Jak napálit koleguKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:214
Počet zobrazení:9 597

Terry a Gabe jsou kolegové v kanceláři a Terry je tak trochu vtipálek. Dokáže Gabea napálit, přestože se tomu všemožně brání?

Přepis titulků

Jasný, chlape. Jisto jistě. Musím jít. Terry končí. - Terry, jak se máš? - Dobře, Gabe. Máš něco na košili. Dneska ne, Terry. Gabe si přišel hrát. - Máš něco na košili.

- Nemám. - Jo, něco jo. - Určitě ne. - Mám ve stole čistou košili, jestli chceš. - To nebude nutné. - Tvoje košile není čistá. - Až na to, že je. Já mám čistou košili. Ty tu máš nějaký flek. Já tam žádný flek nemám. - Víš co? Můžu ti to rovnou utřít. - Jo, proč by ne. - A je to. - Hotovo? Skoro jsem tě dostal.

- Byl jsem takhle blízko. - Jo, skoro. Říkal jsem si: "Sakra, ten je dobrej." - Víš, co je vtipné? - No? Jak jsem ti čistil košili papírovou utěrkou, a to si nedělám srandu, tak ta ti tam nechala papírová vlákna. Hej, od kdy Karen nosí takový účes? Úterý, 9:15 ráno.

Mrzí mě, že tím musíš procházet. Mrzí mě, co se ti stalo. Ahoj, Terry, co nového? - Nic. - Máš dobré ráno? - Jo... - Já mám fakt úžasný ráno. Super. Doufám, že nemám nic na košili, protože se nemůžu podívat dolů. Ne, kámo, do toho se teď pouštět nebudu. Na košili nic nemáš a tvá košile nikoho nezajímá.

Svět se netočí jen kolem tebe. Snažím se tu bavit s Karen, takže... - Jsi v pohodě, Terry? - Jen mě fakt štve. ALE MÁŠ NĚCO NA KRAVATĚ :( A mám tě, mám tě! Tentokrát ti to už nevyjde... Jo, mám tam flek. Mám tam obří flek. Tohle prostě nepopřeš.

Z toho se Terry nevykroutí. Vyhraju to! Středa 10:07 ráno. Co se stalo? Terry zemřel. Hned se vrátím. O 7 let později Ahoj, Terry. Tady Gabe.

Jen jsem ti chtěl říct... Že jsi mě nedostal, Terry! Nedostal jsi mě! V den, kdy jsi zemřel, jsem na košili měl flek. Víš, kdo vyhrál, Terry? Já vyhrál! Já vyhrál! Prohrál jsi! Ne!

Terry! Napálil mě! KONEC Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělá hudba, skvělé slow-mo, prostě bomba!

00

Odpovědět

Tohle video je duplikát: Cvrnkač

Nicméně je zajímavé, že v době psaní tohoto komentáře má první video 92% a tohle pouze 60%, doba se mění.

291

Odpovědět

Nebo je to tím, že tamto hodnotilo 1631 lidí a tohle jen 5? :)

240

Odpovědět

Omlouváme se za duplicitu, ono jak teď nahrávají reuploady svých starých videí pod jinými názvy, tak je těžké se v tom vyznat. Dáme si propříště větší pozor.

170

Odpovědět

+XardassAť se to příště neopakuje

3017

Odpovědět

Ani sem to nedokoukal asi mi v hlave chyby bunky na tetno druh humoru.

623

Odpovědět

Pointa někdy bývá až na naprostém konci.

194

Odpovědět

Ta věta je moc dlouhá, asi to mělo být "asi mi v hlavě chybí buňky".

82