Battle RoyaleThe Guild (S03E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:216
Počet zobrazení:3 910

Webový seriál The Guild je tu s novou epizodou. Omluvte menší zpoždění, trochu dneska nestíhám. Užijte si tedy předposlední díl a už ve čtvrtek se můžete těšit na finále a pak menší pauzu, než začne čtvrtá sezóna. Starší díly můžete najít zde.

Přepis titulků

Bylo to skvělé být zase zpátky pohromadě. Účast v guildě uspokojuje jedno z mých tajných přání. Být v gangu. Vím, že dělají špatné věci. Věci spojované s činnostmi, které gang obvykle dělá. Ale… Je docela super mít tak jedinečné pouto s dalšími lidmi. Mohli bychom vynalézat tajné pozdravy, nosit stejné oblečky, scházet se ve skrýši na pozdní snídaně.

To znělo spíš jako Knižní klub. Zkrátka, druhá guilda dostane sodu! Překlad: Zoidy s pomocí Shial ICQ: 289 302 091 Navštivte přednášku o seriálu The Guild na Festivalu Fantazie 2. 7. 2010 The Guild 3x11 – Battle Royale Ale, ale, ale. Jestlipak to nejsou Rytíři lemra. To platí spíše pro vás. Tato rebelie musí přestat.

Budeme bojovat, abychom to ukončili. Tady a teď. Guilda proti guildě. - Nepomáhej. - Dobře. Výzva! Přijímáme. Jaké jsou podmínky? Hej! To je náš jídelníček! Vytvořil jsem jednoduchý systém 24 vyřazovacích kol. Počáteční páry budou rozhodnuty na základě dat sčítání lidu ve Spojených státech z roku 1990.

Mělo by to zabrat okolo šesti hodin… Na to ti kašlu! Hrajeme okamžitě. Boj až do samotného konce. Dobrá. Ale vítěz je prostě vítěz. No to je snad kurva jasný. Když vyhraje někdo z naší guildy, musíte nás nechat být, navždy! A když vyhrajeme my? Naše guilda ukončí své aktivity.

Rytíři dobra se nestanou ničím jiným než vznešeným zábleskem v herní historii. A já se vrátím k hraní čínské dámy s různými dětmi ze sousedství. Platí. - Připravte to. - Rozhodně. Spoluhráči, věnujte mi okamžik. Nevím, co se stane, ale chci vás připravit na toto: Srdce mohou být zlomena.

Postavy budou dozajista umírat. Jo. Pro vaši informaci, ten týpek ve sportovním oblečku, Kwan. Vyhledal jsem si ho. Je to šampión ve Starcraftu. Vydělává miliony hraním v Koreji. Docela nefér. Má svou osobní masérku. Jo, to jsou jeho nástroje. Mně by se taky hodila masérka pro můj nástroj.

Tink! Potřebujeme vtipnou odvetu! Ne? Chybí mi. Claro! Gaby se neumí pořádně schovávat! Je tohle opravdu tvé rozhodnutí? Dát přednost hře před naším manželstvím? Nemůžu uvěřit, že jsi odešla, aniž bys mi něco řekla! Nechtěl bys, abych šla a já jít chtěla!

- Proč si zbytečně prožívat to drama? - Něco na tom bude. - Mohl bys nám dát chvilku? - Ano, mohl. Chceš se pomuchlovat na usmířenou? Jen abys věděla, budu hrát za svou další postavu, Artemis. Protože má hlavní postava nemá žádné vybavení. Opravdu se omlouvám za to, co se stalo. Naprosto se to vymklo z rukou a my jsme prostě… Artemis?

Takže hraješ za dvě ženské postavy? - Ano, je na tom snad něco špatného? - Ne. Hraju za ženské postavy, protože mám rád ženy. Rád se dívám na ženy. Jsem milovník žen. Líbí se mi tvé boty. Vykopli mě! Kde je tvá oddanost? To je v pohodě, Už si nemyslí, že jsi skrytý gay. - Myslíš zrádce? - Ano, přesně to! Hej Vorku.

Bambula je v pohodě, že? Jakožto nedávno znovudosazený vůdce guildy jsem ochoten uznat, že tvé hanebné jednání nebylo zamýšlené a že jsi prostě jenom idiot. No není to super? Tohle si vychutnám. Konečně se setkáváme na vyrovnané půdě. Vyrovnané? Tvoje péro by se vešlo do mýho ušního kanálku.

Utřel jsi. Jen chci říct, že opravdu obdivuji lidi, kteří překonají nepřízeň osudu. Má tetička hraje na pikolu bez malíčku. Jestli na mě ještě promluvíš, říznu se tam, kde nic necítím a vykrvácím přes celou podlahu. Dostala jsi mě. Nemůžu přestat brečet!

Vždyť nebrečíš. Jenom třeseš svým spodním rtem. Dobrá, podívej. Dostaňme se přes tohle a já slibuju, že tentokrát budu hrát naposled. To budeš muset, Claro. Nebo jinak tvé slovo nic neznamená! Nemohu být součástí tohoto prázdného manželství. Miluju čokoládové králíčky!

Ty… Jak… Co se právě stalo? Ta věta? No, jsou dutí, když je jíš. Pojď. Musím hrát. Vaše voda z kohoutku, pane. Řekni tomu plešatému týpkovi, že ho zadupu do země. Jsem ve všem číslo jedna, jasný? Kwan říká, že…

Jsem připraven a schopen ti čelit. Nechť na tebe svítí měsíc v hodině potřeby. Pěkný výhled. „Krása, která zemře nejdříve, žije nejdéle.“ - Bertha… - Nezajímá mě to. 3... 2... 1...

Začněme! Sladká spravedlnost! Tvoje smrt bude nejlepší částí mého týdne. To už jsi dala najevo velice jasně. Kdybych zemřel, svět by byl lepším místem. Chápu. Když tě kopnu a ty to přijmeš, to není zábava. Proč mě nenechají být samu sebou a hrát za postiženou postavu? Přemodelování středověkých měst k ubytování hendikepovaných by mělo dozajista dopad na grafickou estetiku hry.

Například, plošiny v dungeonech by omezovaly texturu štěrku… To už jsem mrtvý? Bla, bla, bla. Jsi mrtvý, plešounku. Ne! Ne! Ne, pane! Medová hořčice! Znugetysyn! To jsou pěkně trapné nadávky, kámo.

Pamatuješ si, že jsme dnes měli vzít děti do parku? Nemůžu uvěřit, že tu sedím a sleduju tě, jak hážeš tornáda na elfy! Bože! Bla bla bla! Kdy se z tebe stal takový suchar? Suchar? Jo! Kdy jsme se naposledy probudili v nějakém cizím hotelu a ptali se: „Kde to jsme?

„V jakém jsme státu? Na jakém koncertu jsme právě byli?“ Tím myslíš, že jsem se stal? Nudným? Jo! A když už jsme u toho, promluvme si o tvém pouzdru na mobil. Je tak hloupé! - [Mluví Korejsky] - Ta dáma má pravdu. Díky.

Jsi tak mrštná. Nemůžu se k tobě ani přiblížit. Tahle hra je taková metafora života. Tink, chci, abys věděla, že cokoliv se stane, opravdu jsi nám chyběla. Proč musíš být vždy tak hodná? Bodám tě! Bože, někdy tě nenávidím! Ne ne ne ne ne!

Ne ne ne! Co to ku*va? Sežer si tohle, svalovče! Claro, jdu za tebou, vydrž, dobře? Sakra, je to super být zase Zaboo! Sebejistý, drtící mé nepřátelé s noblesou a spravedlností. Jsem George Clooney RPG her. Ukážu ti, že umím riskovat! Posuň se! [Mluví Korejsky] Nikdo nepoužívá tyhle kouzla u tvé třídy postavy.

Je to čisté idiotství! Čisté idiotství je má herní specialita. Božínku! Spoluhráči! Bambula právě sundal toho profíka! Už to není lamička! Cože? Anarchisti, sundejte toho týpka! Ups. Je to tak skvělý pocit zemřít.

Kdo je další? Zaboo je zpátky! Někdo zapomněl, že mám ráda odpolední masáže nohou! Aaa už se mi stáhla celá řada seriálu… Riley? Jsi tuhej! Vyliž si, srabe! Breč nebo něco! Vypadá to, že je to 2 proti 1. Rytíři dobra jsou v háji. Codex, super!

Lidi, kdo by si to byl pomyslel? Codex přežila jako jediná! Počkej! Co?!? Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Čisté idiotství je má herní specialita..." Geniálne :D

210

Odpovědět

ano souhlasim s "Roo"... ale toto by mohlo vyvratit tvrzeni: The Guild was inspired and written by Day, an avid gamer, who plays World of Warcraft.... jinak dil uplne super :D

180

Odpovědět

hOkaj: samozřejmě, že existujou hry, kde se dá lootovat z hráčů, hlavně ty asijské, bývají tam speciální arény na PvP, kde z poraženého dropne náhodný equip (např. ragnarok online, i když na našich serverech, pokud vím, není tenhle mod aktivovaný)

180

Odpovědět

No, oni pokud vím hrají prostě MMO... pokud vím, tak ta hra, co oni hrajou vůbec neexistuje... Nejde jim o hráče wow, ale MMORPG celkově.

180

Odpovědět

nehrajou wow ;)

181

Odpovědět

Radiaw:Jde videt,ze se v ty hre nevyznas.Lootuje se z truhel,mobu atd. ale z hracu?To jsem jeste nevidel ...

180

Odpovědět

Overpowerd: Ať už to znamená co chce... :D

180

Odpovědět

podla mna tink helpnes codex... laka ma pozriet dalsi diel aj po AJ :D

180

Odpovědět

A i kdyby, to nevysvětluje to, že nechala všechny parťáky pochípat :/

180

Odpovědět

Myslíš, že by byla DPS? To by ji přece neříkali furt holy a holy...navíc (pokud je to WoW, což je) tak priest v PvP normálně hraje disci-spec a ten je na výdrž a heal, ne shadow...

180

Odpovědět

ked je priest tak si asi hodila buble a je to OP!! CODEX :P

180

Odpovědět

Môže spôsobovať zranenie :-)

180

Odpovědět

Lol, Codex je priest a je poslední živá? Tzn. že Anarchisti jsou lamky a Codex neumí healovat :P

190

Odpovědět

scr00chy: omlouvám se, to jsem nevěděl :-/

180

Odpovědět

Dalsi dil o trochu driv :D
Dokonaly zakonceni, jeste lepsi nez minule ;)

Diky za preklad!!

180

Další