Player DownThe Guild (S03E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:155
Počet zobrazení:4 152

Opět tu máme novou epizodu oblíbeného webového seriálu The Guild.

Odstoupení Vorka jakožto velitele uvedlo guildu do ještě většího chaosu a při následném hašteření o moc se dostala na post velitelky samotná Codex. To ovšem neunesla Tink a vypadá to, že guildu nadobro opustila. Mohlo by to být ještě horší? To se dozvíte v nové epizodě s názvem Player Down.

Pokud byste chtěli dohnat nějaké starší díly, máte možnost zde.

 

Přepis titulků

Takže… vyvinulo se to opravdu zajímavě. Díváte se na nového vůdce guildy. Tohle mi určitě prospěje. Potřebuju se na něco soustředita nemyslet na… sebe. Však víte, jako třebana mou neschopnost mít něco s muži… Neustálou nezaměstnanost… Nebo na ty divné hrudky na nose. Dobře, teď jsem vážně smutná, vidíte?

První položka, kterou mám na programu: Urovnat to s Tink. Její odchod byl dramatický, ale…Ona se vrátí. Hrajeme spolu už přes rok,to už něco znamená. Co to vlastně znamená? Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 3x03 - Player Down Co je na programu?

Musím zvládat hranía své sexuální povinnosti najednou. Musím si stanovit pevný rozvrh. Lidi, Tink odešla.Všechny její postavy jsou pryč. Všechny? I Tink 2.0 na nízkém levelu? Bladezzi, nedělej si z toho legraci! Měl ses jí omluvit. Jediná věc, která by mětohle donutila udělat, je šek v hodnotě plavby do Karibiku,který jsem jí koupil.

A potom, až budu mít šek v rukou, to stejně neudělám. Utřela! Promiňte, měla jsem problémys pochytáním dětí. Jedno z nich jsem našla, jak spalo na poličcev sekci grafických karet. Jde vidět, že je můj.Instaluji. Tři disky no páni,tolik nového obsahu. Claro, Tink opustila guildu. Co?!

Ne. Poslala ti dýku s poznámkou,že jsi hloupá? Ne… Proč by… jo… poslala. „Na*erte si, idioti. S láskou, Tink.“Jak jsi to věděla? No jednou takhle večerjsme probíraly únikové strategie. Moje byla počkat,až se všichni přihlásí a pak zakřičet do mikrofonu: „SEŽERTE SI TO, VY DUNGEONOVÍ KLAUNI!“¨ „Clara prdkuje na vaši teplotnou guildu!“ A pak opustím guildu.

- Prasečí latina? To jako fakt?- Je to jediný cizí jazyk co znám. Co budeme dělat lidi?Tink byla součástí skupiny. Jsme guilda!Nemůžete jen tak skončit! Proč jí prostě nezkusíš zavolatnebo tak něco? Já? Proč? Protože jsi teď vůdce guildy. Zasluž si svůj titul.

Nemám na ni číslo. S tím ti můžu pomoci! - Ne, ne!- Už na tom pracuju. Myslím tím… stalo se,takže… my… Ona se vrátí. Jen jí musíme dát trochu prostoru, ano? - Haló?- Codex... Nechal jsem ti na prahu krabicis vybavením pro vůdce guildy. - A to jsi nezaklepal?- A vidět se tváří v tvář?

Dvakrát za den?Nezdálo se to být nutné. Vorku, Tink opravdu odešla z guildy.Co bych měla udělat? Nemohu ti poradit, Codex. Ve chvíli, kdy jsem opustilpost velitele guildy, ucítil jsem náhlé osvícení mé duše. Je zdrcující, když 5 lidí spoléhána tvé zručné vedení. Muset ze sebe vydávat tolik. Jo, myslím, že vím,jak tě to asi tížilo.

Po příštích několik dní budu zřídkakdy online. Díky Bladezzovým vylomeninámmi v kanceláři stále nefunguje wifi. Takže tuto příležitost využívámk prozkoumání lidství. Opustil jsem vše známé. Mé myšlenkové pochody,mou metodologii, mou ložnici. Vyrážím na cestu. Co...? Veďte mě, bezdrátoví bozi!

Dobrá, ujímám se vedení! Myslím, že bychom si všichniměli nainstalovat datadisk a pak, však víte… Shromáždíme se a půjdemeprozkoumávat nové krajiny a věci. To by nás nenapadlo. Nechceš se stavita pomoct mi mířit při čůrání? Tink by na tohle mělatak úžasnou narážku. Vymysli nějakou, Codex.

Něco o tvojí mámě? - Slabýýý.- Dost slabý. Ahoj tygře, hraješ si rád s oblečky? Mám tady tenhle opravdurajcovní obleček francouzské služky. - Si piš, že jo, obleč si ho!- Ten je pro tebe, ty si ho obleč! My teď budeme pár hodin hrátnový datadisk, takže… To bys radši hrál hru,než si hrál se mnou? Všichni, Vork nebude teďnějakou dobu online.

Budeme mít dostatek DPS, Zaboo? - Zaboo?- Ne! Naše zadky nám podají na stříbrném podnosu,když nám chybí 2 hráči. - Simone! Mluv slušně!- WTF, Deno! Proč se tam schovávášjako nějakej Glum? Máma mi řekla,že dělám v domě moc hluku. V poslední době je hrozná mrcha. Taťka ji dal košem.Mělo to své následky.

Už mají všichni nainstalovaný datadisk? Jak zkontroluju,jestli jsou všichni připraveni? Něco je špatně! Stále mi nekončí instalace. Claro, potřebuju s tebou mluvit. Nahrával jsem fotky ze svatby na tvůj počítač. Panebože, kolik jsi jich tam dal? Nemám dostatek místa!To by mohlo ohrozit mou instalaci.

Setkáme se v Tarynově pevnosti.To je dobrý plán, že? - Bladezzi?- Vteřinku. Ne! Ne! Tohle je Bladezzův bejvák.Ne! Mami! Proč nikdo nepřijímá mé pozvání? Jsi tam, Zaboo? Chceš hru, nebo mě? Hru, nebo mě? To je pěkné.To se mi nelíbí.

Ale tohle se mi už líbí. Co jsi dělala minulý víkend,když jsme byli pryč? Něco, o čem bys mi chtěla říct? Nic, o čem bych ti říct chtěla. Kde jsou všichni?Bladezzi? Zaboo? Claro? Kdokoliv? Dal jsem ti šanci,abys mi to řekla sama. To si pamatuj.

Jak roztomilé…počkat, a sakra! Překlad: ZoidyKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neonka: Tvé přání budiž vyslyšeno. :-D http://www.videacesky.cz/serialy/the-guild-3x04-get-it-back

181

Odpovědět

Další díl? Ok, máte ho mít :) Je tam :)

181

Odpovědět

Já už chci další díl :D

181

Odpovědět

:-D taková wowko telenovela, like it

193

Odpovědět

"Veďte mě, bezdrátoví bozi" Nej hláška :D

191

Odpovědět

Super dil :)

181