Mistrovské dílo

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:544
Počet zobrazení:7 900

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a  ač to hlavní přijde až příští týden, už dnes se můžete těšit na několik videí s lehce vánoční tematikou.

Je tu TomSka, tvůrce asdf movies, s vánočně laděným videem o umění, které jste nám doporučili na Twitteru. V krátkém skeči kromě Toma uvidíte ještě dalšího britského YouTubera - Chrise Kendalla (crabstickz), xenofobický štětec a antisemitskou kočku.

Přepis titulků

TomSka a Crabstickz ve skeči MISTROVSKÉ DÍLO - Vypadá to, že s tím zápasíš, Chrisi. - Jak jsi to poznal? Je to tu černé na bílém. - Máš mě přečtenýho jako obraz, Chrisi. - Já jsem Tom. Ty jsi Chris. Já to nesleduju... na Twitteru. Chrisi, naučím tě malovat.

- Proč? - Protože chci postavit jedinou loď, která se nepotopí. - Titanik? - Ne. Loď přátelství. - A Titanik se potopil. - Nemožné. Chrisi, chci, abys mě nakreslil. - Hotovo. - Ukaž. To je bota. Nakreslil jsi botu. To musí být tím štětcem. - Zkus to znovu.

- Hotovo. - Ukaž. Inspiroval jsem se čínským uměním. To je pořád jen bota. Jen trochu víc rasistická. - K čertu s tím xenofobním štětcem. - Jen špatný dělník viní své nářadí. A proč ne... dělnice? Teď není čas na feminismus, Chrisi. A kdy ten čas bude, Tome?! Zkus to...

Znovu. Ukaž. To je abeceda. Proč je to tak těžký, Tomeee. Musíš si začít věřit, Chrisi. Já to nezvládnu, Tome. Ne. Věěěř siii. Dobře. Jo.

To je pecka! To není pecka. To je... pecen? To vůbec není špatný. Sní o holokaustu. Teď to nesnáším. Sakraaa! Co má být tohle?

To nic... Ještě to není hotový. Dodělej to. Hotovo. Co jsem ti říkal o tom feminismu?! Tome, nepřijímám tvůj misogynní kriticismus. - Zabiju tě, Chrisi. - Ne, když se zabiju dřív. - To můžu taky. - To neuděláš! Máme stopy?

Jen tohle. Zřejmě nakreslili své vrahy, než umřeli. Takže vyhlásíme pátrání po kentaurovi, antisemitské kočce a abecedě. Můj bože... Jsou zpět! Překlad: Atevi www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I love it!

201

Odpovědět

S těma policajtama na konci a tou nesmyslností celého videa mi to hodně připomíná Monty Python.
A to já můžu :D

271

Odpovědět

Stejně je vrahem komorník ;)

101

Odpovědět

nene....vrahem je jasně bota...jelikož se její obraz nenašel...

311

Odpovědět

Ty obrazy to zabily.

66

Odpovědět

Hmmm každý chce mít video na internetu. Mise splněna !

638

Odpovědět

Kdyby se zastřelili hned na začáku, bylo by to mnohem, mnohem, mnohem lepší.

1348

Odpovědět

Mohli byste taky přeložit deleted scenes z posledního asdf, je to myslím ještě lepší než scénky které byly zařazené do asdf7 :D

70

Odpovědět

Ze všech asdf *pohled nacistické kočičky*

70

Odpovědět

Policajt na konci by mohl klidně dabovat Batmana =D

452

Odpovědět

Takhle nějak si představuju video které bych udělal s velkou dávkou LSD

471

Odpovědět

To je taková absurdní blbost, až mě to bavilo :D

922

Odpovědět

Absolútna chujovina bez pointy. Presne ako to mám rád :) 10/10

1137