Otravný divákKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:255
Počet zobrazení:9 948

André a Meegan si vyrazili do kina a Meegan si musí odskočit na záchod. Její návrat nenaštve jen Andrého, ale i všechny ostatní v sále.

Přepis titulků

Půjdu na záchod. S dovolením. - S dovolením. - Meegan, potichu. - S dovolením. - Meegan, jsi hlasitá. Vy taky dovolte. Meegan... Meegan... Meegan, co to děláš?

- André? - Meegan. - André, kde ji? Nesyč! Hledám svého přítele. - Hlídej si ji! - Snažím se. Meegan. - André, - Meegan. - Nesyčte na mě. - To syčím já. André?

Meegan! - André! - Meegan. - André! - Meegan, tady jsem. - André? - Meegan. - André? - Meegan. - André? - Meegan. - André? - Meegan. - André? Proč se vracíš tam dolů?

- Siri, volej Andrého. - Nevolej mi. Nedělej to. Omlouvám se, omlouvám. Co to sakra děláš? - André, kde jsi? - Jsem za tebou. - Dáš si mě na videohovor? - To neudělám! Nic bys neviděla, protože je tu kurevská tma. Já vím, proto tě nemůžu najít.

Jsem za tebou, otoč se. Dobře, otočím se. Nemusíš to hlásit, prostě to udělej. Jsem tady... Kurva, kurva, kurva! Přestaň na mě křičet! Meegan, to ses teď praštila do hlavy nebo jsi měla mrtvici? Co tím chceš říct? Meegan...

Vole, okamžitě ten telefon schovej. - OMG, ty jsi mi zavěsil? - Jo. S vámi se nebavím, pane, bavím se s přítelem. To jsem já, Meegan! - André? - Paní, koukejte vypadnout. Vy vypadněte, můžu jít, kam chci, hledám svého přítele. - André? - No tak, tady nesmíte být. André!

Dejte ty ruce pryč, pane režisére! To není režisér. Můžete zasvítit do publika, chci najít přítele. Něco zkusím. Zasvítilo mi to do očí! Meegan, vypadni z místnosti promítače! Nesyčte na mě! S dovolením. S dovolením.

S dovolením. A.... S dovolením. Záchody jsem nenašla. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

oni se dívali na film sami o sobě? :D

181

Odpovědět

Bez pochyby nejlepsi dil s Andrém a Meegan snad uplne ze vsech :D Obdivuju ty lidi v kine, ze se vydrzeli tvarit vazne, tohle se nemohlo podarit natocit na prvni dobrou :D

250

Odpovědět

Tak tose divím, že s Meegan je, já bych ji asi umlátila krumpáčem...a to bych ani nemusela mít po ruce krumpáč.¨

170

Odpovědět

Kdyby jste to nechali jako je originál a nepsali "otravný divák" nevyzradilo by to tolik tu pointu.

111

Odpovědět

Nevím v jakém vesmíru "Meegan a André jsou noční můrou návštěvníka kina" vyzrazuje pointu méně než "Otravný divák". Navíc nemůžu pominout to, že to první je tak k******y dlouhý, že to každého odradí po třech slovech. :D

171

Odpovědět

Musel jsem se teda držet stolu, abych neudělal díru do monitoru :D Skvěle zahrané

200

Odpovědět

Tady je pouhých 100 % katastrofálně málo!

80

Odpovědět

Meegan je prostě klasa :D

180

Odpovědět

chce talent to takto zahrat

251

Odpovědět

Meegan je sexy, když něco hledá.

161