samý sex a násilí z televizí. Kde starý dobrý hodnoty jsou? Nám nezbývá než se ptát. Ženatej chlap nejlíp se má. Když ho botka tlačí, vyjmenuje radši všechno, co mu nejvíc zabrat dá. Ten Ten se Ten se nejlíp Ten se nejlíp má.

ŽENATÝ SE ZÁVAZKY - Láska a manželství, láska a manželství. Patří k sobě jako kůň a povoz. To ti povídám, brachu. Nemůžeš mít jedno bez toho druhého. NA ZDRAVÍ Razíš si cestu v dnešním světě a o vše přicházíš.

Odpočinout si od všech strastí by ti určitě pomohlo. Rád bys na chvíli zmizel? ZLATÁ SEDMDESÁTÁ - Poflakujeme se po ulici! Pořád to samé, co jsme dělali minulý týden.

Nemáme co na práci, ale s tebou si pokecáme. Daří se nám dobře, daří se nám dobře! VELKÁ LÁSKA - Jen Bůh ví, čím bych bez tebe byl. Jen Bůh ví. Jen Bůh ví, čím bych bez tebe byl. MACHŘI A ŠPRTI - Moje pověst je mi u prdele.

Ty žiješ minulostí, tohle je nová generace. Holka si může dělat, co chce a to přesně já udělám. Moje špatná pověst je mi u prdele. Ó jo. Mně jo. MALCOLM V NESNÁZÍCH - Můj šéf už nejsi a ani nejsi tak důležitý. Můj šéf už nejsi. Můj šéf už nejsi a ani nejsi tak důležitý.

Život je nefér. AKTA X FIREFLY - Vem mi moji lásku, moji zem, vem mě tam, kde to nestrpím. Nezajímá mě to, stále jsem volný, nebe mi vzít nemůžeš. KANCL FRESH PRINCE - Tohle je příběh o tom, jak se můj život otočil vzhůru nohama.

Rád bych tu s vámi chvíli poseděl a řekl vám, jak jsem se stal princem města Bel-Air. SCRUBS - Tohle sám už nezvládnu. Vždyť vím. Nejsem žádný Superman. Nejsem žádný Superman. TRUE BLOOD: PRAVÁ KREV Když jsi vstoupila, vzduch zmizel.

A každý stín naplnil pochybami. Nevím, kdo si myslíš, že jsi, ale než noc skončí, chci s tebou dělat nemravnosti. CHARLES IN CHARGE - Charlie, který se stará o naše dny a noci. Charlie, který se stará o naše křivdy a práva. TEORIE VELKÉHO TŘESKU - Náš celý vesmír byl v horkém a hustém skupenství a potom před 14 miliardami let započalo rozpínání.

Počkejte. Země se začala ochlazovat, autotrofní organismy začaly slintat. Neandrtálci objevili nástroje a my postavili zeď. A taky pyramidy. Matika, věda, historie, rozplétáme záhady a všechno to začalo Velkým třeskem. JAK JSEM POZNAL VAŠI MATKU MISSION IMPOSSIBLE PŘÁTELÉ Takže ti nikdo neřekl, že bude život takový.

Tvoje práce je vtip, jsi na mizině a tvůj milostný život je v troskách. Je to jako kdybys jel pořád na dvojku. Měl jsi den blbec, pak týden, měsíc, dokonce celý rok. Ale já tu pro tebe budu. Až začne pršet. Já tu pro tebe budu.

Stejně jako jsem tu byl i předtím. Já tu pro tebe budu. Protože jsi tu pro mě také byla. Konec. www.videacesky.cz Překlad: Brousitch

Komentáře (178)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

marně se snažím zjistit úvodní znělku nebo píseň ze seriálu vyměněné životy

10

Odpovědět

Už jste ji prosím našel? Také ji marně hledám

00

Odpovědět

poznala jsem deset, asi bych se měla polepšit :D

180

Odpovědět

A doporučuju jeho další videa, např. http://www.youtube.com/watch?v=ZrMvYHFeH60 ! :)

180

Odpovědět

Vy paka, to je jenom jeden člověk!! Te je přece Freddie! :)

190

Odpovědět

vtipný je jak ten druhý(s kytarou)vůbec nevrhá stín (samozřejmě vím že je to počítačově upravené ale sem si tak všimla)

1916

Odpovědět

A smutné je, jak někdo může být hloupý nebo slepý?

180

Odpovědět

teda ti kluci sou uzasni fakt uplne to zaspivali a hrali bez chiby i naruta jen tak dal kluci

1811

Odpovědět

Ani jsem nečekala Akta X...samozřejmě moje nejoblíbenější

180

Odpovědět

Machři a šprti jsou boží :)

180

Odpovědět

víc... Víc ... VÍC!!!! :D
úžas.
Machři a šprti? Sice to neznám, ale ta foukačka je skvělá :D

190

Odpovědět

to je retro jak ... taky sem se malem rozbrecel
Pratele
Firefly
Fresh Prince (nevite kde ho skouknout? nebo sthanout v cestine?)

180

Odpovědět

Už jsem se lekla, že by nebyly Přátelé/Friends
skvělý video ve stylu Axis of Awesome!
Víc takových sympaťáků prosím. :)

180

Odpovědět

Bubu, s Firefly naprosto souhlasím, dodnes mě mrzí že ten seriál přestali vysílat....

190

Odpovědět

u mě si zasloužili 10* už při That 70's show a když tam nahodili Firefly, tak jsem se málem rozbrečel dojetím :)

200

Odpovědět

Přátelé rozhodně.. ;-)

180

Odpovědět

NEFUNGUJE

188

Další