Kuřátko píplo

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:552
Počet zobrazení:14 335

Italské rádio Globo stvořilo reklamu, která se velice brzy stala virálním hitem a na YouTube už existuje v několika jazykových mutacích. My pro vás dnes máme originální verzi, u které se vyplatí vydržet až do konce.

Přepis titulků

V rádiu bylo kuřátko. V rádiu bylo kuřátko. A kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo. V rádiu byla slepice. V rádiu byla slepice. A slepice kvó a kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo.

V rádiu byl kohoutek. V rádiu byl kohoutek. A kohoutek rykyký a slepice kvó a kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo. V rádiu byl též krocan.

V rádiu byl též krocan. A krocan hudry-hú a kohoutek rykyký a slepice kvó a kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo. V rádiu byl taky holub. V rádiu byl taky holub. A holub vrku-ků a krocan hudry-hú a kohoutek rykyký a slepice kvó a kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo.

V rádiu byla kočka. V rádiu byla kočka. A ta kočka mňau a holub vrku-ků a krocan hudry-hú a kohoutek rykyký a slepice kvó a kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo.

V rádiu měli pejska. V rádiu měli pejska. A pejsek haf haf a ta kočka mňau a holub vrku-ků a krocan hudry-hú a kohoutek rykyký a slepice kvó a kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo. V rádiu byla koza V rádiu byla koza.

A ta koza méé a pejsek haf haf a ta kočka mňau a holub vrku-ků a krocan hudry-hú a kohoutek rykyký a slepice kvó a kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo. V rádiu bylo jehňátko. V rádiu bylo jehňátko.

A jehňátko béé a ta koza méé a pejsek haf haf a ta kočka mňau a holub vrku-ků a krocan hudry-hú a kohoutek rykyký a slepice kvó a kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo. V rádiu byla kráva. V rádiu byla kráva.

A kravička bůů a jehňátko béé a ta koza méé a pejsek haf haf a ta kočka mňau a holub vrku-ků a krocan hudry-hú a kohoutek rykyký a slepice kvó a kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo. V rádiu měli býka.

V rádiu měli býka. A ten býček búú a kravička bůů a jehňátko béé a ta koza méé a pejsek haf haf a ta kočka mňau a holub vrku-ků a krocan hudry-hú a kohoutek rykyký a slepice kvó a kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píp, kuřátko píplo.

V rádiu měli traktor. V rádiu měli traktor. A traktor vrrrum a traktor vrrrum, traktor vrrrum a kuřátko... o-ou! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když jsem já sloužil to první léto...

191

Odpovědět

Teda písnička samozřejmě velmi primitivní ale její účel je jiný, než obohatit o kulturní zážitek... Co mě však krká, je ten špatně kamuflovanej autotune...

31

Odpovědět

Když jsem já sloužil to první léto... :-D

260

Odpovědět

Přesně, naše česká klasika je lepší :)

31

Odpovědět

Chudák kuřátko :(

40

Odpovědět

Doporučuji zapátrat. Před lety jsem na toto narazil ale v originálním jazyce, nevím už co to bylo za jazyk ale znělo to tisíckrát líp. Aspoň tam zvířata nedělali Glu Glu Glu.

07

Odpovědět

Nebylo to německy cca v roce 2013?

http://www.nejhudba.cz/v-nemecku-frci-neuveritelne-primitivni-song-o-kureti

https://www.youtube.com/watch?v=sCCuGztL-Uc

31

Odpovědět

Doporucuji zapatrat ;) tahle Italska verze je "originalni jazyk" vsechny ostatni jazykove mutace vznikly az pozdeji pote co puvodni Italska verze sklidila nehorazny uspech.

70

Odpovědět

No ale musím podotknout že ta německá verze je daleko lepší. Po stránce zpěvu samozřejmě :D, ty krásné fenečky jsou jen bonus navíc.

32

Odpovědět

No já vůl to viděl celé a na konci jsem se cítil stejně jak to kuře

60

Odpovědět

když přišla slepice, tak jsem skočil na konec a rovnou na to, na co jsme si měli počkat

92

Odpovědět

Kdyby to zasr... kure sezrala hned kocka, nebo pes nemuselo to byt tak dlouhy...
Jinak veprik chybi ...ze by nebyl politicky korektni a urazi nabozenske citeni?

22

Odpovědět

To by tam nesměl být ani pes s krávou. A ještě holub, ten zase uráží moje náboženské cítění!

11

Odpovědět

Pičóne :D :D :D Bože strašne sa smejem :D

14

Odpovědět

Pripomína mi to toto. Mohli by ste preložiť.
https://www.youtube.com/watch?v=FuBo5z0fr8A&index=22&list=FLamUA7t5TXrMkbxca3UmSrQ

03

Odpovědět

Úžasné ! Ten konec mě opravdu hrozně moc překvapil. Něco takového by mě nikdy nenapadlo. Škoda, že už mi tři roky byly. To bych si to teprve užil !!!

255

Odpovědět

Mě se libí jak se ta zvířátka v mezinárodním styku nemají šanci domluvit.

krocan ital: glugluglu
krocan čech: hudry hudry
krocan inuita: zzzzzzzzz zzzzzzzzzz zzzzzzzima tyyyy vole
krocan somálec: bohužel neexistuje záznam jeho hlasu, protože nestihl nikdy promluvit

:D :D :D

500

Odpovědět

no pes Bau Bau mě fakt dostal :D

30

Odpovědět

Zapomněls anglickýho krocana, kterej dělá gobble gobble. :D

100

Odpovědět

náhodou mě se to líbí :D a ta neměcká verze je hrozná :D ale chápu, že se to ostatním líbí kvůli těm buchtám

192

Odpovědět

Nedá se to někde stáhnout jako mp3 do mobilu? Klidně i tu německou :)

05

Odpovědět

Som jediný čo som si myslel že to kuriatko má pásku cez oko keď otáčalo hlavou? :D :D

40

Další