End GameThe Guild (S06E12)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:575
Počet zobrazení:10 700

Po menší odmlce vás dnes čeká poslední díl 6. řady a je možné, že i poslední díl celého seriálu. Proto si tuto poměrně nostalgickou epizodu užijte a když už jde o ten poslední díl, tak jsem pro vás opět připravil i dokument z natáčení, kde herci představí své názory na pokračování. Pokud by tohle byl opravdu konec, tak bych vám chtěl poděkovat za sledování, obzvlášť těm, kteří The Guild sledovali už od začátku, když jsem ho ještě překládal na volné noze a že už to nějaký ten pátek bude. :)

No a na závěr se do komentářů můžete podělit o to, kdy jste se s The Guild setkali poprvé a jaká byla vaše oblíbená řada.

Epizoda:

Dokument:

Přepis titulků

Takže dav zaútočil na centrálu Hry. Vork spadl ze svého draka a zranil si ruku. A hráči pobíhali úplně všude. A nejsou zrovna koordinovaní, takže hrozilo nebezpečí. Během toho, čemu teď říkám "Vorkova jízda roku 2012", jsem se rozhodla ustoupit. Posadila jsem Vorka do auta a odjela navždy pryč z centrály. Ale pak jsem si vzpomněla na Donovana s jeho pitomým běžeckým pásem, jak se mi vysmívá.

Může za ten únik a ještě to hodil na mě. Pak jsem tedy změnila názor a rozhodla se pro: "Odtáhnout zraněného kamaráda halou a zbavit se sexy chlapa" cestu. Guilda a já jsme jeli vstříc konfrontaci. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Útok na centrálu!

Útok na centrálu! Codex! Vyléč mě! Mám u sebe jen příruční dezinfekci! Máme tady narušitele! Roztrhali ji. Sabino! Ty! Vypadni z mé centrály! Floyde! Ten muž vypadá zraněně. Zacházej s ním opatrně. Žaloby. Zaprodal jsi mě a uvolnil jsi informace o datadisku. Jak se sebou můžeš žít?

Vypustili jsme to všichni, troubo. Co? Mysleli jsme, že dobrá odezva Floyda donutí k vydání. Ale zradili jste ho. Tvůj vůdce guildy začal povstání. A tvůj další kamarád poskytoval skvělé IT služby. To si nestěžuju. Jen jsem se mu snažila pomoct. To my taky!

Takže jsme se mu snažili pomoct všichni. Ale přitom jsme mu vůbec nepomáhali. Floyde? Roztrhnu tě napůl! Beru doplňky stravy. Claro, jsi na špatné straně! Floyde? Tvůj herní tým vypustil informace o datadisku, ne já. A Codex lhala a kryla své spoluhráče.

To jste mě zradili všichni? A dost. Odcházím do důchodu na Havaj s Morgan Webb. Potkal jsem ji dvakrát. Bude nám to klapat. A nikdo z vás není zvaný na luau. Jen jsme chtěli, aby fanoušci viděli geniální svět, který jsme vytvořili. Ty mořské panny jsou teda kusy, co? Nejsou to jen prsa a ploutve.

Mají komplexní dialogové možnosti. Všichni jsme ti chtěli jen pomoct, ale tví nejhorší flameři jsou hned venku na jednom příhodném místě, takže si to běž vybít na nich. A zapomeň na guildu a informace o datadisku, protože teď už je to minulost. Protože pokud to neuděláš, udělám to za tebe.

Dost, dost, dost! Vorku! Všichni zpátky! Sklapněte a chvíli poslouchejte. 6,5. 5. To jste přecenili. Oficiální prohlášení od Hry.

Své odpovědi zanechte pod videem. Ne, toto je oficiální prohlášení někoho, koho odsud dnes vyhodili. A jako svůj poslední skutek chci vám údajným fanouškům říct, jací jste debilové. Běž mi udělat sendvič. Berte Hru jako svou přítelkyni. Pokud se k ní budete chovat takhle, dostanete se někdy k tomu dobrému?

Tím myslím sex. Pokud nemáte opravdu nízké sebevědomí jako já na střední s Rickem Johnsonem, tak ne, nebudete. Rick Johnson? Kdo si ho chce vygooglit? Odkazy do komentářů. Prosím ne. Madeline? Jsi to ty?

Jsi fata morgána? Jak, co, kdy, proč, kdo? Je ta bolest nesnesitelná? Pohled na tebe mými bulvami je jako balzám na mou bolest. To není pravda. Vážně to bolí, ale já... Tvá řeč byla úchvatná. Zažila jsem podobnou v roce 1989 před německým velvyslanectvím, než zbořili zeď.

Středně podobnou. Síla mého vůdcovství je pro svět příliš silná. Přijmeš to? Za ty roky randění s hollywoodskými hvězdami a washingtonskými právníky jsi ten nejpodivnější muž, kterého jsem kdy poznala. Byla jsem přivedena do tvé náruče a to mi stačí.

Padesát odstínů vítězství. Je to velmi hodná dáma, ale chybí tomu jiskra, víš? Musíš jiskřit. A její děti? Podivíni. To víš sama. Já vím.

Dostane se z toho. Věř mi. Pomůžu jí. Díky, malá paní. Kdykoliv. Nevadí, když tohle nahraju na internet? Dobře. Víte, kdo je tam uvnitř? Všichni lidé tvořící hru, kterou údajně milujete.

Ale když se online a tady chováte jako banda debilů, tak už pro vás nechtějí nic dělat. Hra končí? Panebože, lidi. Věděl jsem, že jsou to trasořitky. To bylo vytrženo z kontextu, vlogerko. Spousta lidí. Ahoj. Skvěle, díky. Docházela mi chytrá slova. Všichni!

Tým Hry by se rád oficiálně... představil. Tohle je Roy, hlavní umělec Hry. Jak je? Tohle je Donovan, hlavní programátor. Producentka Theodora, řídí Hru. Já jsem komunitní manažerka. Nonstop naslouchám komunitě.

Jo? Tak to můžeš naslouchat mýmu péru. A tohle je Floyd. Tvůrce Hry, který už prakticky nic neudělá, kvůli vaší nenávisti. A taky kvůli mým emocionálním problémům. Víte, jak těžké... Ne, nevíte, protože jste tady a děláte mi ze života peklo. Ale dostaňte to ze sebe hned tady. Tohle je vaše šance zvednout se od počítače a říct mi osobně, co byste jinak napsali.

Jsem připraven. Pusťte se do mě. - Jste úžasný. - Hraju roky a nemůžu přestat. Mám nad zadkem tetování postavy z vaší první hry. Díky. Hráči přijímají své tvůrce. Nezapomenout sem přidat hudbu s francouzským rohem.

Můžu se s vámi vyfotit? Proč vůbec říkáte tolik ošklivých věcí? Nízké sebevědomí. Jsem sirotek. Floyde! Cítil jsem nebezpečí! Jen jsem chtěl, aby mi podepsal můj meč z limitované edice. Pardon.

Zlato, tvé házení pizzou bylo k něčemu dobrému. Koho by to napadlo. Počkat. Počkat, co? Není divu, že Blakey je hyperaktivní. Do toho, zlato! Rychleji, rychleji! Ahoj, ty jsi Clara, že? Ta blogerka.

Ráda tady potkávám fanynku. Nejsem fanynka, ale Controller Girl chce expandovat. Jak by se ti líbilo mít svůj osobní mamčovský vlog? Můžeme ti trochu zaplatit. Ahoj, slyšel jsem zaplatit? Víš co? Myslím, že něco vymyslíme, kočko. Nemám nikoho jiného, komu bych to dal, takže...

Co takhle večeře? - Na mě? - Ne, já jsem na řadě! Vlastně... jasně. Můžeme to zkusit. Vydrž. Byla by toho škoda. Lidičky, mám nápad na nový datadisk.

Podzemní trollí svět! Dobrá práce, Codex. Spousta lidí si chce mou postavu přidat do přátel, což je děsivé. Tady máš vždy volné místo. Pokud ho chceš. Díky, ale myslím, že moje alternativní realita je lepší ne tak reálná. To ne.

Koukej zůstat. Pořád jsem nedostal své balení herních krámů. Nemáte software na rozpoznávání obličejů? Musím najít jednu holku. Hned mě odbanujte. Hotovo, ale pořád vás nenávidím. Pojďme všichni na taco. Dobře, ale moje guilda patří ke mně. Ať se ti to líbí nebo ne. Takže...

Je páteční večer a už nejsem nezaměstnaná, hurá. Když jsem s tímhle začala, byla jsem taková troska, ale teď... už ani ne. Protože mám guildu. Jejich léčení tak trochu vyléčilo i mě. Jsme tým. Přátelé.

A... jo. Asi to bylo vše, co jsem potřebovala. Děkujeme za přízeň při sledování webseriálu The Guild. Snad se s ním ještě setkáme...

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dnes v noci jsem měla sen, že se zde oběvil další díl. O to je to krutější pocit, když to končí.

40

Odpovědět

WOW...není co dodat. Právě jsem zhlédnul všech 6 řad (né naráz) a moc jsem si tenhle seriál a jeho hlavní představitele oblíbil. Nemusí se vám to líbit. Můžou se vám líbit starší díly, ale tenhle seriál má něco do sebe. prostě to není JEN parodie. Nejvíc se mi líbí jak s Codex všechno prožijete a vidí jak jí narůstá sebevědomí. Víte že už to není ta plachá holka z prvního dílu.

101

Odpovědět

je fakt ze drivejsi dily byli tak nejak lepsi..

246

Odpovědět

Úžasný seriál! Jestli končí je to vážně škoda.

220

Odpovědět

Z tejto série som mal zmiešané pocity, no bola by škoda, keby s tým scenáristi teraz sekli. Päť sérií a šiesta v úplne inom prostredí, ešte stále je tu čo rozvíjať. Keď som začínal sledovať The Guild, hltal som časť za časťou...a teraz? Hádam nám nezoberú ďalší seriál...

202

Odpovědět

Prostě boží seriál. Nechápu jak tomu může dát někdo jednu hvězdičku? Si léčí svou psychicky narušenou osobnost nebo co? Moc hezkej konec, ačkoliv podle mě moc brzo. Dobrý seriál má vždycky minimálně 10 serií, takže já nevěřím že to ukončí ;-).

220

Odpovědět

Irónia je, že viacero dobrých seriálov skončilo po niekoľkých sériách, no žvásty odpadovej kvality majú niekoľko desiatok častí...

230

Odpovědět

Moje codex pláče =/

221

Odpovědět

Zasloužilo by si to do Top 10! Přece jenom...vydrželi jsme s ním tak dlouho :) :)

220

Odpovědět

no takhle serie nic moc ale konec dobrej. Budou dalsi dily?

1816

Odpovědět

:'(

220

Odpovědět

na konci vypina kameru, ale pritom ju nikde nema. Aspon na to si mohli dat pozor

1837

Odpovědět

Ale jo :) je nahore na monitoru ;)

220

Odpovědět

Celkem milý zakončení 6. řady, ale mě to nestačilo. Přesně jak bylo řečeno některým z herců, ty postavy podle mě ještě mají co vyprávět... byla by škoda, kdyby nepokračovali, zvlášť potom, co se z tak amatérského seriálu stalo tohle :)

230

Odpovědět

Souhlasím. Krásnější zakončení být ani nemohlo a doufám že to Felicia nevzdá a napíše další řadu nebo aspoň další seriál. Zajímavý by třeba byl fantasy seriál s Rytíři dobra jako hlavníma postavama. :)

191

Odpovědět

+RaadMyslím,že už udělali komix na motivy seriálu kde jsou jakoby postavy ze hry:)

200

Odpovědět

Hmm, je to tu minutu a už to má hodnocení 1, je dobrý vědět že lidi hodnotěj objektivně :)

215

Odpovědět

ano, názor inteligenta... proč by měli lidi hodnotit video objektivně? Každej ho ohodnotí suběktivně, a celkový hodnocení je pak obějtivní.

2112

Odpovědět

+BullOverDobře, v tom máš pravdu, ale pointa toho postu byla v tom, že epizoda má přes 8 minut a někdo to hodnotí nejnižším hodnocením minutu po tom co tu byla umístěna

230