Get It Back!The Guild (S03E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:3 629

Dnes pro Vás máme menší překvapení v podobě hned dvou epizod webového seriálu The Guild  po sobě! Věřím, že Vás to potěší a lépe naladí pro další nadcházející díly.

Tink odešla z guildy, Vork se vydal na cestu za poznáním lidství, Clara má problémy v manželství, Bladezz má problémy doma, Zaboo má ruce a všechny další končetiny plné Riley a chudinka Codex, ač se z ní stala velitelka guildy, zůstala naprosto sama. Tak přesně v takovém stavu se nachází celá guilda po minulé epizodě. Nám tedy nezbývá než doufat, že se Codex podaří překonat všechny problémy a dát guildu zase dohromady.

Na další epizodu se můžete těšit už v pondělí v tradičním čase 20:00 a pokud vám utekly nějaké starší epizody, můžete je dohnat zde.

 

Přepis titulků

Lidé mají v mé přítomnostitendenci mizet. Jednou jsem přišla domůa moje spolubydlící se prostě odstěhovala. Žádný vzkaz, prostě nic. Taky ukradla veškeré mé šperkya matraci pro návštěvy. Takže… možná jsem nebylajediným problémem. Každopádně, nebyl to moc dobrý začátek. Veškeré ty pokusy o vedení guildy,co jsem zkoušela. Bez dvou kladiv guildy, Tink a Vorka…

Co to dělám? Všechno se rozpadlo.A já tam jen tak seděla, sama. A třídila jsem si oblečkymé postavy celé 2 hodiny. Něco takového jsem nikdy neudělalaani se svou vlastní skříní. Byla to opravdu pohodlná matrace. Bože ta byla příšerná! Časování a překlad: ZoidyICQ: 289 302 091 The Guild 3x04 – Get It Back!

Ale… Ne!Nechoď do hotelu! Kdo vezme děti na očkování? Snášel jsem toho spoustu, Claro. Ale tohle je poslední kapka. Všechno se dělo pouzenad bradou, čestné pionýrské! - Políbila jsi jiného muže!- Byla jsem pořádně opilá! A on se dotkl Chucka Norrise. Jak se přes tohle dostaneme, a zároveň udržíme naše manželství a tak?

Musíme spolu strávit více času. Můžeš to pro mě udělat? Pro nás? Jasně, že můžu. Znamená to omezit tvůj čas strávený hraním. Opravdu to znamená tohle? Nazdar sousedko!Mohl bych si pujčit trochu frygianského prachu? Chápeš to?

Protože sousedisi většinou chodí půjčovat cukr. Zaboo, proč jsi už zase v mém bytu? No, vypadá to,že Vork jel na dovolenou nebo tak něco, protože všechny dveře byly zamčenéa nemohl jsem se dostat dovnitř. Ale bydlím vedle u Riley. Dávám si menší přestávku s hraním. Ta ženská je nenasytitelná! To opravdu ráda slyším… Další člověk, kterému se musímna chodbě vyhýbat.

Doufám, že to pro tebenení nepříjemné nebo tak něco. Však víš, že bydlím hned na konci chodby a skotačím 24 hodin denně.Sex a tak. Ne, ne. Jsem ráda,že ses přes to přenesl. Tak neuvěřitelně rychle. Dobře. Protože, víš,ona ti není ani trochu podobná. Je vysoká… sebejistá… čistotná. Jen…

je extrémně agresivní, víš? Vůbec se to nepodobá anime pornu,které si obvykle stahuju. Musím vymyslet,jak dostat Tink zpátky do guildy. No, můžu tě dostatna chatovací kanál nepřátelské guildy. To je dobrý nápad. Prostě se přihlásím bez pozvánía promluvím si s ní. Záchvat úzkosti! - Codex?- Vorku? Konečně jsem našelnezabezpečené wifi připojení.

V tomto světě žijí pouze frustrovanía nedůvěřiví lidé. No, kradeš připojení, za které oni platí. Nechápu, co tím myslíš. - Jste tam pořád, pane?- Vydrž chvilku, Codex. Stále si rozmýšlím svou objednávku. Ale vždyť už tam sedíte tak 15 minut. To jsou obvykle následkypříliš velké nabídky! Vorku, pokusím se kontaktovat Tink tak,že se přihlásím na chatovací kanál té druhé guildy.

Co jí mám říct, aby se vrátila? Vteřinku. Otázka: Kdyby vaši kolegové opustili „Pana Kuřátko a přátelé“ s velice špatnými pocityvůči této organizaci, jak byste je přesvědčil,aby se vrátili? Pokračujte kupředu! Codex, pokračuj kupředu.

Pokračuj kupředu?Co to znamená? Nemám ponětí. Mé aktuální sociální střetnutíse zaměstnancem na minimální mzdě se nezdá být příliš plodným. Pane! Dám si 75 brček a 22 balíčků kečupu! Stačí? Brzy přijdu o wifi,brzy budu zase online. Ale Vorku, potřebuji pomoc!S čím mám pokračovat kupředu?

Posílám ti informaceo nepřátelském chatu na ICQ. Prostě se do toho pustím po hlavěa budu slušná. To by mělo fungovat. Proč se cítím úzkostlivě, jako kdybych šla na party,kde nikoho neznám? Protože jdeš na chatovací kanál, kde nikoho neznáš. Jasně… Kybersociální úzkost,to je… smutné. Co to "píp", Fawkesi?

Právě jsemtoho bastarda dostal kriťákem za 7 tisíc. A máš to! Bože já jsem ale tvrďák! No tak trochu změkni,protože je to k ničemu. Dostali jsme na prdel… znova! Rád bych věděl,co se to sakra právě stalo? Vy tam snad proboha sedítea čumíte do zdi nebo co. Nik, přelož prosím tohle Kwanovi:„Tvé útoky nestojí za nic!“ Fawkes říká, že jsi ho nepotěšilsvou útočnou strategií. Přesněji řekl, že „nestojí za nic“.

Přestaň kecat nesmysly,ty šílenej bastarde! Proč si myslíš, že jsme ti nejlepší? Protože já jsem ten nejlepší, lamo. Bože já vás nenávidím. Neexistuje přírodní katastrofa, která by dokázala zabít všechny lidi,které spolu s vámi nenávidím. - Promiňte?- Kdo to sakra je? Uklidni se, Bruisere.

Nějaký sráč zabloudilna náš chatovací kanál. Ahoj, já jsem Codex, dočasný vůdce guildy Rytířů dobra. Promiň, ale kretének řekl co? Neříkej "Co?" Z toho jména mi spadly koule. Za to se omlouvám...? Hledám člena naší guildy, Tinkerballu.

Je tady? Jediní členové tadyjsou členové naší guildy, protože tohle je náš chatovací kanál. A proto, co tu sakrapořád ještě děláš? Odešla s vámi,když jsme byli u Gamestopu. Ty jsi byla s tím plešatým pěšinkou,co do mě strčil. Já jsem Venom,ta která nemůže chodit. On do tebe ale nestrčil.

Ne, nestrčil.Vyjebala s váma a vyhráli jsme. Konec. Jak to můžeš říct,jako by to bylo v pořádku? "Otázkou není, kdo mě to nechá udělat, ale kdo mě zastaví."- Ayn Randová. Chci jen mluvit s Tink. Vypadá to, že ale ona s tebou ne. Je na tomhle kanálu a poslouchá,jako kdyby byla němá. - Tink?- Panebože!

Co? Čau, ráda tě… Nechceš se vrátit na kanálnaší guildy a promluvit si? Ani náhodou!Tohle je moje nová guilda. Jsou přesně můj styl. Tvá kamarádka povýšila ve světě. Víš, my jsme více elitní třída hráčů. Buď za ni šťastná a odpal. Možná kdybychom…Tink, opravdu jsme nedostali šanci promluvit si o tvých problémech v guildě.Možná kdybychom…

S vámi jsem skoncovala! Tohle je teď moje guilda,tak to nech být! Právě si tvou diplomacii rozmázlapo vousech, sporťačko. Vykopněte ji!Musíme sundat toho bosse, nebo si podpálím byta usmažím se v tomhle křesle. Udělej něco! - Ale…- Hej.

Neboj se o Tink.Ještě o ní uslyšíš. Je teď totiž u Osy anarchie. A nikomu, kdo vyjebává se členynaší guildy, to neprojde. Měj se, díky, čau, jdi do hajzlu. Páni. Rozhodně s Tink sdílíjejí vytříbený slovník. Vypadá to,že se Tink opravdu nevrátí. OMG! To není pravda! Bladezzi?

Co se stalo? Mé tajemství je venku! Fotografie mě jako modela Finna Smuldersese nějak dostaly na veřejnost! Koukněte se na www.finnsmulders.com Tahle stránka je super! Některé fotky mají i komentáře. „Můžu dostat Evropana?“Klasika. Kontakt:admin@osaanarchie.com? Tohle udělala ta druhá guilda!

Jo a poslali odkaz na tu stránku všem mým spolužákům ze střední. Pak začali jako vtip rozesílatmůj obličej přilepený ke špejli. Rozeslali jich stovky.Po celé škole. Jsem vyřízenej. Deno! Strč si to někam! - Mami!- Mami! Překlad: ZoidyKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

75 brček a 22 kečupů....hláška epizody :D umírám :D

200

Odpovědět

to si delaj p***l, oni to fakt berou vazne s tou strankou bladezze, divim se ze k tomu svolil XD

190

Odpovědět

sem pro :D

190

Odpovědět

Vork s jeho hláškama je nejlepší!!! Kdo je pro? :)

200

Odpovědět

Opravdu jste mě potěšili uvolněním dvou dílů :-) děkuji

190

Odpovědět


Odpovědět

WOW! Dík to potěší :)

190

Odpovědět

Mohl bych Váš požádat o přeložení tohoto videa ?

http://www.youtube.com/watch?v=nrlSkU0TFLs&playnext_from=TL&videos=HGhyGoJnYQs

Myslím, že je to pěkná ukázka drsné reality Facebooku. Děkuji.

182

Odpovědět

Jeste je tu jedna stranka http://axisofanarchy.com/

184

Odpovědět

palce nahoru všem :D jak vám lidi - za překlad ... tak i ta stránka je krutá :D:D

180

Odpovědět


Odpovědět

Jůů děkuju, učím se na maturu a tohle mě drží nad vodou! :-*

180

Odpovědět

No kdyby to tak bylo pokaždé, tak za chvilku nic nebude :-D

180

Odpovědět

upíííííí xD jste skvělí

180

Odpovědět

Za ty dva díly děkuji! Máme si na to začít zvykat? :D

180

Další