Soudce JessieKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:8 892
Soudkyně Barbara je profláknutá, Soudce Alexandr už je taky za zenitem, a proto přichází Soudce Jessie, aby všem vytřel zrak!

Přepis titulků

Dnes v pořadu Soudce Jessie uvidíte: Soudce Jessie přitvrzuje. Podepsal jste kus papíru, pak vám dal hada, pak jste toho hada přinesl domů, kde byly dvě malé čivavy. Nebyl jsem obeznámen s tím, že se had zbaví své kůže, a že když se spustí požární zařízení, že mi zničí koberec. - Co spustilo to požární zařízení? - Nesouvisející požár popcornu. Soudce Jessie!

Jako policista chránil ulice. - Jako obhájce... - Námitka! ...bojoval za pravdu. Jako držitel černého pásu... dokonale ovládl sebekázeň. Jako tesař se naučil hodnotu řemeslné výroby. Jako chirurg dokonale ovládl rozvahu. Jako fetující prostitut se naučil, jak vydržet několik dní beze spánku.

A jako hlasatel komentuje tento pořad. Za chvíli v pořadu Soudce Jessie uvidíte: Pane Simmonsi, ze zkušenosti vím, že díky chybě policie můžete tento soud vyhrát. Dobrý obhájce by vám to řekl. A také vím, že místo, kde jste se zranil, neodpovídalo předpisům, pane Oyamo. A také byste měl vědět, že muž jako on by chvat Maki Yaki nezvládl. Podle vašeho postoje vidím, že máte vyhřezlou ploténku.

Bude to někde kolem obratle L4 nebo L5. Takže nedostanete odškodnění 2500 dolarů, ale 2700 dolarů. - Děkuji, Ctihodnosti. - Rádo se stalo. Soudce Jessie! Dusty, můžu ti ho vykouřit? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hehe, to mi připomíná „rehabilitaci“: Idiocracy Rehabilitation

20

Odpovědět

Příjde mi, že soudce Jessie neřekl své poslední slovo. Něco jako Meegan. :)

80

Odpovědět

Dusty, can I suck your dick? :D boží....

110

Odpovědět

Prelozite i predchozi dili K a P? Uz jich tam zase par pribylo a docelu tu tihle 2 chybi :)

60

Odpovědět

vsetko su to myslim reuploady

25

Odpovědět

Připomíná mi to Jamie Kennedy Experiment:
Jamie Kennedy Experiment - Judge Jamie (Broken Door)

A propos nechtěli byste jamieho dál překládat? Přeložených tu máte jen pár dílů.

20