Každý sci-fi film z 50. let

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:1 629
Pokud máte rádi původní Star Trek, rozhodně vás bude zajímat tato žhavá sci-fi novinka z 50. let. A pokud Star Trek rádi nemáte, můžete se minimálně zasmát.

Přepis titulků

Kapitáne, jste se svými muži velmi vítán v mém podezřele odlehlém výzkumném ústavu. Děkujeme, doktore. Máte velmi atraktivní dceru. Povězte, kapitáne, mají všichni pozemšťané tak půvabné pozadí? Její oblek narušuje přístroje mých mužů, - odveďte ji. - Prosím, omluvte Amonii. - Miluju vás. - Jsme tu na Mephistu 1 sami a útočí na nás mimozemská inteligence v podobě přesvědčivého vizuálního efektu.

Rozumím. A co chce? KOMUNISMUS? S tím bych si nedělal starosti. Co kdybychom s tou entitou komunikovali za použití mé mozkové mentální ponorky? - Ne, otče! - Odpusť, Amonie. Musím to udělat.

Pro vědu! Ustupte, Amonie, ta entita ho ovládá. Co mě to ničí? Je to můj vlastní výtvor? - Můj otec je mrtev. - Já vím. Možná není v silách člověka pochopit velká tajemství kosmu. Ale jedno víme. Křesťanský Bůh existuje a nejraději má Ameriku.

Vezměme se! Dva miliony let v budoucnosti, ale ženy jsou pořád stejné. Američan ve vesmíru? Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ed Wood by to natočil líp.

22

Odpovědět

To byl svět ještě v pořádku.

23

Odpovědět

tehdy stacilo delat vzdycky vsechno spatne a lidi te meli radi. uspech zarucen zrovna tak. jo to byli casy..

30