Nepovedené záběry: Jak jsem poznal vaši matku (1. řada)

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 078
Počet zobrazení:12 019

Americký sitcom How I Met Your Mother si okamžitě po svém uvedení získal spoustu příznivců. A to dokonce i v České republice. Společně s architektem Tedem už sedmým rokem hledáme budoucí matku jeho dětí. Kromě jeho příběhu sledujeme i osudy jeho přátel - právníka Marshalla, učitelky ve školce Lily, televizní reportérky Robin a nezdolné hláškovací mašiny Barneyho. Scénáristy napsané vtipy jsou sice výborné, ale někdy při natáčení vznikají mnohem vtipnější situace, které většina lidí nikdy neuvidí. Proto jsme se rozhodli vám postupně zprostředkovat otitulkované nepovedené záběry ze všech dosavadních řad. Dnes začínáme s řadou první. Poznámky k překladu: - Pam - několikrát zmiňovanou Pam je jedna z kmenových režisérek seriálu od jeho počátku. Většinou bývá na herce pořádně přísná. - NBC a CBS - HIMYM vysílá americká televize CBS, NBC patří ke konkurenci. To jen pro vysvětlení poslední scény.

Přepis titulků

Příběh o zelených varlatech. Hrál jsem na vysoké frisbee a byl tam jeden chlápek s divně tvarovanými varlaty. Ale no tak! Jo, udělal jsem to. - Pane bože, to bylo skvělý! - Já věděl, že to udělám. Přímo támhle jsou divně tvarovaný varlata! - Ne, zbyl jsi už jenom ty! - Vyklop to, Mosby! Fajn, příběh o zelených varlatech.

- Takže, hrál jsem na vysoké frisbee... - Promiňte. Zkoušela jsem tu větu prospat. - Kamera, akce! - Vyklop to, Mosby! - Akce! - Vyklop to, Mosby! Fajn, příběh o zelených varlatech... Takže já jsem jediný, komu nic neřekla? Řekla to tobě, ale ne mně? Asi mě má radši než tebe. Ted má zase radši mě než tebe.

- Lžeš! - Nelžu! - Ted je... - Jeden z mých nejlepších... Přestaňte! Jako Tedův nejlepší kamarád tomu musím učinit přítrž. - Tak jo, už dost! - Já se tě nebojím! - Předvedu ti věci, cos v životě neviděl! - Ty seš strašnej... - Boxoval jsem v armádě! Boxoval jsem v armádě! - Tys boxoval v armádě? Trénoval jsem tak, že jsem v kuchyni mlátil svý bráchy!

Ahojky! - Je mi to tak líto. - Věř mi... Já...já...já...nemám ponětí, co mám říct. Jen mě zabije. Ne, bylo to boží! Pobavil jsem se a už ji nikdy neuvidím, takže to nemůžu podělat. Jak ti to jen mám vysvětlit, Tede? Včera jsem měl nejlepší koláč svého života. Myslím si, že to nechám... Ty to ani neumíš správně říct.

Takže od začátku. Děkuji. - A... - Počkejte, zvoní telefon! - Nevím, čí je to je, ale vypnu to. - Nevím, čí je to je? Ať už to bylo kohokoliv, Jason je teď naštvaný. Snad bude právničina boží! Určitě jsem zaškrtl "plus jedna". - Jo, jasně. - Zaškrtl! Myslím, že ne.

A víš proč? Protože hluboko uvnitř... Tohle mě rozesmálo. Omlouvám se. Ta věta mi nesedla a začal jsem se chechtat. Díkůtini - nový lahodný nápoj mojí výroby. Brusinkový džus, bramborová vodka a bujón. Chutná to úplně jako krocan. Sťastné Díkůvzdání!

Vyplivni to, vyplivni to, vyplivni to! Spolknul jsem to. Jako bys žvýkal krocana. Krucinál! Chutná to úplně jako krocan. - Chutná to úplně jako... - Jo, chutná. Pořád natáčíme, jen si to v klídku dopij. Utište se, nebo vás spoutám.

Má pravdu, uklidni se, kámo. Máme právo zavolat si právníka. PŘESNĚ! Miluju tě, Marshalle. Já tebe taky, Lily. TEĎ! NE! Připravte se!

Musím to... ...ze sebe vymáčknout. Pořád ještě... ...mám něco k vymáčknutí. Dělám to správně, Pam? To už stačilo, lidi! Ty to prostě na první dobrou nikdy nedáš, že ne? - Prosím.

- Já nemůžu. Dobře, dám to. A... AKCE! Ještě pořád máme jedno poprvé. Promiňte, promiňte, promiňte. Ještě pořád máme jedno poprvé. Ještě pořád máme jedno poprvé. Můžu ale navrhnout jednu drobnou úpravičku?

Střih, prosím. A tady jsou záchranáři! Díky bohu, že jste tady! Co se to děje? Nejspíš má vnitřní krvácení, určitě pár zlomenin, musí do nemocnice. - O čem to mluvíš? - Utrpěla jsi ošklivý pád. - Ne, neutrpěla. - Vážně? Přísahal bych, že jsi spadla přímo z nebe. Anděli.

Dej mu své číslo! Cože? Dej mu své číslo! - No tak, lidi... - Dej mu své číslo! - To nemyslíte váž... - Dej mu své číslo! - Dej mu své číslo! - Nepřestanou, dokud mi nedáš číslo. - Dej mu své číslo! - No tak, začíná to být trapné. - Tak jo!

- Funguje to! Těší mě, Barney Stinson. Díky všem! Číšnice Wendy - dejte jí pořádné dýško. Dva pánové z veronského divadla. Běžte se na ně mrknout. Díky, chlapi. Pořád to tam máš. Mám ti to vyndat? - Pořád to tam je. Mám to vyndat? - Vyndej to. Všichni zpátky, budeme natáčet další scénu! Mám něco v zubech.

Zdravím tě, Kamero X. Znovu se setkáváme. Tenhle rok patří mně, zlato. - Dobrá, pánové... - Nedívej se přímo do kamery, Jasone... Jasně. Našel jsem si nové zlatíčko. Jmenuje se Kamera X. A...

Panebože! - Bylo to takhle lepší? Bylo? - Zrovna jsem se tě ptala na to samý. - Fakt? - Jo. - Bylo to tak lepší? - Naprosto. - Víš, co tím chci říct. - Je to paráda. Jaké šaty byste si představovala, drahoušku? Ne moc velké nebo honosné. - Ale chtěla bych vypadat jako tů tů princezna.

- Tů tů. Víš, kdo má rád vztah na dálku? Vztahy. Kulinářský institut mi právě nabídl stipendium. Je to v Německu. Pokud sbalíme tu... Když přidáme tu devatenáctku... k té... šedesátnici.

Ne, počkat! Padesátnice s devatenáctkou dá dohromady šedesát devítku. Haló, 69! Haló! Ne, to nepůjde. Kohopak tu ještě máme? Koukni na tu kočku vlevo. Sjedeme to znovu, lidi. Znovu! Díky, kámo, to bylo parádní. Takhle se do ní fakt zamiluju. Takže, ku*va!

Ještě jednou. Omlouvám se, NBC. CBS. - NBC. - Pokračujeme, lidi, pokračujeme. Mám s ním vůbec pokračovat, nebo počkáme na jeho náhradu? Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Himym=how i met your mother=jak jsem poznal vasi matku= BEST SERIAL EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEEEEEESSSTTTTT SEEEERRRRIIIAAAL EEEVVVVVVVEEEEEEERRRRR !! :-);-):-);-):-D:-);-):-D:-);-):-D ;-):-D

11

Odpovědět

sorry NBC...to je pecka :D

211

Odpovědět

super, rychle další sérii. Jenom mě tam zarazilo jak tam byla scéna, že někdo zakřičel STŘIH a barney a ted se málem políbili ? On je Ted taky gay ? myslím jako herec.

1834

Odpovědět

Jenom Barney je ve skutecnosti gay... to melo byt do toho serialu....ale co mas proti gayu??

Adam Lambiik

00

Odpovědět

Nejlepší!!! :D

193

Odpovědět

Skvělý nápad ! Dlouho sem si to přál ! :D
Jako další přání bych navrhoval také nepovedené scény Přátel :D

194

Odpovědět

ono problem s takymito videami je, ze castejsie veci pridu milionkrat vtipnejsie tym hercom :D ale inak dobre video, ale co spravili v 6 a teraz 7 rade to je strach a hroza, hlavne teda tie vyplnkove diely, ktorych je viac ako tych co posuvaju pribeh, ako nehovorim, niekedy sa objavi na povrch aj cela rada dielov po sebe, ktore su peckove, avsak autori to hned potom zaplnia tymi fillermi kde uz niektore veci zopakovali 100x tak sa osobne trochu desim dalsej serie, uz len na tu matku sa tesim, lebo ju vyhypovali snad ako ziadnu inu postavu v historii serialov, tak uz ju chcem vidiet, to bude mozno posledny zachranny cln :) nicmenej, aj tak to nikto nebude citat, taze hovorim, ze serial mam rad aj v tejto forme, avsak nevadilo by mi, kebyze uz skonci :)

183

Odpovědět

To cist nebudu.
mimo

00

Odpovědět

Pro fanoušky Big Bang Theory: našel jsem už přeložené vystřižené scény...
http://www.youtube.com/watch?v=4uPeUZhv5zU

183

Odpovědět

báječnej seriál a legrační video :) snad se dočkám i dalších přeložených nepovedených zaberu z himym :) dík

192

Odpovědět

Nepovedený záběry z Přátel jsou podstatně lepší, ale vtipný to je :)

1814

Odpovědět

Ten konec!!! :D :D Prej: "Mám to s ním vůbec točit, nebo počkáme na náhradu?" To mě rozsekalo... :D :D :D

202

Odpovědět

Proti proudu: Strasna moda nechavat kriticky no sense komenty ktery nikoho nezajimaj aby si clovek pripadal jak to ostatnim natrel, co sledujes ty? Růžovou zahradu?

186

Odpovědět

Seriál nemusim, ale tohle se hodně povedlo

189

Odpovědět

Strašná móda sledovat tenhle podprůměrnej seriál....1/10

1831

Odpovědět

Zase narážka na Conana v posledním záběru? :D

180

Odpovědět

poslední scéna byla nejlepší :D

180

Další