Zmrzlej mozekKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:5 976
Nejhorším trestem po vynikajícím citronovém cloumáku je, když s vámi zacloumá zmrzlý mozek. Názorným příkladem je toho Peele.

Přepis titulků

Jakou máš příchuť? Vanilku. Jakou ty? - Lemon Zinger. - To jako ten čaj? Ale ne. - Mám zmrzlej mozek. - Co k*rva děláš? Máš leda kulový. Uklidni se, chlape. Ta s*ačka za chvíli přejde. Klídek. Nepřestává. - Zhoršuje se to.

- Co to meleš? Nemůže se to zhoršovat. Co děláš? Prej seš z drsný čtvrti, ale bulíš tu kvůli zmrzlýmu mozku. No tak, ze zmrzlýho mozku takhle skučet nemůžeš. Nebuš si do hlavy, když máš zmrzlej mozek. Seš snad koule na houpačce? Seš koule na provázku? Šibe ti? Uklidni se, exorcisto. Co je to teď? Nějaký kung-fu? Zklidni hormon, vole. Hele. Tak hrozný to bejt nemůže.

Hele, vole, nehraj dementa. Přenes... Co? To se teď bojíš? - Máš z toho děsy. - Kdo seš? Jak kdo jsem? Nemáš žádnýho Alzheimera. Co ti je? Seš normální dement. Co to je? Von tu snad imituje Kaisera, ty p*čo. To se mi snad zdá. Aha, teď děláš zrcátko. Víš co? Seš slaboch, vole. Seš měkkej jak sra*ka, o to jde, že seš slabej.

Přibrzdi, jo? Přibrzdi, jo? Přibrzdi, vole. Ty se hodláš ládovat tím froyem i po zmrznutí mozku? Co děláš? Teď už k tobě fakt ztrácím respekt. Jestli chceš jíst to, co ti ubližuje... Tohle je... A teď ještě hltáš? Ty to hltáš! No, vono se mu to snad líbí. Tobě snad úplně je*lo, nebo co. Teď vážně? Teď vážně? To je horší, než když jsem uškrtil Bennyho, protože neměl mý prachy.

- Tak jo, máme ho. - A koho? Co? - Ty seš fízl? - Pomalu vstaňte. Nevěřím tomu, známe se od šestý třídy. Jsi zatčen za vraždu Bennyho Tacteratricse. Odveďte ho. Ty vole, seš dementní mrzáckej ma*rd. A ty si posedíš v base na pěkně dl... Přehnal jsem to.

Mám zmrzlej mozek. Dohnal mě zmrzlej mozek. - Ještě se tomu div. - Odveďte ho odsud! Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Deratizace

10

Odpovědět

To vypadá jak v Arkansasu, když mají plantážníci polední pauzu na oběd.

68

Odpovědět

To bylo z toho slabšího trollícího soudku.

125