Jason Segel u Craiga FergusonaThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 062
Počet zobrazení:11 892

Jasona Segela určitě většina zná ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Mimo herectví však Jason občas napíše i nějaký ten scénář. Po komedii Kopačky (Forgetting Sarah Marshall) se Jason pustil do své srdcové záležitosti, kterou jsou Mupeti. Devátý film s postavičkami, jako jsou žabák Kermit nebo slečna Piggy právě běží v amerických kinech a sklízí jednu chválu za druhou. Mimo propagace samotného filmu se však Jason u Craiga také svěřil, odkud bral pro film inspiraci, kam jel na svou první dovolenou a jakým způsobem močí na letištích.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Vítejte zpět, přátelé. Můj první host je hvězdou seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který běží na CBS. - To je skvělá televizní stanice, že jo? - Fantastická. Také napsal scénář k Mupetům, kteří jsou právě v kinech. Koukněte. Zastavte! Mám nápad! To je výtečný. Skvělý nápad, Waltere. Jason Segel, přátelé!

Jasone, rád tě vidím! Vypadáš skvěle. Mám z tebe radost. Film Mupeti jde do kin a je fantastický. Ty jsi mi řekl, že v něm budu a nejsem, což je na *****. Chápu, ale náhodou šel okolo Corey Feldman, tak jsme ho tam dali. Tak to už se vyplatí. Jak se jinak máš? - Fajn. - Bavilo tě pracovat s Mupety? - Nic lepšího jsem nezažil. - Je pravda, že si ti loutkaři dávají kondom na ruce? - Nejenom na ruce.

- Fakt? Je to divný. Mně dokonce věnovali mupeta Jasona Segela, což je pro mě ta největší pocta. Je velice zvláštní a zároveň boží, hrát si doma s loutkou sebe samého. - Ty si s ní hraješ, když jsi sám doma? - Jo, ona má totiž funkční ústa, Craigu. A najednou už nejsem tak úchylnej, co? - U Disney musí bejt nadšený. - To určitě jsou. - Pracovat s Disney je skvělý, ne? - Byli fantastičtí. Víš... Každý, kdo kdy Mupety potkal, si je strašně zamiloval, - takže se všichni na ten film strašně těší.

- Jasný. A myslíš, že vydělá? Kdo ví, kámo. Já bych řekl, že to bude v pohodě. Jsou tam nějaký erotický scény? Nejsou, ale vztah Kermita a slečny Piggy se vyvíjí hodně zajímavým způsobem. Tohle mě vždycky zaujalo, protože je to mezidruhové. To je. Dejme teď Mupety stranou a zamysleme se nad skutečnou žábou a skutečným prasetem. To by asi nefungovalo, protože by prase tu žábu sežralo.

Samou láskou. - Vždyť jsou to Mupeti. - Tak jsem to nemyslel! Řekl jsem, abychom dali Mupety stranou a hovořili o skutečné žábě a praseti. Snažil jsem se napsat scénu, ve které mají děti a... Jak by se jmenovaly? Žábrata? Jenže pak mi došlo, že by museli rodiče vysvětlovat, jak to funguje a přišlo mi to divný. A jsou tedy manželé? To je vlastně spoiler, tak to necháme.

A co tvůj seriál? Už jste poznali tu matku? Ještě ne. Už je to pěkná doba. - Jak dlouho už to běží? Pět let? - Sedm let. - Nekecej. Opravdu? Jo, sedm let. Už bysme ji mohli poznat, protože pak budeme strašně starý. Nevěřil bych, že to je sedm let. Musíš mít nahrabáno. A taky musíš mít dost peněz. Ten se ti povedl. - To byl takovej mupetskej vtip. - Já vím. Byl jsi teď někdy v Británii navštívit kámoše Russella?

Russella jsem nějakou dobu neviděl, ale Mupety jsem psal v Londýně. - Opravdu? - Oni používají "mupet" slangově. - Máš pravdu. - "Zmiz odsud, ty mupete." "To je pěknej mupet." To byl skvělej přízvuk. Jsem velice talentovaný, někdo by mě měl obsadit do ***** filmu. Účet, prosím. To bylo taky mupetský.

Takže jsi to tam psal kvůli mupetské atmosféře? Všechno tam vypadá mupetsky. Dvoupatrové autobusy, červené telefonní budky a týpci v chlupatých čepicích. Kozáci? V Londýně jsou kozáci? To by mělo být ve zprávách. Je to velice mupetské místo a dlouho to tam natáčeli. Pamatuji si, že jsem to sledoval ještě dřív, než to přišlo do Ameriky. Byl to britský televizní pořad, na který jsem koukal jako dítě.

Už je to strašně dlouho. Určitě mi dáš za pravdu, že jsou Mupeti takovou vstupní branou ke komedii. Jsou něco jako pivo a tráva. Od nich se směřuje k Saturday Night Live a Monty Pythonům. Tak co ten tvůj seriál na CBS? - Takže je všechno napsané a hotové. - Jo, brzo to půjde do kin. - Byl jsem na své první dovolené. - V Londýně? - Na Barbadosu. Nazdárek, pracháči.

Jaký to bylo? Byl jsem na málo obydleném ostrově. Ne že bych měl starost o své soukromí, ale cítím se trapně nahoře bez. To si pamatuji z Kopaček. Co to plácáš? Polovinu filmu jsi tam běhal s odhaleným pinďourem. Vůbec mi nevadí chodit dole bez. - Jasně. Chápu. - Vadí mi jen chodit bez trička. Já chodím jako dvouletý kluk.

Tričko a žádný kalhoty. To dělám, když jdu na letištní záchody. Je to takový můj osobní vtípek. Přijde mi srandovní přijít na narvaný letištní záchody, stáhnout si kalhoty ke kotníkům jako malý kluk a takhle se vyčůrat. Udělej to znova. No páni! A to jsi to udělal přirozeně, což vypovídá o tom, že nelžeš. Bylo to přirozené, čímž se dostáváme do rozporu s tím, co jsme viděli v Kopačkách. - Byl jsem vystrašenej!

- Já vím. Na filmovým place je občas zima. Tak na letišti? To nedělej. Mohl bys potkat senátora. Já ale nejsem v kabinkách, stojím u pisoárů, takže vypadám jako obyčejnej chlápek, který si při čůrání stahuje kalhoty. Kéž bych to mohl vidět. - Už nám došel čas. - Šlo nám to ale dobře. Bylo to fantastický. Troufám si říct, že to byl jeden z nejlepších rozhovorů. Tak to zakončíme. Chceš trapné ticho, harmoniku, sáhnout si na haggis v TARDISu nebo soutěž o peníze?

To je zajímavá otázka. Peněz mám dost, tak uděláme trapné ticho. Dobrá, tak trapné ticho. S podtextem nebo bez něj? Vyber ty. Právě jsi udělal něco strašně odporného do svých kalhot. A co je ten podtext? To byl mupetskej vtip. - Pořád mi to jde.

- Jseš fakt dobrej. Uděláme tedy trapné ticho. Představme si, že jsi mi slíbil, že mě obsadíš do filmu a pak jsi sem přišel ten film propagovat a já v něm nejsem. - Uděláme to takhle. - Dobře. Připravený? Rád jsem znova přišel. - To není ticho, Jasone. - Dostal bych se k tomu. To není ticho. Ticho je doba beze slov. Promiň, to mi nedošlo.

Proto by nám to ve filmu neklapalo. Jason Segel, přátelé! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje. Prosím o opravu :(

180

Odpovědět

Opraveno.

190

Odpovědět

pripadal mi dost nesvoj,a to je skoda lebo ho mam celkom rad :(

1818

Odpovědět

V HIMYM ho mám rád, ale tady to je průser...

1838

Odpovědět

Je mi hrozně nesympatický, nemůžu si pomoct

1944

Odpovědět

suprově přeloženo to "if you know what i mean" :)

190

Odpovědět

to je uzasny, vic rozhovoru, nemuzu se toho nabazit!

200

Odpovědět

wow, to je borec
škoda ho na takovou srágoru, jako je himym

2169

Odpovědět

Diablo: Nejsem hnidopich, překlad lze mnohdy interpretovat vícero způsoby, ale věcná chyba v názvu mi skutečně vadí, a snad na ni můžu upozornit a podpořit to argumenty.
Já zas miluju posměvačné frajírky, co ostatní vysmívají, já nejsem hnidopich, ale ty zřejme budeš někdo, kdo záměrně vyhledává záminky a šťourá do lidí... anglicky.... na české stránce..... v ČR..

191

Odpovědět

frantapepa: Jo, říká shirtless.

180

Odpovědět

Hodně sympatickej chlápek-miluju jeho postavu Marshalla v HIMYM :-)

201

Odpovědět

ne tak to jsem se přeslech :D dávalo mi to větší smysl ale asi ani výraz shortless v EN neexistuje co? tak to bude asi fakt shirtless =)

180

Odpovědět

5:40 kdyžtak opravte na "dole bez"

181

Odpovědět

martpolak: Video jsem viděl. Jen fakt miluju takový hnidopichy, který opravujou každou kravinu

182

Odpovědět

Diablo: WTF o špatně použitém rodu pro název TARDIS v překladu... Zvláštní reagovat na komentář k videu a nevidět přitom to video.
Kolikokoli: Správně, a i bez ohledu na tenhle díl, v celém seriálu je jasně dáno, že je to ta TARDIS.

181

Odpovědět

Tak to bylo Mupetsky husto-kruto-přísné :D Jason má podle mě skvělou osobnost... a co se filmu týče... jsem hlavně zvědav jak velkou roli tam bude mít Neil Patrick Harris...

211

Další