Láska až za hrob

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:791
Počet zobrazení:10 839

V dnešním krátkém filmu uvidíte, kam až vás může život zavanout. K překladu v něm byly jen dva titulky, ale tak moc se mi líbil, že jsem ho sem i přesto musel dát. Posuďte sami...

Přepis titulků

MAMI A TATI,ODCHÁZÍM Z DOMOVA A UŽ SE NEVRÁTÍM. KARTA NEBYLA NAČTENA.ZKUSTE JI VLOŽIT ZNOVU. KARTA NEBYLA NAČTENA.ZKUSTE JI VLOŽIT ZNOVU.

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fary: Rejpat umí každej

180

Odpovědět

Whatsermane: Kdo Ti brání to změnit?

180

Odpovědět

Z tohohle videa je zřejmé, že s ženskou je to vždycky průser. Ve 2/3 případů vás zabije a v tom posledním aspoň dostane do průšvihu.

183

Odpovědět

Ja som skorej ten prvý typ chlapa :D

180

Odpovědět

Joo to znám..:) Souhlasím, je to hodně dobré :))

180

Odpovědět

Kiara: Jo... to nám to asi chce říct... A nebo taky že nemá cenu se vracet ve stylu: kdybych byl býval neudělal... Nicméně podle mě nám osud jenom dává do rukou situace, který musíme řešit a tim, že je řešíme se vyvíjíme... A jelikož sme součástí většího celku, kterýmu leckdio říká Bůh, vyvíjí se i on->tzn ani ten neni dokonalej-> tzn že situace který nám předkládá nemusej bejt vždycky úplně zvládnutelný.. ale když se člověk podívá na některou ze Starořeckých tragédií tak se v tom už asi dost zlepšil.. takže stejnak nezbejvá než důvěřovat tomu že už od těch tragédií ustoupil ;-)

180

Odpovědět

Whatsername: a jde se na další video.. :D

180

Odpovědět

Úžasný. Ten konec tam být nemusel, ale i tak tomu klukovi a holce závidim, lepší než sedět celý dny u pc, tohle je aspoň život.

193

Odpovědět

Podle mě je to o tom,že osud je předem určenej.A ať v životě změníme cokoliv,ať uděláme jakékoliv rozhodnutí,stejně to vždycky dopadne stejně......

183

Odpovědět

Kluk nemá moc parádní život :/

184

Odpovědět

moc moc krásný

181

Odpovědět

krasny

181

Odpovědět

je to úžasnej klip k naprosto úžasné písničce

181

Odpovědět

Když si chceš jakkoliv stěžovat, napiš přesně co se ti nelíbí, popř. jak myslíš že to je správně. Takovéto stěžování do větru ničemu nepomůže.

180

Odpovědět

sice jen dvoje titulky,ale ještě k tomu špatně!!
Amatéři..

1817

Další