Hiphopový dračákKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:9 601

Bratránek Tyrell si přišel zahrát dračák a Pánovi jeskyně se výsledek nebude úplně zamlouvat.

Poznámka: Alizé je alkoholický nápoj.

Přepis titulků

- Zdravím, dobrodruzi. - Zdravíme. Jak všichni vidíte, dnes máme mezi sebou nového pocestného. Tohle je bratránek Tyrell, který bude hrát za postavu... Jmenuje se Kanye a je to obr, vole. Drahý bratránku, obři většinou nebývají hráčskými postavami. - Jsou to chaoticky zlé... - Chcu být obr, vole. Velikej.

Dobře, jistě. Pocestní, dnes se k vašemu dobrodružství přidává obr jménem Kanye. Když jsme se viděli naposledy, byli jste u krčmy jménem Severní hvězda ve městě Isledor. - Jak započnete svůj úkol? - Chcu sehnat ňáký štětky. Kde je v Isledoru klub? Tyrelle, to je neobvyklé, kluci pravděpodobně chtějí...

- Stevene? - Ano? Rád bych se přidal k obru Kanyemu na jeho misi. Jako fakt? Dobrá. Oba vstoupíte do krčmy. - Co řeknete? - Obr Kanye si objedná Alizé. Hostinský zamručí. "Tento cizokrajný nápoj neznám. Možná si dáte elfí pivo?"

- Ne, oba chceme Alizé. - Alizé v tomhle světě není. Obr Kanye tu mrchu praští. Obr Kanye se pokusí hostinského uhodit. Hostinský je napůl hobit a je velice hbitý. Aby ses trefil, musíš hodit 18 nebo víc. 20. Bum. Sejmu toho hobita. Dobrá. Kleriku Golline, nechceš obra Kanyeho zkrotit, než někdo zavolá městskou stráž?

Vezmu si z pokladny prachy. Ale klerik Gollin je zákonně dobrý, tato krádež zneuctí jeho bohy. Hele, jediní bohové jsou prachy a štětky. Přijímám bohy obra Kanyeho. A taky si něco nakradu. Ty taky? Dobrá. Chcete pokračovat ve svém hledání země Caldahar? Pánové, přišli jsme si pro štětky.

Kde ty štětky jsou? Dobrá. Vidíte několik velmi vyvinutých děvčat. Paráda. Popadnu ty štětky a zalezem do mýho SUV. Dobrá. Obr Kanye, trpaslík Udar a klerik Gollin vlezou do SUV se svými štětkami a nečestně získaným majetkem. A Alizé! Pak dá obr Kanye do přehrávače své demo CD-- Ne!

Nedá! V tomto světě nejsou žádná CD! Víte vy co? Dělejte si, co chcete. Tak jo, teď jsem asi Pán jeskyně já. Oko Ony se otevírá... Vypadlo 16 koziček. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No jó no. Neměl je railroadowat :-D

10

Odpovědět

Proč nikoho ještě nenapadlo udělat D&D ve stylu GTA? :D

251

Odpovědět

Několik rpg systémů, ve kterých se dají hrát gansterky, honičky, přestřelky apod. samozřejmě existuje, ale něco s oficiální licencí nebo "stylem" pravidel prodchnutým gengsta hláškami a "cíly" by mohla být celkem sranda :-)

50

Odpovědět

Napadlo ale místo toho, aby o vytvořili, tak se hloupě ptaj. ;-)

20

Odpovědět

+VereDogPokud se hloupě ptají místo aby to vytvořili, znamená to že jsou to ubožáci kteří to nedokážou a jen kecají místo aby dělali. Takových lidí je po světě hodně a zrovna takový neschopák ti napsal tenhle kometář. :D

20

Odpovědět

Shadowrun by na to v pohodě fungoval, stačí říct, že ignurujete všechny sci-fi a fantasy věci.
Nebo je tam můžete nechat, sice to nebude až tak GTA, ale na hraní obrů, co rabují bary a unášejí z nich prostitutky v SUV je ten systém v podstatě dělaný.

20

Odpovědět

No nevim jak GTA, ale upravit si svět není nic extra složitýho, my momentálně hrajeme ve světě Stalkera

00

Odpovědět

Ještě furt nedal nikdo tomu šaškovi ban? lel

02

Odpovědět

Už ho má :)

30

Odpovědět

+XardassVereDog

00