Application'dThe Guild (S03E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:248
Počet zobrazení:4 311

Tentokrát je tu už zase tradičně jedna nová epizoda webového seriálu The Guild a to v pořádí už pátá s názvem Application'd. V minulé epizodě jsme mohli vidět, jak se Codex snažila konfrontovat nepřátelskou guildu. To však pouze vyústilo v zahájení otevřené války mezi nimi, načež se první válečnou obětí stal Bladezz,  který byl ztrapněn před celou školou. K tomu všemu je guilda pořád nekompletní a tak je Codex jako velitelka nucena začít hledat nové potenciální "Rytíře dobra". Na další epizodu se můžete těšit už ve čtvrtek v tradičním čase 20:00 a pokud vám utekly nějaké starší epizody, můžete je dohnat zde.

Přepis titulků

Pitomé Zadnice anarchie! Mstít se takhle mimo hru? Úplně jako v reality show. Dobře, Tink se přes to přenesla? Rytíři dobra se přes to přenesou taky. Zrovna jsem na oficiálním fóruzveřejnila výzvu k video konkurzuna místo nového člena guildy. Je jasné,že spousta lidí jenom čeká na…

"Sladění svých aspirací a herního stylus našimi vlastními jedinečnými potřebami.“ Nemůžu se dočkat,až budu pro změnu někoho vybírat a ne někdo vybírat mě. Takhle se nemůže stát,že by mě někdo odmítnul. Jsem spíš pesimistka. Časování a překlad: Zoidyjan.hunka@seznam.cz The Guild 3x05 – Application´d Zdravím Codex, já jsem Lord Bolio.

A toto je má oficiální žádosto místo ve tvé guildě. Viděl jsem tvou pozvánku do guildy.Velice zajímavé. Jmenuji se Zkáza a Melancholie,ale lidi mí říkají Z.M. Ráda bych rozšířila své obzoryhraním v nové guildě. Jmenuju se Strider. S-T-R-přehlasované-Y-D-přehlasované-E-velké R. Jsme siamská dvojčata.A nejsme žádné lamy. Jsem úžasný týmový hráč.A mám chuť na krev.

Plnění úkolů je jedna z mých oblíbených činností. Jsem čaroděj. Probudím se ráno a řeknu si: „Kde dnes budu plnit úkoly?“ Zabil bych, abych se stal členem vaší guildy.Doslova. Moje práce v reálném životě jeučitel středoškolské trigonometrie. Nuda. Jste připraveni na raid??!!

Řekl jsem…Jste připraveni na RAID??!! Zaprvé, nejsem násilná osoba.Ale jsem! Dobrá, tady Lord Bolio.Odhlašuju se, uvidíme se brzy. Prosím, vyber… nás! Tak to byl úplný bufet lidstva. Přeju si, abych nikdy neochutnal. Ale no tak,pár těch žádostí vypadalo… dobře. Jediný názor, který vyřknu, je,že bych ani jednomu z nich nevěřil se zbraní v případě domácí vzpoury.

To je tvé měřítko členů guildy? Stěží jsi prošla. Co je špatného na tom týpkovi,co mluvil jako básník? Je to senátor nebo tak něco? Jeden z nich musí stačit. Nemůžeme pořádně prožívat obsahnového datadisku bez plného počtu hráčů. Já chci hrát!

Já taky! Děsivě šeptáš. Schovávám se ve skříni před mým manželem, protože spolu máme trávit více času. Ale nevím, jak s ním komunikovat, když není poblíž obrazovka. Pojďme prostě najít Tink a hrát. To se nestane.

Ona se nevrátí! Pokračujeme. - Nechci nějak kritizovat…- Tak nekritizuj! Pokud nechceš zpátkysvou pozici vůdce guildy, tak nic neříkej! Řekni něco, z čeho bych mohla usoudit, že chceš tuhle práci zpátky. Prosím? Ne. Vlastně se chystám odhlásit. Nemohu pohodlně provozovatsvé internetové obchody, když používám wifipřístupový bod pojmenovaný „Blbej-troubo-vyliž-můj-poníkovskej-zadek“ „Blbej-troubo-vyliž-můj-poníkovskej-zadek“?

První věc, co mě dnes rozesmála! Deno! Deno!Bože, já tě nenávidím! Čau, bejvalko! Potřebuju rychlou radu. Když používáš poutaa trochu s nima "blbneš", chápeš?

Asi bys neměla opustit osobu, kterou jsi připoutala,na celou noc, že? To asi nebyla zrovna nejlepšísexuální protislužba. Mimo jistou pikantní upírskou literaturu,co jsem četla, ne… Dobře, super. Zaboo, jestli tě Riley nutí dělat věci,které ti nejsou příjemné... Ne, ne! Vůbec ne. Ona…Chci říct, je tak krásná a… A mé genitálie jsou díky ní opravdu tepléa vůbec je to příjemné.

Zatímco zbytek mého tělakřičí šílenou bolestí. Dilema! Více informací, než jsem potřebovala. Co budeme dělat, lidi? Musíme najít dalšího hráče.V tuto chvíli bych vzala kohokoliv! Panebože!Panebože. Právě jsem dostala ten nejlepší nápad.Budu hned zpátky. Kohokoliv v rozumných mezích.Ne toho Lorda Bolia.

Máš pravdu, metrouši jsou divní. To každopádně. Čau lidi, pozdravtenašeho nového spoluhráče! Ty chceš, abych s tebou hrál? Jo. Řekl jsi,že chceš dělat více věcí společně. No, ano…Ale spíš jsem myslel, však víš… Tancování salsy, nebo manželská poradna. Tohle je můj manžel George.

Ale jméno jeho postavy bude Pan Bambula. Claro! Neboj, oni neví,že je to mé jméno pro tamto. Pokud nenechám takhle zapnutý mikrofon. Prosím? Ahoj. Clara mi o vás… nic neřekla. Ale těším se, až budeme dělat cokoliv,co společně děláte.

Kolik máš zkušeností s hraním, Bambulo? Jako malý jsem Pong. Tohle je dokonce barevné. Co je Pong? Díky, Bambulo. Ale rozhodně potřebujemeněkoho důvtipnějšího. Nechám tě na vteřinku samotného a ty utečeš ze stáje?

- Zlý koník!- Cukroušku, já… Promiň, promiň! Jenom jsem se stavil pomoct Codexs jistými záležitostmi v guildě. Jakými záležitostmi? To je moje postel. No tak se buď dívej, nebo odejdi. No víš… Ztratili jsme Tink,takže nám chybí hráč.

A… Vážně? Chceš, abych s tebou hrála, hřebče? Dobře!To zní skvěle, Pane Bambulo! Vítejte mezi Rytíři dobra! Promiň, zrovna jsme to místo obsadili. Trapas… Překlad: ZoidyKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super díl :D

180

Odpovědět

nešlo by to udělat jako u very potter musicalu? to přepínání na následující video? je dost únavné neustále přepínat do historie a hledat další díl...

180

Odpovědět

The Guild mi pripada jako nejsocialnejsi serial, rozhodne to neni vtipny.

1815

Odpovědět

Pěkný díl, určitým stylem odlišný od těch ostatních v třetí sérii, líbil se mi více. Nejlepší byl ten chlápek s rozdvojenou osobností v guild recruitmentu. :D

190

Odpovědět

no ten konec byl nejlepsi jak tam codex cumi na tu holku a ona na ni jako kdyz ji chce zabit

210

Odpovědět

Lester: budu hádat, SD?

181

Odpovědět

hnusný slimáku?!! smrky????

181

Odpovědět

Kmotra: Jak bych to tak řekl srozumitelně, no, jsem abstinent? :-D Ne, v pátek se plánuju opít na rozlučáku. Výjimečně.

181

Odpovědět

Vork je borec :D :D

180

Odpovědět

Hnusný Slimák: Gratuluju k návalům i k maturitě! :-) Proč sedíš u komplu a neoslavuješ někde v baru????

180

Odpovědět

Looking forward to it!

180

Odpovědět

Konečně se to rozjíždí :)

180

Odpovědět

Jaktože tak nízké hodnocení? Tenhle díl se mi líbil mnohem víc než několik předešlých. Možná za to může i to, že jsem dneska odmaturoval nad očekávání dobře, takže mám návaly nekontrolovatelné radosti. :-)

192

Odpovědět

lol zrovna jsme to misto obsadily ten zlostny pohled a vork je nej ! a to zaboova vysvetleni na tamto xD

190