+10 to BraveryThe Guild (S03E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:3 227

Opět je tady nová epizoda webového seriálu The Guild, tentokrát má název +10 to Bravery. Další díl vyjde už příští týden v pondělí ve 20:00 a pokud vám utekly nějaké starší díly, nebo jste o tomto seriálu nikdy neslyšeli, najdete je zde.

Přepis titulků

Bylo mi hned divné, že se Bladezzova mamka tak podivně smála, když vyzvedávala Denu. Tahle situace je nezvládnutelná. Nezvládnutelná? Ještě nikdy jsem tohle slovo nepoužila. Co takhle strašidelná, znepokojivá a na hranici legálnosti? Je to šílené! Kdo by zašel tak daleko, aby někoho pošpinil kvůli hře! Pošpinil? To je další stupidní slovo! Já za hraní této hry platím a stala se z toho stresující práce na plný úvazek.

Je to emotivně matoucí... rušivé. To je fuk! Překlad: Zoidy ICQ: 289 302 091 The Guild 3x08 - +10 to Bravery Uklidni se, Bladezzi, a vysvětli mi to pomalu. Ten velkej týpek z nepřátelské guildy si to rozdal s mojí mamkou! Lépe už to vysvětlit nedokážu. Jsem traumatizován! Možná blafoval.

Můžeš to dokázat? Je to moje MAMKA! Jenom myšlenka, že bych to měl dokazovat, mi přivádí trauma! Bladezzi, všichni jsme viděli naše mamky nahé při mnoha… mnoha pozicích… - Ne, neviděli. - Ne. Vůbec. Zapomeňte, že jsem něco řekl. Víte, měli bychom zavolat policii nebo tak něco. Tohle začíná být vážně šílené.

Ne. Ten týpek je policajt! Měl na sobě uniformu a všechno ostatní. Policejní uniforma? Mňam. S tvou mamkou to musel mít jednoduché. Claro! Promiňte spoluhráči, ale musím se vzdálit. Prohlubovat můj vztah a utvářet trvalé pouto. Bladezzi, posílám e-mail na účet admina, kde žádám jejich vůdce, abychom se setkali na soukromém kanálu.

Hned teď. Vyřešíme to jako dospělí, nebo tak něco. A tohle je skvělá chvíle pro Vorka, aby to převzal. Ještě ne. Ale jistě ráda uslyšíš, že jsem udělal pokrok. Při projíždění blahobytných sousedství rychlostí 15 km/h Jsem narazil na toto: Perfektní wifi připojení. Máte nějaký problém?

Jste na mé příjezdové cestě! Vaše wifi bohužel na chodník moc nedosáhne. A to nemluvím o dnešním čištění silnic. - Neznám Vás! - Herman Holden neboli Vork. Jsem hledač vědomostí… o sobě. Název vašeho wifi připojení „Osvícení“ mě sem přitáhlo. Hrajete ve vašem autě počítačovou hru!

Pátrám po své duši, ale mám i herní závazky. Povězte mi. Existuje vrozený a nevyhnutelný odpor žen vůči mužům s autoritativní pozicí? Když se na mě podíváte, jak intenzivní je vaše touha vlastnit můj penis? Na stupnici od 1 do 10. Opravdu sedíte na mé příjezdové cestě, používáte můj internet a ptáte se mě na penis?

Přesně tak. Ne, pane! Volám policii. Tolik k „osvícení“. Přihlásím se později, spoluhráči. Požádal si někdo o soukromý rozhovor? „Vše, co potřebuješ, je sebejistota a nevědomost. Pak je úspěch jistý.“ - Mark Twain.

Ahoj… ahoj. Doufala jsem, že když se setkáme, mohli bychom pomoci rozuzlit situaci mezi našimi guildami. Je mi to jasné. První bod: Bladezz je dítě, ne nějaké anonymní jméno na tvé obrazovce. Já vím. Bruiser si to rozdal s jeho mamkou. To je tak neanonymní, jak jen to jde. Doufala jsem, že bychom tohle mohli vyřešit civilizovanějším způsobem.

Žiju podle svých vlastních pravidel! Jsem typ chlapa, co nedává pozor, když mi nádrž v autě hlásí, že je prázdná. Naplním ji, až se mi kurva zachce. Kdyby každý zacházel s každým takhle, nikdo na světě by nebyl v bezpečí. Lidé by volali odtahovku prakticky pořád. Byl by to chaos!

Život je PvP! Ve hře a mimo ní. PvP znamená hráč versus hráč. Vím, co je to PvP! Už jste se dostali za hranici běžné pomsty. Dokonce i Tink by s tím souhlasila. No, Tink tady není, že? Protože jsi ji nepozvala. Protože jsi chtěla vidět mě. Samotného. - Počkat, co?

- Dobrá, nepřiznávej to. Či nepotvrzuj. Možná si toho ani nejsi vědoma. Protože tě děsí tvá sexualita. Přijmi svůj strach. Tak hele. Sexualita mě neděsí! V této oblasti jsem velice dostačující a… Aha, už je mi jasné, o co ti jde s těmihle řečičkami! Snažíš se mě rozhodit!

V tom případě mám pro tebe novinku, Highlandere! Můj mozek je stejně tak dobrý jako tvůj. Jen ho nepoužívám k tyranizování lidí! Nebo k citacím! Jo ty si myslíš, že jsme si rovni? Dobrá, vůdkyně guildy. Právě sis objednala plnou dávku v podání Osy anarchie. Chci, aby sis tento moment zapamatovala.

Protože jsi právě požádala o něco, co nemůžeš v žádném případě zvládnout. Můžu to vzít zpátky? Haló? Tink? Co ty tady děláš? Znáš mé opravdové jméno? Víš, zdravotnické školy vždycky potřebují nějaké mrtvoly.

Uklidni se, Tink. Potřebuju si s tebou promluvit o tvé nové guildě. Dost jsem riskovala tím, že jsem vyšla na slunce. Každou chvílí mě může začít pálit. Je Bladezz pořád naštvaný kvůli té stránce Finn Smulders? Víš, nikdo ho nenutil pózovat jako buzna. Víš, co ještě mu dělají? Nastražují k němu zbraně, svádějí jeho mamku.

To je fuk. Když vidí příležitost na nějakou podlost, chopí se jí. Víš, tohle není hra! Ničí mu život! On zničil můj! Postava, kterou zničil, mi byla bližší než kdokoliv z vás guildích lam. Jediný důvod, proč sis s ní užívala legraci, je, že jsme guilda a hráli jsme spolu! Dokonce i Bladezz toho byl součástí. Jsem si jistá, že jsem ti viděla na obličeji vyskočit pihu!

V reálném čase. Řekni Anarchistům, ať si dají pohov!! Nemohu slíbit... Nemohu slíbit, že jim to nevrátíme. Co budou Rytíři dobra dělat s tebou jako jejich vůdcem? Svoláš je na grilovačku? Co je na tom špatného? Dvě pihy ti právě srostly dohromady.

Formují se v kokon… Uteč. Krásný den na hraní venku. Ano, má lásko! Chtěl jsem, aby tato procházka byla velice speciální. Však víš, nechat narůst romantiku a nabít naše statusy zdraví. Nebo spíš můj status zdraví. Tohle jsi ještě neviděla, protože jsme spolu velice často kopulovali.

Ale jsem muž s velkou romancí v srdci. A přinesl jsem tento projev mé lásky. Toto je můj pamětní herní prsten. Má na sobě vyrytého jeskynního trola. A chci, abys ho nosila jako symbol naší vzkvétající lásky. To je fajn. Nech mě tě políbit…

Co to ku… ličky. Žádný polibek. Dej mi ten prsten. Dám ti 45 sekundový náskok. Na co? Utíkej ze strany na stranu, zlato! To nebylo 45 sekund! Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tenhle díl je nějakej rozbitej, na 1:38 se mi to samo stopne a dál to nejede

182

Odpovědět

tak ne beru zpět, zasekává se na více místech :(

182

Odpovědět

+RhadesMě osobně to jede jak má, problém nejspíš bude u tebe.

180

Odpovědět

Vork a to jeho kradení Wi-fi.....epic, just epic :D

210

Odpovědět

Hahaaa, nevím čím to je, ale tenhle díl mě zatím dostal nejvíc:D Vynikající " Co to ku... ličky!" :DDD

180

Odpovědět

SUper díky moc admine :-*

180

Odpovědět

No největší masakr, geniální seriál :)

180

Odpovědět

lol dneska Vork dokonale bodoval :) Nicméně Zabooa mi začíná být docela líto :(

201

Odpovědět

Alisahk: Už to mám v plánu nějakou dobu, ale začal jsem zatím těmi svátečními speciály, ale rozhodně co nejdříve bych se do toho chtěl pustit a přeložit všechny speciály a bonusová videa, co k The Guild jsou :). Tzn. po zkouškovém až dopřekládám zbylé díly by se to mělo objevit :)

180

Odpovědět

Super :)

180

Odpovědět

Ahojte moc Vám fandím tento web je naprosteo super . Chtěl bych se optat na jejich stránkách jsou videa co se nepovedlo při natáčení tak mám dotaz zdali taky je přeložíte ?

180

Odpovědět

je to bomba,díkybohu, že umím obstojně anglicky a rozumím tak,co se tam děje,jinak bych se nemohl podívat na zbylý 4epizody na u2be:)nemohl jsem to prostě vydržet

182

Odpovědět

Nemáte vůbec zač :). Už se blíží epic season Finale a pak se můžete těšit zase na něco nového, do čeho mám v plánu se vrhnout :).

180

Odpovědět

dam ti 45 sekund ! xD a nebo jak a uz vidím dvě pihy srustajici v jednu chudak codex xD

180

Odpovědět

:D pěknej díl :) a těším se na další díly, děkuju překladatelům. :)

180

Odpovědět

Ten konec :D

180

Odpovědět

Pekně

180

Další