Červený trpaslík - Nepovedené záběry z 1. série

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:989
Počet zobrazení:12 200

Červený trpaslík je můj snad nejoblíbenější seriál. Sledoval jsem ho denně, pořád dokola. Hlášky jsem znal nazpaměť a kdo to neznal, nepochopil můj humor. Věřím, že takových lidí je tady více. Už jen proto, že vás hodně žádá o různá "trpaslíkovská" videa v požadavcích. Přináším vám tedy Nepovedené záběry z 1. série. Potěší fanoušky, ale blooperům se zasmějí snad i Trpaslíka neznalí.

Přepis titulků

ČERVENÝ TRPASLÍK Nepovedené záběry - 1. série Toto je volání o pomoc těžařské lodi Červený trpaslík. Posádka je mrtvá v důsledku ozáření. Jediní, kdo přežili, jsou Dave Lister, který byl v době nehody v nevědomí, a jeho březí kočka zavřená ve skladišti. Po probuzení za tři miliony let je Lister pouze ve společnosti tchora... Omlouvám se, většinou nejsem sprostý. Jednou jsem se zamiloval. Sinclair...

To je nejvíce... Ty kouříš cigaretu, Listere? Musím to udělat, i když mi to rve srdce Listere, ale zapomněl jsem zápisník. Pojď, Frankie. Pojď, Frankensteine. Jsem zpátky! Nic mi... Jak vypadám?

A jo... Myslím, že hořím. Jaks to udělal? Jaks to udělal, Listere? Jakže to udělal Lister mistr, pane! Vzpamatuj se, hochu. Kde máš svůj blok? Kde máš pastelkové úhly? Věřím v mimozemšťany.

Jasně, chápu. Konečně rozumný slovo. V mimozemšťany s technikou o tolik vyspělejší, že si to neumíme představit. To, to, to, to, to je... Ty nevíš, co to je láska. Ale ano, vím, Listere. Láska... Rybí plůst. - Půst! - Půst. Půst. Půst.

Ať už to znamená co chce. Celá léta jsem věřil. Nosil jsem Svatou skvrnu od hořčice a Požehnaný flek od omáčky. Zavrhl jsem klid a zvolil pravou cestu rybího růstu... Zrovna jsem přemýšlel... Ne, nepřemýšlel. Miluje mě. Rve mi to srdce, Listere, ale budu tě muset zapsat.

Dvakrát během chvilky. Záběr 25. Zapomněl jsi ji. Nechal jsi ji u automatu na polívku. Přeložil: Rizyk Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tento archivni kousek uz neni dostupny :/

20

Odpovědět

Děkujeme za upozornění, už zase funguje :-)

60

Odpovědět

Video samozřejmě dobré, ale dva bonusové hodinové díly s názvy Smeg Ups a Smeg Outs jsou už dávno přeložené.

200

Odpovědět

Naprosto tě chápu Rizyku, nejgeniálnější seriál všech dob, sleduju ho každej rok a pořád je skvělej! Červenej trpaslík je svým způsobem životní směr, pohled na život, vesmír a vůbec :D

240

Odpovědět

Další prosím! :-)

210

Odpovědět

jak chytal kocoura nejlepsi :)

201

Odpovědět

Trpaslíka naprosto miluju, je to můj nejoblíbenější seriál a tak mě to tohle hodně potěšilo. Nebude zvažovat i další přeložené "Nepovedené záběry" k Červenému trpaslíkovi? :)

200

Odpovědět

Nepovedené záběry mi vždycky rvou srdce - hrála jsem v pár "filmech", které jsme natáčeli pro pobavení na narozeninové oslavy apod. Jenže náš pan kameraman potřebuje všechno perfektní, takže jednu scénu natáčíme hodinu a dvacetkrát procházíme stejnými dveřmi, než je to dokonalé :D
Takže herce při videích typu "nepovedené záběry" vždycky hrozně lituju :D

200

Odpovědět

to je perfektní

190

Odpovědět

red dwarf si pousstim dene je to nejlepsi serial co znam skoda ze uz se nenataci!!

192

Odpovědět

ježiš nejlepší seriál na světě :D dá se na to koukat furt dokola .... ;)

182

Odpovědět

ehm...nechci nic rikat jossi...ale driv nez knihy byl serial (pokus si to tak nemyslel, ale z tveho prispevku to tak vypada)

191

Odpovědět

Taky miluju RD a doporučuji všem přečíst si originál(knížky).Dva kamarádi dokázali napsat skvělý sci fi,který bylo skvěle natočený jako seriál.

1810

Odpovědět

Bude se přidávat i Smeg out? Ten má taky něco do sebe ;)

180

Odpovědět

RD je nejlepší. Úplně ho zbožňuju, ty Rimmerovi hlášky.. ty mě nejvíc dostávaj. A všici tam jsou úžasní. Někde jsem i našla další zkažené scény, jenže je asi někdo smazal nebo nevím.. kdyby jsi měl nějaké další určitě by to bylo fajn ;-)

180

Odpovědět

:D :D :D RD miluju :) jestli je víc takovýchhle scén tak jen sem s nimi :)

180

Další