Červený trpaslík - alternativní konec

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:515
Počet zobrazení:14 353

Všichni, kdo viděli konec Červeného trpaslíka, si ho jistě pamatují i s hláškou, že "jenom sympaťáci umírají mladí". Ten konec ale nebyl původně zamýšlen, byl dotočen na poslední chvíli. Proč ho změnili, to netuším, každopádně tady máte původní konec.

 

Přepis titulků

Toto byl původní konec osmé série. Byl nahrazen na poslední chvíli a je zde ukázán bez jakékoli finální práce na efektech. Myslím, že je to opravené. - Zapínám přístroj. - Ano! Zvládl jsem to! Protilék. Ale pane, to je vzorec toho viru, ne protiléku! Cože? Změnil se.

Vzorec se musel změnit na svůj zrcadlový protějšek, když ses vrátil do našeho vesmíru. Tak co teď? No, přístroj je kalibrován jen na vaší váhu, pane. Budete se muset vrátit do zrcadlového vesmíru a vzorec si zapamatovat. Zapamatovat? Takže jsme předem mrtví. Césiumfrankolitiový mixialobidiumrixidehyxid. Dobře.

Césium... Počkejte. Césiumfrankolitiový mixialobidiumrixidehyxid. Césiumfrankolitiový mixi... O DVĚ HODINY POZDĚJI Césiumfrankolitiový mixialobidiumrixidehyxid. Jo! Ach, césiumfrankolitiový mixialobidiumrixidehyxid.

Tys o něm slyšel? Césiumfrankolitiový mixialobidiumrixidehyxid. Je fakt známý. Cožeto? V chemii jsme ho pořád používali. Césiumfrankolitiový mixialobidiumrixidehyxid. A nepleť si ho s césiumfrankolitiovým mixialobidiumroxidehyxidem. Jsou to úplně jiné sloučeniny.

O tomhle jsem slyšel! Tak si nějaký vyrobme a zbavme se toho mikroba, dobře? Chytrolíni. Pane. Vepředu. Kapitán s posádkou. Mám naprogramovat loď na zpomalení, aby se mohli nalodit? Plnou parou vpřed, pane Krytone. Žádné lodě nevidím. MODELOVÝ ZÁBĚR Samozřejmě.

Tohle ti dlužím. A já ti dlužím tohle. Každý pes má svůj den. A dnes je ten den a já jsem ten pes! Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

241

Odpovědět

taky bych se ráda podívala,ale nějak vám to nefunguje...

181

Odpovědět

NEJDE TO ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! !!!!!! ! ! ! ! !

184

Odpovědět

Dobrýý, na to že sem celýho trpaslíka uměl na zpamět, tak sem tohle nikdy nevidel:) taky dobrej konec, aspon to neskončilo otevřeně jako "originál"..

220

Odpovědět

Použitý konec je naprosto bezkonkureční! :D ... tenhle se mu asni zdaleke nemůže rovnat.) ... a navíc... nebýt konce který je neměl bych teď na sobě triko s nápisem "Only the good died youg" ...

196

Odpovědět

Řekl bych, že použitý konec je mnohem vtipnější. :)

203

Odpovědět

Teda porpavdě co já sem slyšel, tak po seriálu měl následovat film kterej to jakoby ukončí. Na ten nezbyli peníze tak se to ukončilo tak jak to známe.

200

Odpovědět

nefungujou titulky :(

181

Odpovědět

Konec udájně předělali kvůli nedostatku peněz.... Pete měl být původně jenom jeden díl a Zpátky v červeném jenom dva...

190

Odpovědět

leffi: ale on se vrátil, se svojí "úžasnou" 3 dílnou verzí ála kriminálka new york. Také to mělo něco do sebe, ale tohleto je už holt klasika.** A zkracovat červeného trpaslíka na "ČT" ?To mi příjde snad jako urážka, lenost napsat plný název.

190

Odpovědět

Deneroth: podla mna myslel Červený trpaslík :)

180

Odpovědět

honza: vtipnej jsi ty, jestli si myslíš, že s tím má něco společného ČT.

194

Odpovědět

je to dobré, ale nakopat smrtku do koulí je podle mě vtipnější:-) a o to u ČT šlo...

181

Odpovědět

Přehrávač na hovno...

185

Odpovědět

lituji, ze se uz nikdy red dwarf nevratil. Jak ja tenhle kultoseros miluju

180

Další