Píseň o kávě

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 121
Počet zobrazení:22 148

Krásný hudební videoklip od kapely Oldelaf & Mr D o pití kafe. Do komentářů můžete napsat vaše zkušenosti s kafem. Pozn.: Titulky jsem dělal podle anglické předlohy, takže prosím francouzsky mluvící obecenstvo o odpuštění za případné nepřesnosti.

Přepis titulků

Abych dobře začal tento krásný den a abych se probudil, dal jsem si kafe. Arabiku, černou a silnou. Dám na sebe oblek a můžu vyrazit. "Kampak to jdeš?" ptá se má milá. "Pojď, dáme si kafe. Právě jsem vstala." Protože jsem měl čas a trochu z donucení, otočil jsem se zpět a dal si další kafe.

O tři čtvrtě na osm jsou kanceláře prázdné. Někdo by se mohl nudit. Já zůstavám klidný. Vím, jak se přizpůsobit. Zatímco na ně čekám, mám čas si dát kafe. Začal nám den a každý pracuje. Aspoň do té doby, než je pauza na kafe. Vstoupí má sekretářka: "Silné, tak jak to máte rád." "Sakra, právě jsem jedno měl.

Ale když už je hotové..." Máme obchodní oběd blízko čtvrtě Sentier. Je pěkné počasí, ale jsem trochu vystresovaný. Mí kolegové se smějí: "Odpočiň si, René. Dej si dobrý doutník a malé kafe." Když už je po všem, tak se mí unavení kolegové svezou taxíkem, ale já musím skákat. Přeběhnu celou Paříž a pak uvidím bar. Objednám si bez kofeinu, ale s kofeinem navíc.

Dorazím do kanceláře a sekretářka mi řekne: "Jdete trochu pozdě. Dělala jsem si starosti." Vyhodím ji z okna. Říkala si o to. Musím jít celou cestu domů, ale předtím si dám kafe. Když čekám na metro, tak jsem přepaden. Malá stařenka se ptá: "Kolik je hodin, prosím?" Rozmlátím ji hlavu a hodím ji na koleje. Uháním domů a hádejte, co si dám.

"Tati, tatínku. Ve třídě jsem nejlepší." "Co já kurva s tím?! Přestaneš mě otravovat? Takový blbý skrček a teď začíná bulet." Zamknu se v kuchyni. Zůstalo tu nějaké kafe. Už jsou to dva týdny, co jsem tu zamčený. Jsem úplně sám v kuchyni a piju kafe. Potřebuju spát, ale poldové by mě sebrali. Tak zatluču dveře a dám si další kafe.

Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nikdy neomrzí :D

40

Odpovědět

Mé nejoblíbenější video zde na webu!

220

Odpovědět

Přesně moje reakce na vypití hrnku kávy :) :)

230

Odpovědět

já si nemohu pomoct, ale ta francouzština je tak nádherná na poslech...

243

Odpovědět

Tak to je dobrý psycho, jdu na kafe :D

221

Odpovědět

Pripomíná mi God Elmaleh

190

Odpovědět

mam to stahle v mobilu ale nevedel sem do ted poradne o cem zpiva.. jen priblizne takze moc dekuju za preklad :)

183

Odpovědět

Pitie čaju je ako kľudná, príjemná prechádzka po záhrade a pitie kávy, ako uponáhľaná cesta do kancelárie.

180

Odpovědět

Už mám dnes v sobě 4 kávy, ale hned bych si dala další po schlédnutí klipu. Povedené!

211

Odpovědět

Idem si dať kávu :D... skvela pesnička :D

202

Odpovědět

nevíte někdo kde se dá ta písnička stáhnout?

190

Odpovědět

Tak normálně dám 4 - 6 káv za den, ale když nám v práci otevřela kavárna, tak jsem během pracovní doby dala asi 12 a to bylo pracovní nasazení :-),udělala jsem práci minimálně za tři dny.

184

Odpovědět

sice je to divné..ale normálně jsem dostala chuť na kafe xD xD

200

Odpovědět

ako pravidelne pijem 5-6 kav denne bez toho by sa to nedalo :-) a ak sa chce vazne niekto nabudit odporucam zaliat kavu vriacim energetakom :-)

205

Odpovědět

Mam před sebou dva hrnky od kafe, oba vypity, je zkouškový a bez kafe ani ránu=))

210

Další