Red Dwarf - Tongue Tied

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:593
Počet zobrazení:8 123

Píseň z Červeného trpaslíka, přesněji řečeno z dílu 02x06 - Paralelní vesmír. Pozn. Písnička je sice hezká, ale všem doporučuji poslouchat skutečnou klasiku jako je Mozart, Mendelssohn nebo Motörhead.

Přepis titulků

www.videacesky.czPřeklad: Brousitch Když jsem tě poprvé zahlédl. Poprvé. Rozklepala se mi kolena. Rozklepala se. Měl jsem divný pocit. Pocit. Ve svých ledvinách a játrech.

Trávicí soustava, kotě. Ruce se mi začly třást. Třásly se. Srdce mi začalo bušit. Bum, bum, bum. Snídaně opustila moje tělo. Blink, blink, blink. Pověz mi něco, drahoušku.

Úplně mi motáš jazyk. Vždycky, když jsi poblíž. Poblíž. Mám zamotaný jazyk. Vždycky, když jsi ve městě. Ve městě. Cítím se kvůli tobě jako šašek. Mám zamotaný, zamotaný.

Jazyk, jazyk. Zamotaný jazyk. Proč ti to jenom nemohu zřetelně říct? Zřetelně. Zamotaný, zamotaný. Jazyk, jazyk. Zamotaný jazyk, zamotaný jazyk. Vždycky, když jsi poblíž.

Zahlédl jsem tě na parketu. Tančilas. Myslel jsem na ptáčky a včelky. Rozmnožovací soustava, kotě. Ale když jsem chtěl promluvit. Kecy, kecy. Jazyk se mi rozmotal ažke kolenům. Snažil jsem ze sebe dostat: "Miluji tě."

Miluji tě. Ale vylezlo ze mě něco divného. Něco divného. Znělo to jako: "Miduju de." Zamotaný jazyk. To protože mi motáš jazyk. Vždycky, když jsi poblíž. Poblíž.

Mumlám, mumlám. Vždycky, když jsi ve městě. Ve městě. Kalhoty mi z tebe zhnědly. Jsem z tebe celý blably, blably. Mám zamotaný jazyk. Proč ti to jenom nemohu zřetelně říct? Zřetelně.

Buď má blably, blabla. Mám zamotaný jazyk. Vždycky, když jsi poblíž. Prosím tě na kolenou. Roztomilý drahoušku, poslouchej, prosím. Určitě mi porozumíš, když řeknu: Škrompl tydly burkvat blé... Snažím se říct, že mi motáš jazyk.

Vždycky, když jsi poblíž. Poblíž. Mumlám, mumlám. Vždycky, když jsi ve městě. Ve městě. Asi z tebe budu brečet. Jsem z tebe celý blably, blobly. Proč ti to jenom nemohu zřetelně říct?

Zřetelně. Buď má blably, blabla. Vždycky, když jsi poblíž. Poblíž. Vždycky, když jsi poblíž. www.videacesky.cz

Komentáře (102)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Error loading YouTube: Video could not be played
:(

00

Odpovědět

Díky za upozornění, reupload nalezen, video přečasováno a už je zase funkční :)

00

Odpovědět

Tahle písnička je boží, už rok ji nemůžu dostat z hlavy a umím ji celou nazpaměť!

190

Odpovědět

Video je nedostupné.

230

Odpovědět

K videu toho moc nemám, ale ... do p****e lidi vy jste snad retardovaní, dvě stránky v diskuzi se necháte naprosto nehorázně trollit dost amatérským způsobem a ještě to strašně žerete. :D Dál už jsem neměl sílu to číst, ale někdo by si tu měl dát facku.

180

Odpovědět

Ty kks... ten song je úchvatný... ja nemôžem hh... DIGESTIVE SYSTEM BABY!!! a Chris Barrie tu vyzerá jednoducho božsky hh =)

180

Odpovědět

red dwarf je legendární seriál.... a hláška od listera: "Neposlouchejte ho, je to děsnej cvok, ať zvedne ruku ten, kdo má jedno varle"

190

Odpovědět

Červený trpaslík je jeden z nejlepších vynálezů lidstva a komentáře toho, kdo tvrdí že trpaslík je pitomost, mě nezajímají.
Poznámka pro toho co si říká DiSqAnTiK: Napřed si zjisti o čem trpaslík je a pak piš. Ty jsi z trpaslíka nejspíš nezahlíd ani titulky.
Gaspere: Nepíše se, náhodou "ty písničky"?

181

Odpovědět

The Best !!!!!

180

Odpovědět

Iam strikes again.

181

Odpovědět

Poznámka to zabila.. :D

181

Odpovědět

Poznáma to zabila.. :D

181

Odpovědět

mě si stačilo zapnout titulky na dvd :D

188

Odpovědět

Petan: Fakt idiot:-D
MOc hezké, gratuluji k úspěšnému překladu, dlouho jsem si nad některými částmi lámala hlavu:-)

181

Odpovědět

Zichi:Ne opravdu sem to všechno psal já a nikdo jinej se klidně zeptej adminů že je to furt jeden a ten samej E-mail nebi IP adresa.

180

Odpovědět

Jinak nehorázná poklona pro překladatele. Tuhle písničku z Red Dwarfa sem si prostě nedokázal přeložit

181

Další