Sexuální detektivKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:244
Počet zobrazení:12 356

Místo činu, mrtvý pár a žádné stopy... Je to zapeklitý případ, proto na scénu vstupuje Chuck Vaughan, geniální sexuální detektiv se svými... vyšetřovacími metodami.

Přepis titulků

Je to zvláštní. Vše je na svém místě a chybí vražedná zbraň. Ani náznak po motivu. Jen mrtvý pár v posteli. Důkazy vždy existují, detektivové. Jen musíte vědět, kde je hledat. - Pane, tohle je místo zločinu, nemůžete... - Simone, to je v pořádku. Je to nejlepší vyšetřovatel sexuálních zločinů v dějinách. - Jestli to není detektiv Chuck Vaughan. - Detektiv Sally Fergusonová. - Génius by se nám tu teď hodil.

- Tom Samwell. Co tu máme, Samwelle? Vaughane, máme tu složitý případ. Máme tu jen... Dvě těla, obě mrtvá, nahá, muž a žena v posteli. Dvě vonné svíčky na stolku. Jak jste...? Ani náznak po násilném vniknutí. Miloval, jak voní. Chtěl překročit práh jako tehdy oni o svatební noci.

Ty čuňáku. Tu rozkoš by prožíval přímo tady. Výročí. Už spolu nějakou dobu jsou. Chtěli si to okořenit. Zkontrolujte datum na fotografii. Vaughan má pravdu. Dnes měli 15. výročí svatby. To je něco. Co tohle mělo jako znamenat?

Prostě jste vytáhl ptáka a začal jste si ho mastit na místě činu? Samwelle, je nejlepší z nejlepších. Když se dostane do hlavy pachatele, dokáže vyřešit zločiny zahrnující sex. Zabalte to. Někteří to nazývají požehnáním. Je to spíš prokletí. Takhle to cítíte? Trojka.

Chtěl jsi je vidět, že ano? Chtěl jsi je sledovat. Osm metrů od ložnice, hned naproti kuchyni... Nechtěl jsi ještě vidět jejich nahá těla, že ne? Ne, stál... Přímo tady! Ale no tak. Hraní na role se zvrtlo. Podívejte se na polena. Je tu zakrvácený pohrabáč.

Máme vražednou zbraň. Proč vaše odhalení vyžaduje masturbaci? Proč koťata vyžadují mléko? - To není to samé. - Hele. Hele, je to nejlepší detektiv, kterého znám. Potlač svoje ego a dej mu prostor. Moje ego? Máme tu kapitána Honiče, který vypouští své tekutiny na místě činu!

Moment. On je znal. Byli blízko, tak blízko. Příliš blízko. On... On... On to tady znal. Proč? O co ti šlo, ty úchyláku? Chtěl jsi vidět... Chtěl vidět, co vídal každý den. Jen zblízka.

Zblízka. Byl blízko tomuhle bytu. To je náš člověk! Dobře, zatkneme ho! Dělejte! Vaughane, to bylo úžasné. Omlouvám se, že jsem pochyboval. Tvé metody jsou neortodoxní, ale výsledky ti nemůžu upřít.

Takže nic ve zlém? - Ne, ruku ti nepodám. - Jasný. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Připadá mi to trochu jako parodie na seriálového Hannibala. Akorát tohle je úchylnější :D

30

Odpovědět

Tak tohle bylo dost úchylný

161

Odpovědět

Kde můžu získat licenci na Sexuálního predát.... ehm detektiva? Myslím si,že na to mám!

100

Odpovědět

Tohle někomu přijde vtipné? To opravdu už lidstvo dospělo do stádia, kdy se baví tímto?

1230

Odpovědět

to uz tu bola nie? nie ze by mi to vadilo

79

Odpovědět

Ne, ale bylo to před více jak půl rokem u konkurence.

55

Odpovědět

+(Pepek)jo je to mozne

03

Odpovědět

U skečů K&P jako je tento jednoho napadne, co všechno a kolik toho museli vyhulit při psaní scénáře. Jinak za mě jednoznačně 5*

380

Odpovědět

Nesmělý laický dotaz chronického panice — proč mu na konci nechtěl podat ruku?

05

Odpovědět

Proč koťata vyžadují mléko?

490

Odpovědět

Proč je v létě horko a v zimě zima?

130

Odpovědět

Ne každý je nadšený z toho, že má sperma cizího chlápka na dlani.

10

Odpovědět

Proč mě svrbí koule?

50

Odpovědět

+Nikdo2Možná je dobrý se občas umejt !!!
·
"Pane doktore, celé tělo mě svědí."
"A zkoušel jste se vykoupat?"
"Zkoušel, týden – dva to bylo dobrý, ale pak to začalo zase."

90

Odpovědět

Protože mu ještě neodeslal fotku svých intimních partií...

20