Sexy detektivové ve vašem okolí

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:2 996
Holmes a Watson mají nový případ. Případ „sexy dámy z vašeho okolí“ v nesnázích.

Přepis titulků

- Máme e-mail, Holmesi. - Osvěžující. Je od paní Evženie Volkswagenové. - Překrásné jméno. - Jaký to má předmět? „Drahý DocWatson221B, potřebuji muže!“ - Holmesi, je v nebezpečí! - Trpělivost, doktore. Prý trpělivost! Je tu žena v nesnázích, Holmesi! - Je v naší oblasti.

- Watsone, znáte mé metody. Co z té zprávy vyčtete? Použila font Papyrus, ten je nejdůvěryhodnější. „Drahý mistře sexu.“ To jsem já. „Jsem zajímavá a vůbec ne nudná dívka z Moldavska. A sním o tom, že budeme přátelé.“ Ta to ale umí se slovy! „Kliknutím zde přejdete do mé galerie.“ Bylo by neslušné to neudělat.

Počkat, Watsone! Umístěte na ten odkaz kurzor, ale snažně vás prosím, neklikejte na něj! Dobrá, ale netuším, co tím chcete… Božínku, Holmesi! URL v rohu prohlížeče je úplně jiné než text v hypertextovém odkazu. Jde o phishingový útok. Jak jste to věděl? Podezření jsem pojal okamžitě.

Musím informovat Evženii, že ji napadl hacker. Ne… No, to je fuk. Budu ve svém myšlenkovém paláci. Moc dobře vím, co tam děláte. Půjdu do vlastního paláce. Paní Volkswagenová! Mohu vám říkat Evženie? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář