Epizoda 2 (S01)Malý Gordon Ramsay (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:441
Počet zobrazení:6 050

V další verzi reklamy na cateringovou společnost se tentokrát Gordon vydal s rodiči do restaurace, která však ve výsledku nesplnila jeho představy.

Přepis titulků

Dnes jsem s mámou a tátouna obědě k jejich výročí. Doufám, že nebudeme zklamaní. Dám si slávky jako předkrm a potom kuře. To mě pos*r.Úsměv by ji nezabil. Už je to skoro 14 minuta předkrm pořád v nedohlednu. Pomalu mi začíná docházet,proč jde tohle místo ke dnu. Můžu mluvit s provozním? Hned!

Jak se jmenuješ? John. Johne, proč čekám v prázdné restauracina jídlo skoro hodinu? Máme tady malý problém s... No tak, Johne! Pochlap se dopr*ele.Jsi snad provozní, nebo ne? - Ano.- Tak se tak chovej. Před hodinou jsem si objednal kuře a vypadá to, že asi čekáš,až se ti nějaké vylíhne.

- Ano?- Víte... - My jsme...- Kolik tady každý týden proděláváš? Dva tisíce liber. Dva tisíce? Můžeš si dovolit prodělávatkaždý týden dva tisíce? Ne. Musíš s tím něco udělat, Johne. Obsluha je pomalá, zaměstnanci tu chodíjako zasr*ný mrtvoly, a ty očividně nemáš koule na to,abys to tu vedl.

Takže jsi momentálně pěkně v pr*eli. www.videacesky.czPřeklad: BrousitchKorekce: scr00chy

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"So currently, you are fucked!" Tak tohle mě dostalo, úplně jak od pravého Gordona :D

190

Odpovědět

:D ten kluk ho má pěkně nastudovanýho :D

180

Odpovědět

zajímavý :-D...oproti prvnímu a třetímu dílu je tenhle fakt dobrej :-)

187

Odpovědět

I me se asi vic libilo prvni video, ale i tohle u me ma 10 * :)

182

Odpovědět

Dremoran: Prave ta absurdita na tom byla vtipna. Ze serval nekoho v restauraci, no a? Na to si nemusim poustet tohle, ale muzu sahnout po jakemkoliv dile Kitchen Nightmares.

181

Odpovědět

Pro mě naopak bylo lepší tohle. Ta obsluha i ten boss si zasloužili vyjebat od malýho zmrda :) Ale utahovat si z vlastní matky se mi moc vtipný nezdálo...

184

Odpovědět

Prvni video se mi libilo o neco vic, ale porad narez. Jasnych 8 hvezdicek;o)

182