Mass Effect 3 na E3

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:4 481

No a máme tady první díl oficiálně obnoveného herního koutku, který jsem s radostí přebral. Doufám jen, že se vám budu trefovat do vkusu. :)
Jako první video jsem přeložil prezentaci hry Mass Effect 3 z letošní herní výstavy E3, která nedávno proběhla (máme tu z E3 už rozhovor o The Elder Scrolls V: Skyrim). Ovšem nepůjde jen o jednoduchou ukázku gameplaye. Tvůrci si totiž k závěrečnému dílu trilogie Mass Effect připravili menší osvěžení, a to zapojení zvukového a pohybového ovládaní za pomocí Kinectu. Jak to funguje v praxi se už přesvědčte v samotném videu.
A samozřejmě pokud jste ještě neviděli první úchvatný trailer k této hře, můžete to napravit.

Série Mass Effect je akční sci-fi RPG od společnosti Bioware, která má na svém kontě například sérii podobného ražení, jen jiného žánru, Dragon Age.
Hráč se dostává do role vojáka, který se jmenuje Shepard. Ten společně s posádkou lodi Normandy prozkoumává galaxii a snaží se zajistit nejisté místo planety Země v galaxii ovládané společenstvím mimozemských ras sídlících na Citadele. Hra vyniká zejména propracovaným příběhem, dialogy a systémem soubojů.

Přepis titulků

Prosím přivítejte na pódiu mého kamaráda, jednoho ze zakladatelů Bioware, Raye Muzyku, který vám řekne něco o projektu, na kterém jeho tým v Bioware pracuje. Dr. Ray Muzyka. Před osmi lety... se Casey Hudson a náš tým v Bioware rozhodli vytvořit nový sci-fi vesmír. Tento vesmír měl kombinovat propracované a emotivní příběhy, kterými je Bioware známé, s intenzivními souboji, které byste očekávali od pořádného akčního trháku.

A s Mass Effectem 3 přichází jedinečná šance zapojit se do příběhu. Začínáme úplně nové dobrodružství. Galaktická válka započala a v sázce je vše.

Země byla obsazena a vy vybíráte cestu, jakou ji v této válce získáte zpátky. Mass Effect 3 je hlavně o skvělé akci, rozhodnutích s následky a ponoření do epického sci-fi vesmíru. Dnes vám s radostí oznamuji, že Mass Effect 3 bude také podporovat Kinect a ponoření do příběhu se tak dostane na ještě vyšší úroveň pomocí rozpoznávání hlasu.

Tady je náš producent, Jesse Houston, který vám předvede, jak to funguje ve hře. Kinectem přidáváme přirozenou schopnost konverzace s kteroukoliv osobou ve hře, použitím pouze vašeho hlasu. A do hry, která už zohledňuje každé vaše rozhodnutí, se tak vžijete ještě více.

Je to opravdu jedinečné. Podívejme se na to. Sheparde, skvělé načasování. - Jsem rád, že jste tady. - Mordine. Vskutku, řádné přivítání provedeme později. Musíme si pospíšit, má oslabené imunitní systémy. Většina to nepřežila. Vy jste je nechal zemřít?

Jste nejchytřejší vědec, kterého znám. Nemohl jste je zachránit? Udělal jsem vše, co jsem mohl. Vyzkoušel jsem různé léčby, ale nestačilo to. Jeden přeživší tu ale je. Musíme ji dostat pryč z planety. Ona je stále tady? Ano.

Umístil jsem ji do ochranné izolace. Doporučuji opatrnost, Krogani jsou nedůvěřiví. Nepotřebuji, aby mi důvěřovala. Jsem velitel Shepard, Alianční flotila. Přišel jste mě zabít? Samozřejmě, že ne. Přišli jsme vás odvést domů. Proč? K čemu vám jsem? Jste poslední nadějí Kroganů.

Jste budoucnost rasy Kroganů. Za to bojuji. Pak doufám, že jste si přivedl armádu. Neznámé subjekty narušily budovu. Ale není to jen o vybírání odpovědí. Bojujete za samotné přežití vesmíru. V boji vám Kinect nabízí novou úroveň koordinace a strategického ovládání.

Což vám umožňuje plynule vysílat taktické útoky proti vašim nepřátelům. Liaro, kupředu. Garrusi, kupředu. Liaro, singularitu. Pozor na granát! Sheparde, musíte potvrdit uvolnění. Přenáším ji do nákladových prostor.

Dostaneme tě odtamtud. Sheparde, pozor, přicházejí další. Epické. Úžasné. Zábavné. Díky, Jesse. Tohle je samozřejmě jen zlomek toho, jak Mass Effectem 3 nastavujeme úplně novou laťku.

Ať už hrajete jen s ovladačem, nebo si zlepšujete zážitek Kinectem, Mass Effect 3 bude nejlepší hra v sérii. Máme ještě spoustu super věcí, které vám dnes chceme ukázat, a během týdne jich bude ještě více. Děkuji. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je stejně nejlepší hra !

181

Odpovědět

Mass Effectu se u mě vyrovnalo........(nic). Hra je prostě jedinečná NEMÁ konkurenci ! Konec komentu ;)

180

Odpovědět

Tak jediná hra, která se u mě příběhem vyrovnala Mass Effectu byla Zaklínač.

182

Odpovědět

Mass effect, Dragon age, Bioware. Co k tomu dodat........ Snad asi jedině to, že Bioware je jedna z mála společností (a možná že i jediná), která dokáže vyrobit hru s dlouhým, chytlavým a totálně propracovaným příběhem (není to ten klasický stereotyp), kde můžete svým rozhodnutím cokoliv změnit. K tomu přidejte combat systém a vyjde naprosto jedinečná hra. Hry od Bioware jsou zatím jediné, které mě tak chytli, že ihned po dohrání kampaňe jsem okamžitě zakládal novou postavu a hrál znovu. Dragon age: Origins: 95%, Dragon age: Awakening (80%- ale berte v potaz, že je to datadisk, takže mezi datadisky mu dávám 90%), Dragon Age 2: 80% (u mě herně zklamáním) Mass Effect: 87%, Mass Effect 2: 92%.

182

Odpovědět

To je tady tolik lidi co neumi anglicky? Ono to ma vetsi kouzlo s anglickymi titulky :) Rika clovek, ktery to dohral jak v v anglictine tak s cestinou

180

Odpovědět

Těším se, jako malá holka!

180

Odpovědět

Vilda: Byl jsem na přednášce vašeho lokalizačního týmu na FF a věz, že mě to pořádně nahlodalo a zvažuju, že bych zkusil napsat. :)

180

Odpovědět

Zoidy: Pokud umíš překládat kvalitně i delší texty, teoreticky by ses k ME dostat mohl. Ještě není jasné, jakým způsobem se ME3 bude lokalizovat, ale v případě že fanouškovsky, budeme asi dělat menší nábor na kvalitní lidi.

180

Odpovědět

Spek: snazi se prodat Kinect, ne mikrofon k PC;)

180

Odpovědět

Mass Effect je prostě nej.. ME2 jsem si koupil třeba jen kvůli traileru , který byl ten nej který znám.

180

Odpovědět

Zoidy: myslim, ze koutek se libil a bude libit moc. Tesim se na dalsi dily..

Pokud bych mohl doporucit, tak COD MW3, battlefield, elder scrolls a assassin jsou teď často diskutované. A nějaká recenze by tu taky nebyla na škodu (F3AR, zaklínač), ale novinky jsou asi podstatnější..

182

Odpovědět

První dva díly jsem doslova miloval!!! NA TENHLE SE TĚŠIM JAK SVIŇA :D

180

Odpovědět

Mass Effect je nejlepší!!!

180

Odpovědět

sakla to by bylo cool dyby to šlo přez mikrák ale asi to fakt nepůjde mno no neva já se s tím poperu já si zmáčknu hold to Q nebo E ^^

180

Odpovědět

No, mozna kdybych cerstve naformatoval hardisk, koupil ramku a novou grafiku, stahl detaily na nulu a 12 let se modlil ke starym i novym bohum, rozjel bych alespon hlavni menu :/

181

Další