Líbánky Marshalla a Lily

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:694
Počet zobrazení:8 090
Lily (Alyson Hannigan) a Marshall (Jason Segel), manželský pár ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, vás už několik let baví z televizní obrazovky. Zdaleka největší prostor tito dva dostali, když byla odvolána jejich svatba, ke které však nakonec přeci jen došlo. V seriálu však byla vynechaná jedna důležitá část každého novomanželského svazku. Líbánky. Víme sice, že svatební cestu do Skotska jim zaplatil Barney za svůj "nahatý obraz", ale samotných líbánek jsme se nedočkali. Naštěstí herci vzali vše do svých rukou a z vlastní iniciativy svou hranou svatební cestu natočili. Pokud se tedy chcete podívat, jak asi tak mohla dopadnout svatební cesta Marshalla s Lily na místo, kde údajně žije bájná Lochnesská příšera, jste na správné adrese. Poznámky k překladu: - RSC - zkratka pro Royal Shakespeare Company. - haggis - národní skotské jídlo, které je uvařené převážně z ovčích vnitřností. - Sen noci svatojánské - kratičký úryvek ze slavné Shakespearovy hry je uveden v překladu pana profesora Martina Hilského.

Přepis titulků

- Už to asi je. - Dobře. - Vypadáš nádherně, Lily. - Díky, zlato. Na tři: raz, dva, tři! Můžete nás klidně zabít, ale líbánky si vzít nenecháme! Vítejte na našich líbánkách! Tohle je naše první noc ve Skotsku. Ubytovali jsme se v hotelu The Grand Highlander. A nemá to nic společného s filmem Highlander, což mohli zmínit na webu. Pokoj je sice malý, ale autentický.

Tahle velké pokoje ve Skotsku vypadají. - Novomanželské apartmá je asi o něco větší. - To jsi přece nechtěl. Ušetřil jsem nám pět stovek. V čem je tamten pokoj lepší než tenhle? Má výhled na řeku, vířivku a ručníky. Ale no tak, zlato! Jsme na líbánkách! Stačí nám jenom veliká nádherná postel. - Páni, to bolelo! - Jo, ta matrace je trochu tvrdá. Je to třetí nejtvrdší místo, na kterém jsme to dělali. - Hned mezi kulečníkovým stolem a silnicí. - Mezistátní dálnice 95! - Stýská se nám po tobě!

- Jsme nadšení, že tady můžeme být. Uvidíme zámek Drumnalrig! - Půjdeme k Loch Ness. - A navštívíme Palác Hollyrood. Uvidíme Lochnesku! Trochu jsem pátral a vím, kde tě hledat, příšero. Jo, ale zatímco budeme v Edinburghu, tak půjdeme do divadla na Sen noci svatojánské od RSC. Lochneska se vynoří z jezera a bude mi zobat chaluhy z ruky. Zlato, zní to, jako by jediným smyslem naší cesty bylo vidět Lochnesskou příšeru. To bych neudělal, zlato.

Tohle jsou naše líbánky. Budeme si společně užívat naši lásku jako manželé Marshall Eriksen a Lily Aldrin. - Miluju tě, Marshalle. - Já tebe taky, Nessie... Lily. Nessie. Dobře. Ahoj, všichni! Tohle je druhý den našich líbánek. Jsme u jezera Loch Ness. Není tu nádherně, Marshalle? Hladina je nádherně klidná.

Přibližně na desáté hodině zesiluje vítr. Přichází ze severovýchodu stálou rychlostí a udržuje si 70 % své síly. Perfektní pozorovací podmínky. A byli jsme ve městě, kde jsme si udělali piknik. Marshall si ale myslel, že jsme zabili spoustu času nakupováním. Ne, nezabili jsme čas. Hlavní je, že si naši dovolenou užíváme společně. Dobře. Kterej idiot si na Loch Ness vezme plachetnici?

Takhle se Nessie nevynoří. Pojď si dát oběd, zlato. Nádhera! Teď tam ještě plavou. Občas si přeju, aby Nessie byla masožravec. Když už mluvíme o masu, stydne ti tu haggis. Nebo snad má být studený? Co myslíš, Marshalle? Vypadněte s tou zatracenou plachetnicí z jezera, blbečci! Nudím se. Víte, co ještě pochází ze Skotska?

Skotská! Ve městě jsem si koupila 25 let starou sladovou skotskou. Kterou jsme s Marshallem otevřeli na naše 25. výročí. Teda před čtyřma hodinama. Maj tu dobrou skotskou. Takovou čerstvou. Čerstvou. Sice z roku 1982, ale pořád čerstvoučkou. Výborná stará skotská, cukrouši. - Jejda!

- Lily! Támhle je, Lily! - Panebože, támhle je! - Kde? Nic nevidím. Ta je nádherná! Panenko skákavá! Ach můj b... Vzchop se, Marshalle! - Máš ji tam? - Ne. Právě je 14:25 Měří něco kolem 13 až 18 metrů. Zdá se, že zrychluje.

- Kde? Nic nevidím. - Míří rovnou na nás, Lily. - Lily, míří přímo na nás! - Marshalle... Utíkej! Zdrhej, Lily! Zdrhej! Máme třetí den našich líbánek. Měli jsme sice být na historickém zámku Drumlanrig, ale včera jsme měli vzrušující den. Asi jsme zahlédli Lochnesku. Připlula z východu rychlostí snad 50 uzlů. Vynořila svou majestátní hlavu z vody, pohlédla mi do očí a pak se zase ponořila do hlubin.

A pak začal Marshall šílet a narazil do stromu. Jsem amatérský vědec, Lily. Jasně, že jsem šílel. Víš, jak Alexander Graham Bell vyšiloval, když vynalezl telefon? Haló? No tak, Lily! Marshall mě přesvědčil, abychom přespali v autě, kdyby se náhodou vynořila. Pokud stihneme Sen noci svatojánské, tak jsem spokojená.

Panebože, Lily! Támhle je! Támhle... Ne, to je jen kláda. Jsme v pohodě. Moje chyba. Máme tu šestý den. Jedna noc navíc u Loch Ness se zvrtla v týden táboření u prázdného jezera. Tohle není jezero, ale Loch... - Teď mě nepokoušej! Nemáš ještě nějaký chleba, zlato? Ty už jsi ho celý vyplýtval?

Nessie nevylákám s jedním kouskem chleba. A navíc ho sežraly kachny. Je mi líto. - Můžeš zaběhnout do města pro další? - Proč já? Protože oba víme, že neumíš držet hlídku. Naposledy, když Lily hlídkovala, - odskočila si do města na záchod. - Už jsem to nevydržela. - Proto jsem vykopal tu jámu. - Nebudu používat nějakou jámu! A navíc na mých líbánkách u prázdného jezera! Není to jezero, ale Loch.

A takhle proběhlo pár uplynulých dnů. Vím, že jsme tu déle, než jsme očekávali, Lily. Ale když teď odejdu, budu toho litovat po celý zbytek našeho manželství. Je desátý den. - Nessie! - Tohle je náš poslední den ve Skotsku. - Nessie! - Téměř celé naše líbánky jsme strávili u tohohle jezera. Ani slovo, Marshalle! Hele, zlato, hodně jsem o tom přemýšlel a na letiště nám to trvá tak 4 hoďky.

Teoreticky bychom tu mohli zůstat až do rána a pořád stihneme letadlo. Chceš vidět příšeru? Chceš vidět příšeru? Ukážu ti příšeru! Celé líbanky jsem kempovala v autě, dělala potřebu do jámy a jedla drobky. To všechno kvůli Nessie, skotskému hadovi z jezera, nebo jak se tomu vlastně říká. Promarnili jsme naše lístky na Sen noci svatojánské, ale už toho mám dost! Lily!

Lily, no... Lil! Lily! Lily! Lilyyyy! Vítejte zpět u desátého dne našich líbánek! Tohle je novomanželské apartmá v hotelu McDonald Arms v Edinburghu. Objednala jsem všecičko z hotelového menu. S Marshallem jsme se rozhodli zůstat ve Skotsku o týden déle. Protože mě můžete zabít, ale moje líbánky mi nevezmete! Musím jít, protože začíná představení. Můžeme začít! Den naší svatby, sličná Hippolyto, se blíží kvapem.

- Už jen čtvero dnů... - Procítěně! Samozřejmě. Den naší svatby, sličná Hippolyto, se blíží kvapem. Už jen čtvero dnů a bude nová luna. - Mně se to nechce... - To zvládneš. Pořád mě bolí ruce z výroby tohohle zatracenýho věnce. Dej mi na chvíli pokoj! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mockrát Vám děkuji za české titulky :)

200

Odpovědět

Absolutně miluju, když vezmou herci iniciativu do svých rukou. Dokazuje to, že neberou své role jen jako zaměstnání, ale že je to i baví. Když se baví herci, je mnohem snažší pobavit i diváky...

241

Odpovědět

Seriál sám o sobě přímo miluju, ale tohle se mi zdálo nic moc. -.-

205

Odpovědět

Kdo nesleduje seriál, neocení :D mě to přijde super! :D

223

Odpovědět

Remmi - a na to si přišel sám nebo ses ještě radil ?

181

Odpovědět

křečovitej trapas

1814

Odpovědět

Jak jste přišli na to, že to je nějaká vlastní tvorba? Je to oficiální přídavek k DVD s 3. sérií.

200

Odpovědět

mno...však vaše videa z líbánek nebudou o moc lepší :)

210

Odpovědět

Je to trapný, protože k tomu neni smích. Kdyby to bylo s 'umělým' smíchem, tak to vyzní stejně jako samotný HIMYM.

2032

Odpovědět

remmi nezlob se ale to asi každýmu došlo že by se dvě hlavní postavy jen tak nesebrali a neodjeli si do Skotska aby natočili "amatérské" záběry svých líbánek

190

Odpovědět

Myslim, ze zbytocne video, pre tych co nekukaju himym a ti co ano to uz videli

1811

Odpovědět

HIMYM je prostě HIMYM i kdyby to bylo to nejtrapnější video tak se na něj stejně budu koukat celej den. Prostě 10/10

2019

Odpovědět

nedokoukal sem to..

198

Odpovědět

bylo to legen..počkej si.. trapné.

1919

Odpovědět

Hm tak tohle video, ale si nebude legen.. počkejte.. dární.. ;)

1911

Další