Nepovedené záběry: Jak jsem poznal vaši matku (4. řada)

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:625
Počet zobrazení:7 230

Dnes tu pro vás opět máme nepovedené záběry z kultovního sitcomu Jak jsem poznal vaši matku. Tentokráte z jeho čtvrté série.

 

Přepis titulků

Vítejte u nepovedených záběrů z Jak jsem poznal vaši matku. Jsem Neil a ležím pod stolem. Připojí se k nám speciální hosté - Cobie Smulders. - Jason Segel. - Ahoj, Neile. Alyson Hannigan. - A televizní Bratt Ratner. - Jak se opovažuješ? - Zmlátili jsme pár chlapů. - Jo, kurva! Tede, vzbuď se!

- Bože, promiň, jsi v pohodě? - Jo, jsem. Tede, Tede! Já... - Lily, co tady děláš? - Udělej mi dítě, Marshalle. Hned teď! Vraž mi svůj obrovský... Zapomněla jsem svůj text. Hezky! - Já... - Jsou pryč, jdeme na věc! - Tohle je můj domov a já ho neopustím!

- Poslouchej se! Promiň, uhodila jsem moc. Pusť to ven! Rozzuř se! Připraven? Teď! Pusť to ven! Rozzuř se! Připraven? Teď! Měl bych to zmírnit? To je skvělý. Jak vypadám?

- Klapka. - Pořád tam slyšíme někoho, kdo nám do toho pořád mluví. To jsem byl já, Michaele, já tady hraju. - Máme další krizi! - Paráda! Jakou? Mně... ...se... ...po ní... ...hrozně...

...stýská. Omlouvám se. Hrozně se mi po ní stýská. Dobře, dobře. Tady je ponožka, chlapíku. To by byla obálka do TV magazínu. Až na to, že by tam dali jenom tebe. To je srandovní.

Je to legrace. To je srandovní. Jasně, že bychom měli založit kapelu! Proč jsme to ještě neudělali? To netuším, pane plivale. Ještě se směješ? Máš zpocené ruce. Díky. Kdo to je, Marshalle?

Jak se jmenuje? Placičková. Brambora Placičková. Promiňte. - Prodej hybridních vozidel stoupl o 11 %... - Vylez zpátky! Já taky. Promiňte. Promiň, Neile, nešlo to vydržet. - Každé ráno před polednem.

- Promiňte, snažil jsem se to vydržet. - Připravte se na kýchnutí! - Ano! Můj bože! Sleduj, Neile. Už tě sleduju sedm pokusů. Můžeš si překřížit nohy, kámo? Panebože! Já to viděla. - Viděl jsi ho? - Jenom stín. Jasně, že si to myslíš.

Stala se z tebe její oddaná zombie. Chci sníst tvůj... To mě poser! Kurva! Teď už to půjde. - Bude muset odejít. - Počkej! Otři si ty slzy. - Potíš se. - Já vím. Dobře. Vypadám normálně, ne?

A máš pěknej hlas. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevíte někdo co je to za písničku co hraje na konci? :)

180

Odpovědět

The Blakes - Commit

180

Odpovědět

3:22 je nejlepší :D...oh that's fun...:D :)

180

Odpovědět

Awesome

190

Odpovědět

1/10 ubohá napodobenina přátel

1886

Odpovědět

úžas !!

180

Odpovědět

2. a 3. série je top ;)

181

Odpovědět

Suprácký! :)) jen další nepovedný záběry! :)

181

Odpovědět

Ten wookie na konci je nej :-D

190

Odpovědět

Parádní!!! :D

181

Odpovědět

Jeden s fakt parádních seriálů, vyhnu se srovnávání s Přáteli a jen podotknu že když před léty skončili našli v HIMYM důstojného nástupce (teda alespoň pro mě).

183

Odpovědět

On je celej ten seriál od 4. série jeden velkej nepovedenej záběr ;) (Čest výjimkám jako třeba Naked Man).

1847

Odpovědět

4. serie nejlepší, hlavně díky dílu naked man :D

184

Odpovědět

Přesně kvůli té poslední části mám HIMYM tak rád :))

190

Odpovědět

"... záběry z kultovního sitcomu..". Kultovního ? Dafuq ?

1850

Odpovědět

Jackolo>Doufám, že tím "další" myslíš i TBBT, u těch pořád brečím smíchy, i když jsem je viděla hodněkrát.

180

Další