André a Meegan se rozcházejíKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:237
Počet zobrazení:10 694

André po dlouhém rozmýšlení došel k názoru, že se s Meegan musí rozejít. Jak to vezme jeho drahá polovička?

Přepis titulků

Co chceš dělat večer? Myslela jsem, že bychom se mohli vidět s Amy a Bradem a předtím zajít k Angelovi. - A předtím bychom mohli... - Meegan. Musím ti něco říct. Musím ti to říct osobně, protože je to hrozně důležitý. Dobrá. Vím, že je to náhlé, ale už o tom přemýšlím delší dobu. Musí to tak být.

Rozcházím se s tebou. Super, boží. To je v pohodě. - Opravdu? - Jo. Myslel jsem... Bál jsem se, že se naštveš. Naštvu? Děláš si srandu? Ne, nejsem naštvaná. Lidé se rozcházejí, stává se to. To je prostě život. Je to v pohodě.

Boží, boží, boží. Takže... Bylo nám spolu dobře? Jo. Ale stále budeme kamarádi. Můžu jen... Můžu vědět proč? Proč? Jo, jen se snažím zlepšit svůj život a trochu růst jako osobnost.

Ocenila bych, kdybych znala důvod. Jasně, dobře. Podle mě se snažíš neustále řídit... Děkuju, děkuju ti. To je hezké, díky. Dobře, v pohodě. Víš, jaký je tvůj problém, André? - Co? - Snažíš se mít všechny pod dohledem. Ať už kdokoliv dělá cokoliv, musíš to vědět.

Moment, nejsem si jistý, jestli jsi naštvaná, nebo ne. Nejsem. Rozhodně nejsem naštvaná. Jsem nadšená, v pohodě, ty jsi řekl tvůj názor a myslím si, že si zasloužím šanci říct svůj názor. Jasně, jasně. - Je to problém? - Ne, ne, ne. Jistě, že ne. Jsi manipulant, říká to každý.

- Nemyslím si, že jsem. - Jo, to jsi, André. Ano, kurva, že jsi. Dobře, teď zníš dost naštvaně... Nejsem naštvaná! Nejsem naštvaná. Jsem v pohodě, je to boží. Je boží, jak jsi přišel ke mně domů a rozešel ses tu se mnou. Teď mi to tohle místo bude navždy připomínat. Je to super, je to nejlepší okamžik mého života.

A kde jinde jsem to měl udělat? Ke mně domů nechodíš. A je to tu, loutkář se vrátil. - Já nejsem žádný loutkář. - Proč mi to děláš? Vždyť ke mně nechodíš. Tvrdíš, že můj byt je zaplivaná díra, ve které serou krysy. Jo, díky. Jsem čubka, díky ti. Já jsem neřekl, že jsi čubka... - Jsem zlá nebo jsem čubka?

- Nejsi zlá, Meegan. - Proč mě trestáš? - Já tě netrestám. Rozcházíš se se mnou a nemám to brát jako trest? Co tím vlastně myslíš? Já nevím! Omlouvám se! Omlouvám se, Meegan. Asi jsem to nedomyslel. Myslela jsem, že je po všem. Ne, to není. Meegan, prosím. Měl jsem pocit, který se nakonec ukázal jako nepravdivý.

Jsem zmatená. Rozcházíš se se mnou, nebo ne? Meegan, nerozcházím se s tebou. Tak co dnes večer? Chceš jít k Amy a Bradovi? A předtím jít k Angelovi? Co se to stalo? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I´m not angriiiiiiiiiiiiiii.

120

Odpovědět

Měl se s ní rozejít přes smsku a zablokovat. Doufám, že si jí k sobě nenastěhuje, to by se jí už nezbavil.

81

Odpovědět

Naprosto to vystihuje mé bývalé partnerky. Tak by mě zajímalo jestli je to to prostě standart nebo jsme měl smůlu?

140

Odpovědět

Je to bohužel standard a pokud to není tak je to výhra v jackpotu. Ale z mojí zkušenosti ti co tvrdí že jejich přítelkyně taková není jí vidí v lepším světle z důvodu zamilovanosti. Já jsem bohužel moc racionální takže to vidím tak jak to je. A je to na hovno :D

81

Odpovědět

Je to tak, je to standart.
30% žen žere antidepresiva, takže to znamená, že 70% jich běhá po světe neléčených. Je vyšší šance nafasovat tu neléčenou.

122

Odpovědět

+Kulity vole ta tvoje matika mě dostala do kolen :D :D :D, já se skutečně začal tlemit za monitorem, jak už dlouho ne, aspon ne z komentáře :D

00

Odpovědět

Jeste je tu moznost, ze si, chlapci, vybirate z urcityho duvodu (vlastni mentalni problemy napr.) jenom psychicky nevyzraly pritelkyne...;)

143

Odpovědět

Ja tomu klukovi tak hrozne nezavidim :D :D Uz od prvniho dilu si rikam neboj kamarade, bude lip. A kdyz na to lip uz tak tak dojde, zas je me ho lito :D

201

Odpovědět

Kdo že je ten manipulátor?

32

Odpovědět

On nechodí k němu? ať si André změní telefon a nechodí k ní :--D

40

Odpovědět

Maju talent... toto je umelecke dielo jak to krasne zahrali. Diky za preklad

181

Odpovědět

peele je skvely herec

331

Odpovědět

+-5 rokov na vč ale aj tak neviem ktorý je key a ktrorý je peele :D

622

Odpovědět

+ktorýJe to ten cernej. :-)

631

Odpovědět

+ktorýPeele je ten, jak točí ty horory a key je ten, který pro Bethesdu natočil spot.

13

Odpovědět

+Tvé jménoPeele je mimo jine Meghan a Obama. :-)

51

Odpovědět

+SverdaPardon, Meegan... :-D

11

Odpovědět

+sverdysKrása jejich dvojice je mimo jiné to, že nevíš kdo je kdo... tož pššššt!

70

Odpovědět

+ktorýPamatuji si to podle délky jmen. Peele je delší a objemnější slovo, stejně jako herec. Key na mě působí spíš jak vyšší postava. Chápeme se? :-D

51