Pokřikování za starých časůKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:272
Počet zobrazení:11 783
Pokřikování po ženách kdysi bývalo mnohem rafinovanější než v dnešních dobách. Jenže co když se snažíte dívkám zalíbit, ale váš kamarád vám to kazí?

Přepis titulků

Slečno Clarisso, musím říct, že v těch šatech vypadáte sladce jako pole zimolezu po jarní přeháňce. Jak to děláte, holka? A ten zadek... - Co to bylo? - Co bylo co? Co jsi jí to řekl? - Jen jsem dělal to samé, co ty. - Ne, nedělal. Prostě jsi to na ni vybalil, chlape.

Musíš být rafinovaný. - Rafinovaný... - Ano, musíš být rafinovaný. - Musíš k nim mluvit jako k dámám. - To zvládnu. Slečno Denise, v těch šatech vypadáte jemně jako horská bystřina po dešťové přeháňce. Osvěžující. Jaké je vaše tajemství? Ty šaty na vás sednou tak, že ta prsa pořádně vylézají. - Co?

- Úžasné. Jaké je vaše tajemství? Co to děláš? Dělal jsem to, co ty. - Nedělal. - Řekl jsem: "Jaké je vaše tajemství?" - To bylo doslova stejné. - Tohle ano. Slyšel jsi ale snad něco o jejích prsou? - Ne. - Víš co? A co kdybys neříkal vůbec nic?

Vůbec nic neříkal. - Otázka. - No? - Jak budu mluvit? - Nebudeš mluvit, jasné? - No fajn. Dámy, bolí mě z vás oči. Záříte jako slunce na nebi. V těchto šatech jste stejně překrásné. Vagína... Co to, ksakru, bylo?

Já na konci promluvil, že jo? Viděl jsi u mě snad kroucení zadkem? Ne, protože mám nejhorší výhled ze všech. Vyplašil jsi je. - Aha. - Víš co? Vůbec se ke mně nepřibližuj. Slečno Laverne. Jste jako vysoká růže, a stejně krásně vypadáte i voníte.

Jaký je váš recept? Sakra, chlape. Se vsadím, že máš obří péro a koule. Miluji vás. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

😂 😂 😂 !

20

Odpovědět

Dva černoši hrají jižanské vidláky z doby otroctví :D

212

Odpovědět

Krásné ženy. Opravdu pobavilo. Dneska by i toho vyššího zažalovali za sexuální obtěžování :D

233

Odpovědět

ještě,že jsem nic nepil ten konec :D a styl mluvení :D

241

Odpovědět

Ta jižanská angličtina k tomu sedla jak p***l na nočník :D :D hoo..hooo

402