Kdybyste měli Poirota za spolubydlícího

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:3 969
Mnozí jste určitě v minulosti sedávali u televizorů a sledovali belgického detektiva z pera Agathy Christie při řešení často velice zapeklitých případů. Jak by to ale vypadalo, kdybyste ho měli za spolubydlícího?

Přepis titulků

Asi se ptáte, proč Poirot svolal toto setkání. Bude to trvat dlouho? Zrovna jsem si ho honil. Trpělivost. Poirot vstoupil do kuchyně. Na lednici uviděl vzkaz psaný vaším písmem, doktore Hardwicku. Na vzkazu se píše: „Koupit mléko.“ Ano, to jsem psal já. Všiml jsem si, že nám došlo mléko. Avšak když Poirot otevřel lednici, objevil vedle svých symetrických vajec karton polotučného mléka, není-liž pravda, lady Carstairs?

Ten karton byl ale prázdný! Všimla jsem si toho, když jsem hledala svůj kokain. Bon. A nyní vám Poirot odhalí pravdu. Jeden člen této domácnosti použil zbytek mléka na své cereálie a pak prázdný karton vrátil do lednice. Byl to doktor Hardwick, který napsal ten vzkaz? Nebo to byla lady Carstairs, kterou sužuje závislost na kokainu?

Nebo jsi to byl ty… Dennisi? Ano! Znova to točit nebudu.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video mě opravdu pobavilo, což byl účel, ale jinak se tady musím Agathy Christie zastat :-) Nevzpomínám si na detektivní příběh, který napsala, kde by se postava vraha nějakým způsobem objevila tímto způsobem náhle na konci. Na detektivkách A. Ch. je skvělé, že opravdu dává čtenáři (divákovi v případě zdařilých adaptací) možnost pátrat po viníkovi během značné části příběhu :-)

10

Odpovědět

Marně si vzpomínám, kdy byl počet podezřelých tři. I v komorní "Karty na stole" bylo podezřelých pět.

00

Odpovědět

Překonal nějaký příběh s ním co do počtu podezřelých (a vrahů) Vraždu v Orient expresu? Tam jich bylo jak apoštolů.

00

Odpovědět

Boží

71

Odpovědět

Yes, yes!

51