Nepovedené záběry: Jak jsem poznal vaši matku (5. řada)

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:617
Počet zobrazení:16 680

Opět jsme si pro vás přichystali nepovedené záběry z vašeho oblíbeného seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Tentokrát věnujte pozornost i poznámkám k překladu pod videem, protože je v nich pár důležitých věcí vysvětleno. Poznámky k překladu: - He-Man: fiktivní hrdina od Mattela - Mad Libs: populární americká slovní hra po děti - childbearing crackers: v jedné scéně se Jason Segel přeřekl a namísto cheese bearing crackers řekl childbearing. Childbearing přitom znamená rodit děti.

Přepis titulků

Pane bože! To bylo strašný, Barney! - Učil jsem a... - Teď ne, Tede. Kam si schováváš kondomy? Co se mnou chceš dělat? Otoč se. Otoč se. Konečně jsi doma, Barney! Políbila jsem Neila. Láska tvého života, Robin, vyjde ze dveří a je to tenhle chlap. Měla bys jí aspoň dát šanci, Robin.

Trochu se s ní pomuckat. Zjistit jestli by nepřeskočila jiskra. - Jdu do práce. - Jo, jasně. Vážně jdu do práce. - Běž pracovat. - Běž pracovat. Promiňte. Ahoj. Jsem Robin, ráda vás poznávám. Chceš si zahrát videohry nahatej?

Ne, nechci jít hrát videohry nah... Jasně že chci! Ještě jednou. - To byl zvonek. - Já vím. Takhle to nepůjde, lidi. - Já za to nemůžu! - Nikdo jiný v záběru není! Koukáš se sem dolů často, Bruci? Je to trojzáběr. Chtěla jsem jenom, abysme si sedli a povídali si o...

Já vím. Já vím, zlatíčko. Takže sex už dneska nebude? Ne! To je v pohodě, jenom takhle vydrž. - Hnusíš se mi! - Vážně? - Jo. - Promluvme si o základní hygieně. - Základní hygieně? - Co se taky občas depilovat? - Já se depiluju každý týden! Nelíbí se mi hračky, které používáš v posteli.

- Chci mít aspoň občas orgasmus! - To chápu, ale jsou obří a na baterky. Ležíš tam jako prkno! Začni sebou trochu mrskat a taky něco dělat. Bože! Bože! Takhle ne! No tak! Vypadáš jako mrož. Hádám, že ta Gouda prostě sama vešla do dveří.

Nakrájela se a pak se naaranžovala do perfektního půlkruhu kolem pěti různých druhů tlustých porodních krekrů. Porodních! Přál bych si, abyste na Noc smokingů občas vzali i mě. Udělal bys to bez té úklony na konci?

Bez úklony. Políbila si mýho manžela? Mýho manžela? Nikdo nebude líbat... kromě mě! Pam Frymanová vám jde vynadat. - Já se vážně snažil... - To byla jeho chyba. - Já to vážně nechtěl zkazit. - Já vím, že ne. Bylo to geniální. Už to nedělej. Šuk, šuk, šukyty šuk, šuk, šuk, šukyty šuk, šuk, šuk, šukyty šuk, šuk, šuk, šukyty šuk.

Šuk, šuk, šukyty šuk. Potřeboval jsem He-Manovu pravou paži. a tuhle starou knížku slovních hříček. Prd! - Já si to užívám. - Jo, po jeho "prdu". Tak aspoň počkej, než řeknu první "prd". Dobře, dobře, dobře!

Tak jo! Musíš to říct. Dobře. Jen pro účely tohoto rozhovoru... Dobře! Dobře! Tak jo. Je mi to tak líto. Je tak roztomilé.

Pokud má někdo na uších sluchátka, tak bych si dal jablečný cider s karamelem. - Ale karamelu jenom trochu. - Přesně tak. - Bylo by to moc sladké. - Někdo mě přece musí slyšet. Pěkně tu pro vás dřu, lidi. Bylo by pěkný dostat jablečný cider. Postaráte se o Jasona Segela a dostanete pauzu. Kdokoliv? Třeba? - Zabere to jenom minutku.

- Pane Segele? - Jo? Už vám to nesou. Dobrou noc. Díky moc a mějte se hezky. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

not found

00

Odpovědět

Pokud se to video už zobrazuje na titulce, tak by bylo dobré, aby fungovalo.

140

Odpovědět

Prosím zprovozněte toooo

70

Odpovědět

nefunguje! můžete to zprovoznit prosím ?

50

Odpovědět

Nefunguje!!! :( stejně jako nepovedené záběry:jak jsem poznal vaši matku 6. a 7. řada :(

180

Odpovědět

Má úplně nejvíc nejoblíbenější série! :-)

180

Odpovědět

Ring suck: Blbej den?:)

190

Odpovědět

Trapnej seriál, trapný nepovedený záběry

1998

Odpovědět

Radiator: Taky jsem si toho už všimnul. Je to asi tak jak píše Tadashi. Navíc oni natáčí asi více dílů najednou a ten komparz je tam asi pěkně dlouho. Zřejmě by tě po deseti hodinách taky přestalo bavit smát se jejich nepovedenejm scénám, když by jsi už chtěl jít domu :-)

190

Odpovědět

vetsinou si z toho nejvic dela srandu Jason... je dobrej :)

180

Odpovědět

Jsem jedinej, komu se zdá, že velkou část těch scén v seriálu neviděl? :D

182

Odpovědět

diky

180

Odpovědět

NEJLEPŠÍ seriál ! ♥

181

Odpovědět

5x24 - Doppelgangers a Tedův v 5x22

180

Další