The Guild - Teď jsem cool já

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 123
Počet zobrazení:13 628

Tímto videem asi potěším všechny fanoušky webseriálu The Guild, kteří už se dlouho nedočkali žádných novinek okolo tohoto dílka. Určitě si pamatujete dnes již legendární hudební videoklipy Do You Wanna Date My Avatar a Game On. Felicia a lidé kolem ní nedávno spustili YouTube kanál s názvem Geek & Sundry, kde se objevil nový hudební videoklip ze světa webseriálu The Guild s názvem Teď jsem cool já (I'm the One That's Cool). Možná se tedy dočkáme i dalších novinek okolo The Guild. V klipu uvidíte spoustu známých tváří z The Guild a objeví se tam i Brendan Bradley, kterého můžete znát z webseriálu Squatteři jako Hanka Pitmana. Který z těchto tří videoklipů se vám zatím líbil nejvíc?

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Ne, nepředstírej, že jsem to neviděla. Podíval ses na mé herní tričko. Nevím, jestli umíš číst, nebo jestli jsi tento týden viděl ten skvělý článek v magazínu Wired. Nejnovější trend dosáhl svého vrcholu. Říkají, že geek holky začínají být sexy. Teď jsi naprosto nemódní a já jsem v magazínu Vogue, takže mi můžeš políbit.

Vy všichni frajerští sportovci, kteří jste si mě ve škole dobírali, teď jsem cool já, teď jsem cool já. Vy zmalovaný královny plesu, co si myslíte, že jste stále nejlepší, teď jsem cool já, teď jsem... teď jsem cool já. Můžeš zkusit ukrást můj styl, ale já jsem originál. Zatímco si sportuješ, já hraju Magic the Gathering.

Nikdy sis nezasloužil místo ve společnosti nerdů. Mé pyžamo s Aquamanem dokazuje, že já ano. Sledovala jsem každou noc Star Trek: The Next Generation a nosila rovnátka kvůli předkusu. Tvé černě lemované brýle nejsou na předpis, ale já doslova nevidím svou ruku před obličejem. Vy všichni frajerští sportovci, kteří jste si mě ve škole dobírali, teď jsem cool já, teď jsem cool já.

Vy zmalovaný královny plesu, co si myslíte, že jste stále nejlepší, teď jsem cool já, teď jsem cool já. A má lásko z osmé třídy, co jsi mě strčil do bazénu, teď jsem cool já, teď jsem cool já. Můžeš být opálený, fit a bohatý, ale stále jsi blbec. Teď jsem cool já, teď jsem... teď jsem cool já. Tohle prohození rolí tě musí pěkně štvát, ale nemám důvod, proč se pořádně nevychloubat.

Oceňuji tvou krutost. Hořím jasně díky palivu tvého odmítnutí. Mám své interní vtipy, které nepochopíš, jako medojed, Troll Face a nyan cat. Teď tvé pracháčské party vypadají tak hloupě. Můžeš mě pozvat, já řeknu ano, ale stejně nepřijdu. Mám své komiksy, mám své hry.

Všechny věci, co ti připadaly trapné. Mám svůj kostým a taky fanouškovskou povídku. Dostala jsem tě, tak buď zticha. Vy všichni frajerští sportovci, kteří jste si mě ve škole dobírali, teď jsem cool já, teď jsem cool já.

Vy zmalovaný královny plesu, co si myslíte, že jste stále nejlepší, teď jsem cool já, teď jsem cool já. A má lásko z osmé třídy, co jsi mě strčil do bazénu, teď jsem cool já, teď jsem cool já. Můžeš být opálený, fit a bohatý, ale stále jsi blbec. Teď jsem cool já, teď jsem... teď jsem cool já. Teď jsem cool já. Teď jsem...

teď jsem cool já. Teď jsem cool já. Teď jsem... teď jsem cool já. Teď jsem cool já, teď jsem... teď jsem cool já. Teď jsem cool já, teď jsem... teď jsem cool já. Jooo! Natřeli jsme vám to! V téhle hře jsem nejlepší! Ta písnička je boží.

Komentáře (109)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslím, že je nutno rozlišit dva typy "nerdů" "geeků" a obecně introvertů: a) ti, kteří jsou tak spokojení, životní styl, smím-li to tak nazvat, plný fantasy, sci-fi, počítačových či deskových (karetních) her jim zkrátka vyhovuje nehledě na současný trend; b) ti, kteří jsou nešťastní, protože touží být populární, ale jejich zájmy s tím jaksi nejsou kompatibilní, mimochodem myslím si, že právě to tiché neštěstí a zoufalství je činí tak snadným terčem šikany. Oproti předchozím dvou klipům my tenhle přijde vysloveně zaměřený na skupinu b) už jen svým názvem.
Jak tam šikanují Bladezz na záchodcích, taky vám přijde naprosto jasná obrana? V případě, že by to tak dělali opakovaně, co je jednoduššího než postavit se proti jednomu z nich čelem, zamířit a zatímco by jeho džíny v oblasti rozkroku pomalu tmavly se klidně, s jemným, leč nepřeslechnutelným podtónem asertivity zeptat:"Chtěls mi něco?"?

00

Odpovědět

Klip celkem debilní, ale jí bych kous :)

11

Odpovědět

jako nechci rejpat, ale nemelo by na konci byt Ta písnička byla úžasná? :-)

226

Odpovědět

zajívamý že jsem měl pravdu a mam 5 palců dolů... a tady to je jak po vymreni to tu vypada ze si povídám sám se sebou :-)

220

Odpovědět

vsechny vidoklipy sou proste bozi!! :-)

211

Odpovědět

*videoklipy

201

Odpovědět

parádní klip, naprosto profesionální a parádní text....

210

Odpovědět

Now we are the cool ones :-p

207

Odpovědět

Všechny klipy mají něco do sebe, tenhle mě zaujal dobrým textem,ale rozhodně to u mě nepřekonalo Game on :))

211

Odpovědět

Onewingedangel: Vždyť to bylo ve videu, chytrolíne. A taky, já bydlím na koleji 17. listopadu, já vím moc dobře, jak vypadá opravdovej geek, a věř mi, jako ta hudební skupina určitě ne.

189

Odpovědět

co to je za hovadinu :D sak ja nejsem cool a mel bych podle totoho byt :D

1811

Odpovědět

ffiinrroodd: jak vypadá geek?? Ono je to omezené vzhledemn? :D

180

Odpovědět

Nejdřív mi přišla ta písnička strašně průměrná. Po tom co jsem si jí kvůli Felicie a taky textu pustil ještě několikrát tak mě vážně uchvátila a teď jí nemůžu pustit z hlavy:)

180

Odpovědět

Zpívat o tom, že geek je chic a přitom ani trochu nevypadat jako geek je trochu divný, ale budiž. Písnička není špatná.

1835

Odpovědět

Tak zacnete prekladate ten jeji novej vlog na utube - uz je tam docela dost dilu.. prosiim ;-D diky

190

Odpovědět

Teď sem si tak všim, nejni to v 1:47 komixák z TBBT? :)

183

Odpovědět

Nemohu si pomci, ale pouštím si to i teď pořád dokola... A kdykoliv tam "zazpívá" I play Magic the Gathering, tak mi přejede husí kůže blaha po těle :-)

191

Další