Předávka penězKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:9 695
Můžete být ti nejdrsnější drogoví dealeři, ale pokud nevíte, jak z fleku spočítat 100 tisíc dolarů, máte problém.

Přepis titulků

Osm kilo stoprocentně čistýho afghánskýho heroinu. 100 tisíc amerických dolarů. Moment. Spočítáme si je. Poslužte si. - My si to radši rovnou spočítáme. - Jo, budem rovnou počítat, dobrej nápad. Radši to uděláme rychle, ať naši přátelé nečekají. Dvacet, čtyřicet, šedesát, osmdesát, sto, dvacet, čtyřicet, šedesát, osmdesát, dvě stě.

Víš co? Já jsem rychlej. Udělám to. Raz, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm, devět... - Proč je děláš po devíti? - Devítky jsou lepší. Udělám devět hromádek po deseti a pak nim přidám ještě jednu. To je rychlejší. Možná budeme počítat oba.

Tak jo, to bude rychlejší. - 20, 40, 60, 80, 100. - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Prosím tě, mohl by sis to počítat jinde? Trochu mě to ruší. Hele, víš co? Už to mám. Stopni mě. Změř mi, jak rychle napočítám do sta, pak ten čas zapíšem a pak budem dělat hromádky podle času, kdy jsem napočítal sto. Co je to za idioty? Ne, už to mám.

Mám to tady. Vyhledám si fotku 100 tisíc dolarů, jasný? Pak budeme vědět, jak mají vypadat, a pak je porovnáme se skutečností. Vidíš? Tady, přímo tady. Koukej. To vypadá úplně stejně jako naše prachy. - Asi těch 100 tisíc máme, lidi. - To jsou naše prachy. Promiň, promiň. Předtím, když jsme je počítali, vyfotil jsem naše peníze a nahrál je na Yahoo! Answers. Chtěl jsem si ověřit, jak 100 tisíc vypadá.

- K*rva. Co jsem si myslel? Už vím! - Jeď, jeď, jeď. - Co to sakra děláš? - Chtěl jsem zkusit Rain Mana. - Nemám co dodat. - Tak jdem na to. Už to mám. 99 980. Hej, chlapi, zapomněl jsem tam dát jednu... Pr*ser. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čekal jsem, že tam vlítnou federálové / jsou to policajti a zdržují / mafiáni je zastřelí u prvních 10 000 USD :) Jak píše VedeDog, konec to zachránil

30

Odpovědět

Konec to zachránil.

100

Odpovědět

Agent DEA Hank z pernikovyho taty :) jak mu ty prachy litaj kolem hlavy k nezaplaceni :) :) :) :)

160