Nepovedené záběry: Jak jsem poznal vaši matku (3. řada)

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:672
Počet zobrazení:12 438

Dnes vám opět přinášíme nepovedené záběry z populárního sitcomu Jak jsem poznal vaši matku. Opět se můžete podívat na to, co se pětici herců (Jason Segel, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Josh Radnor a Neil Patrick Harris) nepovedlo. A můžeme vám zaručit stejně dobrou zábavu jako u samotného seriálu.

Přepis titulků

- Ukaž jim, jak se to dělá, Jeffe. - Jasně. Cos to ku*va proved, Jeffe? Tohle je dneska první záběr, vole. - Já to totálně zku*vím. - Tak jdeme na to! - Tys řekla to slovo na "k"? - Ne, neřekla. Jdeme na to! Ticho, prosím! - Řekla jsem "křupky". - Jsme připraveni, Pam. Děkuju. Připravte se! A... Zbožňuju Logitech Harmony!

Je fantastický! Řečeno slovy Jasona Segela: Pěkná klobása. Líbí se mi tvůj pták. Jsi nádherná! Běž se nechat vyfotit, prosím. Máš nádherný starý nohy. Když nemáš ponožky, tak vypadáš, jako bys měla fialový legíny. - Řekl jsem ti, jak jsi dneska nádherná? - Ne. - Máš hotový kuřecí krk.

- Přestaň. Překvapuje mě, že si při vstávání z postele nezakopáváš o koule. - To ne, to ne, to ne! - Co je? To ne, to ne, to ne! Učitelský penzijní fond: 83932. Zruš předplatné časopisu Vogue. L. Co to k*rva? To je... Moje šaty! Jak jste se s Barneym poznali, Robin?

Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne. Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne. Ne, ne, ne, ne, ne, ne, já s Barneym nechodím. - Ne, ne, ne. - Vážně? Vážně? 34 "ne"? Ta podlaha je nakřivo, že jo? ŽE JO?! Otevři mozkovnu, brácho!

Protože ti tam naleju... Otevři mozkovnu, zlato, protože ti tam naleju suprovej matroš. To si myslí všichni, ale pak přijde na řadu třetí krok. Podvolení se. - Běžte přes únikový východ. - Po tom žebříku? V žádném případě! Před pár dny se na něj vydělal holub. - Já to dám. Můžeme? - Jo. Po žebříku?

Ne, ani náhodou! Před... To je nechutný! Nechci, aby to Ted dělal v naší ložnici. - Všude bude jeho divnej gel na vlasy. - Není divnej. Ne, to je nechutný! Nechci, aby to Ted dělal v naší posteli. A navíc pak všude budeme mít ten jeho divnej gel na vlasy. Můžeš to trochu zvednout? Pořádně to zvedni. - Usměj se na nás! - No tak! Zajímalo by mě, co říkáš všem holkám, aby s tebou šly do postele? Obvykle se k nim nahnu a pošeptám jim jednu věc.

- Povíš nám, co jsi řekl? - Nepoví. Promiňte. Obvykle se k nim nahnu a pošeptám jim jednu věc. Panebože! Ach, Persephone a Daphne, tohle budou perfektní obrazy na naši výstavu v... - V galerii. - Já vím, ale zapomněla jsem to říct. George Washington se obrací v hrobě! Samotný Bůh mu našeptával: "Georgi, podrobně prozkoumej buráky!

Získáš tak lék a výbornou mňamku!" Úplně by zuřil! A já zuřím taky! Zlomila jsi mi srdce! Zlomila jsi mi srdce! Střih, střih! - A proto je tenhle obrázek nakřivo. - Dobrý postřeh, zelenáči. Tohle odnesu do laborky. - Jak je další věta? - Potřebujeme motiv. - Jo, já vím. - Neile! Kráčím si do sklepíčka s prádlíčkem a kapsou plnou čtvrťáků!

Ale hned spěchám zpět, páč na aviváž jsem zapomněl. Držela jsem to co nejdýl to šlo! Udělal jsem si kopii, Barney. - Otevři to! - Střih! To bylo strašný. - Začal jsem si dělat vlastní okurkový salát. - Vážně? - Jak ho připravuješ? - Nejdřív musíš okurky vytáhnout ze země. - Držíš obrovský...

- Vytrhneš je ze země. - Takže je vytáhneš ze země? - Nejdřív musíš trochu kopat. - Klid! - Našel jsem svoje klíče. - Kde byly? - V gauči. Musel jsem hrábnout pořádně hluboko. - Ale našel jsi je, ne? - Vážně jsem... - Musel jsem sáhnout pěkně hluboko. - A byly tam? Našel jsem je tam, ale bylo to divný. - Myslel jsem, že to bude snadné. - Ze začátku to jde vždycky ztuha. Narval jsem tam celou ruku...

a pak hrábnul doprava. Měl jsem bláznivej sex s Jessicou Albou. Vidíte? Nemůžete na nic přijít, protože jsem božííííííííííí! Trefa! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

02:18.. je to v tom seriálu normálně nebo ne? :D
04:57 chci vědět co jí řekl :D

181

Odpovědět

V tom zaberu 3:33 ma robin jen takovy realny tričko :D

180

Odpovědět

3:33 Robin něco vypadlo :D, krásný záběr...

193

Odpovědět

again again again.......boooooooooooring

1812

Odpovědět

Bez chyby !!! Neuveriteľné !! :) paráááda :D :D

180

Odpovědět

3:31 robin nema podprdu??? jsou tam videt jeji dud*laky:D nebo je to spatne kvalita videa?? jaa fakt neviiim:DD kazdopadne tohle video z HIMYM je zatim neeej!!

195

Odpovědět

Jako pardon ale tohle je fakt kvalitni matros xD

182

Odpovědět

TwoR: http://www.youtube.com/watch?v=EKJKwTe6-iw&list=UUPs3KnPSMGnGtYaGoLM2aew&index=17&feature=plpp_video tady je dokonale vidět, že to žádný triko neni, takže TwoR měl pravdu, ale nějak si nemůžu vzpomenout, že by to v nějakym díle bylo

184

Odpovědět

6:39 má na triku obrázek Jawy. To se hned pozná dobrej vkus!

181

Odpovědět

Ta trojka byla...nečekaná, kluci, teda hlavně Jason (Marshall) jsou borci! :D

192

Odpovědět

Awesome

182

Odpovědět

Nice dick. :D

182

Odpovědět

TwoR: Až na podruhé sem si toho všiml :D A jak se potom musela zapnout :D

186

Odpovědět

čo to za pesničku spievaju Ted a Marshall?? Už dlho ju hladám a neviem nájsť

182

Odpovědět

Ten grupáč! :D ty vole

182

Další