Pomoc se stěhovánímKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:176
Počet zobrazení:9 654
Stěhování nesnáší snad každý z nás. O to víc, když se nestěhujete vy, ale jen pomáháte někomu jinému. Jak se z toho nejlépe vykroutit? Problém ovšem nastane, pokud jste partneři, pan vám nezbývá nic jiného než pomáhat. Nebo snad ne?

Přepis titulků

Děkuji. Kéž bych mohla zůstat v tom bytě, ale nový nájem si nemůžu dovolit. Strěhování je na prd. Cizí lidi ti sahají na věci a stěhováci vždycky něco rozbijí. Nemůžu si dovolit stěhováky. V sobotu se odstěhuju svépomocí. Drobnosti si odvezu vlastním autem, ale mohl by sis od spolubydlícího půjčit dodávku a pomoct mi s nábytkem?

Jasně... Víš co? Hodně jsem o tom přemýšlel a myslím si, že bychom si měli dát pauzu. Ne se rozejít, jen si od sebe na chvilku odpočinout. Odpočinout si a vše si ujasnit. Pak budeme společně ještě silnější. - Chápeš? - Tohle je dost nečekané. Ne, to není. Snažil jsem se ti to sdělit snad milionkrát.

Ale ty neposloucháš. To je ten problém, ty neposloucháš! Tu pauzu nepotřebuji kvůli sobě, ale kvůli nám. Jak dlouho ti to stěhování bude trvat? Jasně, může za to stěhování. Nechceš mi pomáhat. Cože? Rád bych ti pomohl! To partneři dělají! Claire...

Je zvláštní náhoda, že potřebuješ pauzu zrovna v době, kdy se stěhuju. Proboha! Proboha! To se ti omlouvám, že jsem své city nepotlačil kvůli tvému stěhování. Podívej se na ten výraz. Vidíš?! Teď si o mně myslíš to nejhorší. Tohle děláváš vždycky! Proto od sebe potřebujeme pauzu. Tohle není fér! Není fér?

Zlato, jen po tobě chci pouhých 12 hodin volna tuhle sobotu! Dobře, tak fajn! Takže dobře? - Přestěhuju se v neděli. - 48 hodin. Co jsem si to myslel? 12 hodin ani zdaleka nestačí k tomu, co potřebuju udělat, abych posílil náš vztah. Ty jsi mě úplně zmátla.

Víš co? Miluju tě, ale musím vypadnout! Nemůžu prostě... Jsem tak zmatený, že nemůžu přemýšlet. Cítím se tu jako v pasti a nevím, co dál... To je můj domácí. Nechce o mě přijít, takže mi nájem nezvýší. Nemusím se tedy stěhovat. A já nepotřebuju pauzu.

Jsme dokonalý pár. Vezmeš si mě? Ale vymaluješ mi. Samozřejmě, že ti vymaluju. To partneři dělají. A na kdy to plánuješ? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Radši vyhořet, než se stěhovat!

272

Odpovědět

Zkoušel jsem oboje, a nic moc teda. Jo a povodeň, taky skvělé.

200

Odpovědět

+Kohbatak už len tornádo a máš to komplet

60

Odpovědět

+Cobrann - ještě horší je příchod cikánský rodinky do sousedství...

75