Kouzelný negrKey & Peele

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 66
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:323
Počet zobrazení:13 826

Steve prožívá nejhorší období v životě, ale pomoc je naštěstí na dosah ruky.

Přepis titulků

Zlato, chceš mě opustit? Prosím, tohle je nejhorší možná doba. Prosím, nedělej to. Zlato? - Smetí. - Co? - Mohu vynést smetí? - Jistě. Víte, čím více je v koši smetí, tím lepší pocit mám, když ho vysypu.

Asi proto ho necháváme smetím zaplnit až po okraj. Potom můžeme začít znovu. Přišel jsem opravit kopírku. Jistě, dobře. - Jak jste... - Někdy nejsou věci skutečně rozbité. Stačí jen změnit způsob, jakým se k nim chováme. Kdo jste, chlapi? Důležitější otázkou je, kdo jsi ty, Steve?

Podívejme, zdalipak to není pan Stanley? Carle? Najdi si vlastního ztrápenýho bělocha. Já tu byl první. Ubohá napodobenino! Vysypej tohle, zmrde! Sakra! Chesterfielde!

Může být jen jeden kouzelný negr! Dobrý bože... Jste v pořádku? No, hádám, že někdy se vše musí rozpadnout, abychom je mohli opět dát dohromady. Vy jste také kouzelný negr. Komu říkáš negr, zmrde? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak řek tý bábě N***e :DDDDDD

00

Odpovědět

Jen drobná poznámka k jinak podařenému překladu - "copy cat" nebo co to tam říká, bych přeližil jako "kopírko", případně "laciná kopírko", protože je to též na rážka na to, že opravuje kopírky nejen na to, že ho napodobuje...

Každopádně tihle pánové jsou fakt klasa a díky za překlady.

52

Odpovědět

No tohle byla aspoň parádička :D

40

Odpovědět

Priori Incantatem O.o

70

Odpovědět

ftipe, kde si?
Uvědomuji si, že je to jakože skeč. Vím, že je to "vtipné", ALE VŮBEC NIJAK MĚ TO NEROZESMÍVÁ. Strašně ploché a prázdné. Jestli vám to přijde vtipné, tak se pak nedivte, že jste takový průmerný hovna žijící průměrné živůtky. Nic lepšího an vás nečeká.

537

Odpovědět

Tak takhle naprosto kanálovitý výplod jsem už dlouho nečetl. Tak je to skeč nebo to jakože skeč? CAPSLOCK POWER nechybí. Osočit co nejvíce lidí, které jsem v životě nepotkal a neznám, abych si dodal světélko nadřazenosti a dnes spal o trochu lépe?

281

Odpovědět

sněhová vločka promluvila :D

21

Odpovědět

Podľa všetkého sme my, priemerné kusy hovien s priemernými životmi, aj tak o čosi príjemnejšie ako niektorí nadpriemerní jedinci. :D

20

Odpovědět

Čekal jsem, že se tam objeví Morgan Freeman, to by byl nářez :D

261

Odpovědět

Tak schválně, kdo zvládne vypsat všechny obsažený easter-egg reference? .-)

12

Odpovědět

Cokoliv s Morganem a Whoopi Goldbergi, Harry Potter, Hinglander, Red Dwarf, možná souboj Gandalfa a Sarumana, možná Assasin Creed nebo orli z LOTR, Space Jam, Tinker Bell.

91

Odpovědět

avatar the last airbender nebo cokoliv, kde jsou souboje zaměřený na zvládnutí jednotlivých elementů nebo domén, či technik. Space Invader nebo podobná 8 bitová věc, Dr. Strange, asi nějaký film s úspěšným businessmanem ale neúspěšným v osobním životě(dr. Strange for example?). Cokoliv, kde se takhle rivalové představují, na konkrétní film, či seriál si nevzpomínám, ale myslím, že je toho dost

41

Odpovědět

Na moje rozesmání stačil samotný název :D

241

Odpovědět

Tak tohle je ale špica :-D

282

Odpovědět

A pomohli mu teda? :D

360

Odpovědět

Ano. Pochopil, že n**r se neříká a baby jsou těžce přepěťové zboží

101