Nepovedené záběry: Jak jsem poznal vaši matku (6. řada)

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:593
Počet zobrazení:19 846

V dnešních Nepovedených záběrech se na nějaký čas rozloučíme se seriálem Jak jsem poznal vaši matku a hereckou partou ve složení: Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan, Josh Radnor a Neil Patrick Harris. Ale nebojte se, až vyjdou nepovedené záběry ze sedmé série, určitě je přeložíme.

Přepis titulků

- Jde ti to tam skvěle. - Jo, přímo výborně. - Posuň si ruku o 15 cm. - Jo, Chrisi, posuň si dělo o 15 cm. Přesně tam. Teď bude hodně konfet, pánové, tak si to užijte. - Jo, užijte si je. - Užijte si ty konfety z Daveova děla. - Užijte si ty konfety. - Jo, tohle dělo střílí spoustu konfet. Naprosto. Promiňte. - Jasně, to byl můj zatím nejhorší herecký výkon. - Ne, nebyl. No tak, dělej!

Marshall a jeho vysavač podlahu teď luxujou. Marshall a jeho vysavač všechen bordel zpucujou. Pomoz mi s tím. Chyť to, dobře. A pak... Pomalu. Napij se. Není to Adrien Koné? - Vypadni odsud!

- Vypadni, dneska ani nepracuješ. V týhle scéně nejsi. Kéž by tu byl Marshall! Ten by věděl, co dělat. Vypadni odsud! To není pro tebe. Cítím, že se tu něco pálí, lidi. Mohlo by to být něco v sendvičovači. Vystřelils to pěkně od boku.

Mohl by to být krůtí sendvič se sýrem, který někdo nechal v sendvičovači. Chci vidět, jestli dokážete ty sklenice položit oba najednou. - Žádnej problém. Připravenej? - Jo. Víš ty... Omlou... Omlou... Není mi moc dobře. Promiňte. Upadlo to.

Bože můj! Bože můj! - Upadlo ti prso. - Co? Ukaž! Tahej! - Prostě tahej! - Nejde to. Nejde to. - Držte mi palce.

- Hodně štěstí. - To dáš, kámo. Život je jeden velký risk. To jsi neměla říkat. To se mi líbí. Já si... - Pokud můžete... - Počkej. - Počkej. Já si jenom... Však víte. Musíš mi slíbit, že nebudeš Noře lhát. Pojď sem. Dobře, to už stačilo.

Už to stačilo. Dobře. Díky. Co mám říkat teď? Jdu na to. Teď musím chvilku sedět. Jdem si udělat miminko. Dávej pozor! Zavřu oči, můžeš si se mnou dělat, co chceš, Jasone.

To rád slyším. Je to... - Co to tady děláš? - Já myslel, že to je tvoje rameno. Tak jsem si místo toho půjčila nahrávku porodu ve vodě. Ne! Ne! Ne! Oprah jde do důchodu, co ty na to holka? Já věděl, že to nevyjde.

Všechna ta slavná poslední slova před smrtí jsou vymyšlená. Jako ten patriot - Nathan Lane? Ne. To je někdo jiný. Ahoj, Ameriko! Tamten chlápek? Ten byl tak čtyřka. Čtyřka? Ty jsi ten nejhorší posuzovač chlapů na světě. Pokud je on čtyřka, co jsi ty?

Nejsem perfektní. Jsem asi osm. A půůůl. Promiňte, nemám tušení, co to mělo být. Přesně tak! Nebo když tě třeba kámoš pozve na turnaj v laser tagu. Nevzdoruješ tomu, připneš si tu běžnou věc se zbraní. Tu pouzdrovou věc a pak běžíš do obchoďáku. Ten je opuštěnej, ale stejně tam vlezeš a bojuješ. Protože tak se to má dělat.

Já jenom souhlasím s Tedem. Omluvte mě. To je můj táta. Ty to nezvedneš? - Ne. - Omlouvám se. A nám to šlo tak dobře! Snímalo nás víc kamer. Můžeš použít střih, Pam, už to nějakej ten pátek děláš.

- Jak těžký může být pojmenování dítěte? - Že jo? Podívej se na ni. Co je? - Pokračujte. - Jenom proto, že si někdo nevypnul mobil. Už to děláme šest let, vypněte si svoje posraný mobily! - Ahoj, G.Q., jo, to jsem já. - Haló. - Co je?

Řekla jsi mi, abych si našla chlapa. - Počkejte vteřinku. Počkejte! Čtyřicátá léta volají! - Haló? - To je pro mě, Marshalle. Můžeme prostě uznat, že na posledních slovech před smrtí záleží? - Jo. - Jo. - Jo. Páni! Uprostřed mýho hraní? Zrovna když hraju? Já právě hraju.

To je tvůj telefon, Jasone. Dva, tři, čtyři... Jo! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Díky, opraveno :-)

10

Odpovědět

nefunguje!!!

500

Odpovědět

Nepovedené záběry ze 7. série už jsou na youtube. http://www.youtube.com/watch?v=fsXE7Sp_V30

190

Odpovědět

HIMYM :)) nejlepší!!

202

Odpovědět

,.... Ten poslední díl byl pro mě odpad.

1834

Odpovědět

ale teda chybí mi na konci sestřih s hudbou :/

186

Odpovědět

Tak, nwm ale uz ma HIMYM nebere vobec ani bloopers pritom este minule som sa na tom aj smial, strasne klesli a nechapem, ze to ma tolko divakov, teraz je umna n.1 Community, proste humor aky ma byt v jednom kuse nejaka hlaska, nie trapnosti ako teraz v himym a tbbt. Nechapem, tu malu sledovanost 3mil. oproti 15 mil. (himym a tbbt), ale co uz v USA su neni na inteligentny humor. Cize by som privital bloopers z Community.
http://www.youtube.com/watch?v=X6fByfZJypY

Nemozem ztych f*ck.

1917

Odpovědět

no sedma rada teda moc neodhalila... a v poslednim dvoudile sedme rady kde se snazili udelat to napinavy se ukazala zase klasicka zhovadilost tohodle serialu... celej ten dvoudil to nekam speje jako naznak kdo by mohl bejt matka a koho si barney vezme a na to desetivterinovm zaberem cely stejne zase zmenej..

182

Odpovědět

Gabrille: a co ten posledni dil? :D Karma.... BUM! Robin :D

182

Odpovědět

Miluju je, nejlepší seriál ;)

203

Odpovědět

God?: Ty považuješ sedmou řadu za nejnapínavější? Já ji teda považuju za nejnudnější.

186

Odpovědět

Svatba bude na konci 8. série, tam Ted pozná matku. Jestli seriál 8. sérií končí, to nevím, každopádně v 7. byl úryvek někdy cca dva roky po té, co Ted pozná matku tj. kdy držel svoji dceru. Každopádně matka by se měla objevit na konci 8. série a pokud budete googlit, je velká pravděpodobnost, že si samotnou matku najdete, jelikož logicky se dá dosadit do všech náznaků a nápověd, které nám k ní byly dány a tak je na 80% známo, kdo to bude.

190

Odpovědět

7. rada uz skoncila :) tesim se na nepovedene zabery z te nejnapinavejsi rady :D

199

Odpovědět

Sakra, z těch neustálejch líbaček musej bejt pořád nadržený jak králíci:-D

184

Odpovědět

*Ecrhm* A ted X-Files *Echrm*

Bloopers jsou mnohdy lepší než seriál samotný, u himymu je to tak 50:50. A příští bloopers by mohly být z něčeho méně populárního (v tom smyslu že 100% ještě nepřeloženého) jako himym. TBBT a podobné totiž ten překlad na YT už mají tak by to bylo zbytečné.

189

Další