Jason Segel podruhé u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:795
Počet zobrazení:7 696

Rozhovorů s Neilem Patrickem Harrisem ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku jsme tu měli habaděj. Nyní přišel na řadu další herec ze stejného seriálu, a to Jason Segel, kterého většina z vás zná pod jménem Marshall.

Mnozí z vás zřejmě netušili, že Jason je také talentovaným scénáristou a má obrovský smysl pro humor, což ostatně několikrát dokázal i v dnešním rozhovoru. Společně s Craigem si povídal o psaní, tulení, matematice a zisku Oscara za nejlepší píseň.

Předem upozorňuji, že byste si před zhlédnutím videa měli přečíst následující poznámku k překladu:

-  Číslo Pí - tohle byl takový překladatelský oříšek. Protože číslo pí se v angličtině vyslovuje jako [páj], což je úplně stejná výslovnost i pro slovo pie = koláč. Aby se zachovala myšlenka vtipu, rozhodl jsem se nevymýšlet českou variaci.

- Marc Jacobs - značka toaletní vody.

 Tento rozhovor se odehrál 13. března 2012.

Přepis titulků

Vítejte zpátky! Mého dalšího hosta můžete znát z Jak jsem poznal vaši matku. Taky hraje ve filmu Jeff, Who Lives At Home. Mrkněte na tohle. - Fajn. - Pochopil jsi to? - Jo, mami! - Dobře. - Mám tě ráda, ahoj. Ty jsi to položila? Milý Jason Segel! - Jason Segel!

- Už je nepotřebuješ? - Ne, vůbec. - Pěkně voníš. - Chtěl jsem se pro tebe dneska vyparádit. - Ne, vypadáš taky skvěle, ale ještě líp voníš. Co je to za vůni? - Moje vlastní. Vážně? Tohle je tvoje přirozená vůně? Marc Jacobs. Mohl bys tu vůni zkusit prodávat plameňákům. To je zajímavý. Platí. - Už jsi někdy čuchal k plameňákům? - Ne, nečuchal. Strašně smrděj.

Vážně hrozně. - Neměl jsem k tomu příležitost. - Tys nikdy nebyl v losangeleské zoo? Ne, mám radši přírodní rezervace, kde se mohou volně pohybovat. Cítím se provinile, když je vidím v klecích. - Ty jsi hipík? - Ne, to ne. Mají tam volný výběh. - Akorát mají na nohách řetězy. - Jasně. To ne, ale jak je tam udrží?

Podle mě jim prostě nabízejí útočiště. To je... Pro chudáka plameňáka bez útočiště je to někde v údolí těžký. - To zní jako hudební hit. - A jmenuje se: "Plameňáci to maj těžký". A v závorkách: "Když jsou uvězněný v zoo." - Gratuluju ti k Oscarovi za nejlepší píseň. - Děkuju. Možná se mýlím, ale podle mě je to vůbec první Oscar pro Mupety. - Vážně?

- Navzdory všem skvělým písním jako The Rainbow Connection... - Ta píseň nedostala Oscara? - Ne, jen nominaci, tahle je první. - Až takhle skvělé to bylo. - Jsem na to pyšný. Tvůj sitcom si taky vede dobře. Jo, jedeme už sedm let, příští rok to bude osm. Jo, já vím. Jo, pěkně bohatneme. Jsi hodně bohatej. Možná, že to je to, co cítím.

Cítím bohatství. - Ne, není... - Jo, voní to jako banka. - Je to svůdné. - Voní to hezky. - Díky. - Záleží ti na tom, jak voníš? Ne, snažím se být přirozený, a takhle to dopadlo. Představ si, že jsem doktor a tys přišel na kontrolu. - Tohle jsem dělal včera v noci. Pokračuj. - Dobře. Jsi přirozený? Hele, Craigu, chtěl bych ti něco ukázat.

To bude něco koštovat. Pak vytáhnu svůj pytel peněz a moje fantazie se rozvine naplno. Míváš hodně erotických představ? Chci říct, máš velkou sexuální představivost? Máš divné sexuální myšlenky? Nenazval bych je "divnými". - Nechci tě nějak odsuzovat. - To je v pohodě. Ubírá se to tímhle směrem.

Rozhovor... - Jo! - Zapomněl jsem na to. Ne, ne, pohybuje se to na hranici normálních tužeb. Já nevím, Craigu. - No tak, je to důležitá část tvé psychiky. - Ano. - To je. - Chci to odhalit americkým divákům trpícím nespavostí. - Jasně.

Chceš upřímnou odpověď? - Jo. - Dobře. Je to dlouho, co jsem měl přítelkyni. Už je to asi osm let od doby, kdy jsem měl pořádnou přítelkyni. Nejvíc mi chybí tulení. - Tak to jsem zabil! - Vy jste mu na to skočili? Neuvěřitelný! Neuvěřitelný! - Na tohle čekali. Neuvěřitelný! - Já vím, já vím. - Věř mi.

- Jsi jako... Jsi jako Cincinnati Fats. - Mně stačí jen to Cincinnati. - Dobře. Není to ten chlápek, kterému jde kulečník? - Jasně. - Jde ti kulečník? Jo, mně jde skvěle úplně všechno. Vážně? A co takhle matika? Nebudu ti lhát, já vlastně jsem... Ve staré verzi SAT testu jsem měl z matiky 770 bodů z osmi set.

To je... Kdybych věděl, co to znamená, bylo by to skvělý. - Jsem chytrý. - A jak se vyznáš v pí? Znám třešňový, borůvkový, jablečný koláč. Tímhle mě obdaroval bůh. - Byl jsem tímto darem požehnán. - To nebyl bůh. To ty sám. A co jinak?

Máš čas na dovolenou? Víš ty co? Přemýšlím, že si ji vyberu. Tvrdě jsem dřel na svém seriálu a těch filmech. - Dělám to tak asi sedm let. - To je hodně práce. - Jo, je. Po dlouhé době si dám pauzu. - Kam zamíříš? Ještě nevím, ale nenapsal jsem... Ty jsi taky spisovatel. - Tak trochu. - Napsal jsi hodně skvělých věcí. - Máš pravdu. - Jo. - Jsem úžasnej. - To vážně jsi. - A mimochodem, Bílá vdova byla...

- Jo, tu jsem napsal já. Byla pro mě obrovskou inspirací. Ale přemýšlel jsem o tom, že se někam zašiju a budu psát. Do Skotska? - Skotsko je skvělé. - Nikdy jsem tam nebyl. - Líbilo by se ti tam. - Jo. - Jsem z části Skot. - Z který části? Vážně? Pokud jo, tak gratuluju. Jo.

Dáme si pauzu. Při ní otestuju, jak velký Skot jsi, a pak se zase vrátíme. To je Jason Segel! Vypadá to, jako bys byl zoufalej, ale to vlastně trochu jsi. A jsme zase zpátky. A říkám to proto, aby Jason přestal mluvit o té věci, o které mi povídal. A začal mluvit o tom, jak moc má rád tulení. Mám.

- Je to intimní záležitost. - Ale nekecej! Vážně? Jo, takový věci vydrží až do konce života. Tenhle chlap je úžasnej! Vypršel nám čas. Dobře. Díky bohu! Teď už se budeme jenom tulit. - Já do toho jdu.

- Ne! Ne, ne. Cítil bych se špatně. Já bych se cítil skvěle. Vážně? Půjdeme do toho, že jo? Znám tvůj styl, teď se budeme tulit. Neznáš, nebudeme. Tak dobře. Budu se s tebou líbat.

Chceš hrát hru Líbej se, nebo zdrhni jako kuře? Zahrál bych si, ale měl jsem z kuřete otravu z jídla a teď nemůžu ani slyšet slovo "kuře", páč je mi z toho hned šoufl. - Dobře. - Už jsi měl otravu z jídla? - Jo, měl. - Je to ošklivá záležitost. Je to to nejhorší na každé páteční noci, když někde strašně chlastáš, až z toho chytneš otravu jídlem. To se mi stávalo, když jsem pil pivo.

- Nezáleželo na tom, kolik piva jsem vypil... - Dostal jsi otravu jídlem. - Strašlivou otravu jídlem. - Neuvěřitelný! Dobře, nemáme čas, takže co uděláme? Harmoniku, trapný ticho či Velký prachy? No, já... už víme, že mám peněz dost. No, já... Už jsme řekli, že peněz mám dost. Tohle je padesát dolarů ve čtvrťácích v pytlíku se znakem dolaru. Jo, takových mám hromadu. Dáme si...

Běžte 16. března do kina na film Jeff, Who Lives At Home. - To byla moje chyba. - Nevadí, mám to pod kontrolou. - Je ten film dobrej? - Jo, ten nejlepší. - Takže, harmoniku, nebo... - Dáme si trapný ticho. - Dobře. Překlad: Jackolo Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ze začátku jsem to Jasonovy žral, tu nesmělost a hranou nervozitu, těžce si to užíval. Výbordelnej rozhovor!

230

Odpovědět

super díl :D

200

Odpovědět

Super video, rozhodne VIAC VIAC VIAC od Craiga Fergusona.
Je to môj najobľubenejší moderátor. Najlepšie by boli celé show, nie iba rozhovory.

180

Odpovědět

Tak oni dvaja sú najlepší :))

200

Odpovědět

Slovní hříčka s pí to zabila nejvíc!! :D

225

Odpovědět

Marshmallow :)

194

Odpovědět

Na to lze říct jen jedno ... AMAZING :D jasných 10 a Jason + Ferguson je luxusní kombinace :)

194

Odpovědět

Proč má Jason ty ruce pořád...! :-D Na mě působí -nejen v této talk show- nesměle nebo nervózně, ale to není myšleno ani trochu negativně, takže souhlas s tím, že Jason Segel je super a za mě 10/10, protože víc nejde. Klidně víc Segela a rozhodně víc Fergusona. ;-)

181

Odpovědět

taky jsem si toho vsiml :P..ja si myslim ze to neni ze by byl nemelej ale ze to tak proste ma uz od narozeni :Da nebo je proste nervozni :D

181

Odpovědět

Anna 20:41 - 24.6.2012

Proč má Jason ty ruce pořád…!

Taky mám radši když si je sundá

185

Odpovědět

Tenhle herec je dokonalej :D

184

Odpovědět

Paráda! Co nejvíc Jasona prosím. Jednoznačně 10* ((:

181

Odpovědět

Z HIMYM mám Jasona nejraděj :D Skvěle to hraje :D

mimochodem nevíte kde můžu najít 8. sérii? :D

187

Odpovědět

Právě ted na nesestříhaných páskách ve studiu CBS.

192

Odpovědět

+WercingetorixAni to ne...natáčet se bude znova až v srpnu.

190

Odpovědět

Trapný ticho mám nejraději :D

207

Odpovědět

u zkoušek nebo na rande? :D

211

Odpovědět

+SkarNedělej si srandu, v úterý mám státnice... :-D

191

Odpovědět

Skvělý překlad.

182

Odpovědět

Pochvala patří hlavně také Scroochymu, který s překladem hodně pomohl.

201

Odpovědět

Dokonalé :D

186

Odpovědět

Jason who?

1884

Další