Mortal Kombat - Scorpion trailer

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:3 531
V rámci kampaně k novému Mortal Kombatu, který má vyjít již příští rok, byly vytvořeny tyto krátké medailonky. Pouze tedy ke dvoum charakterům - Scorpion a Sub-Zero. Dva největší nepřátelé. Dnes se dozvíme něco o původu Scorpiona a proč tak touží po smrti Sub-Zera. Ale tenhle příběh je trochu zkreslený a není tak úplně pravdivý. Tak se ukažte - kdo ví, jak to bylo doopravdy? A těšíte se na nový díl? Údajně se má objevit i Kratos z God of War, bohužel pouze v Arcade módu jako bonus pro PS3 verzi.

Přepis titulků

Přeložil: Rizyk www.VideaČesky.cz Scorpion byl kdysi člověk jako my. Ale on, jeho rodina a jeho klan byli vyhlazeni Sub-Zerem. Jeho ztrápená duše bloudila v jiné realitě. Ale byl záhadně vzkříšen zákeřným Quan-Chim. Pojď sem! Dokonči ho! Poháněn pomstou vstoupil do turnaje Mortal Kombat, aby pomstil rodinu.

A zničil smrtelného nepřítele Sub-Zera. Scorpion vyhrál. Fatalita!

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

MK 4 je považovaný za počátek konce nejlepších let Mortal Kombatu. Ja hral uplne vsecky dily a za nejlepsi jsem povazoval MK2. MK4 se asi snažil navázat na právě prosperující Tekken. Např. tou 3D arenou. A Armageddon byl hybridem Soul Caliburu a Tekkenu. Armageddon mě dost zklamal. Ale nový MK mě absolutně pohltil.

180

Odpovědět

Nejlepší Get Over Here :D :D

180

Odpovědět

Rizyk: Nejlepší překlad pro Netherrealm je asi Podsvětí. Jiná realita je třeba DC Universum v nekanonickém, ale perfektním MK vs. DC Univers.

Scorpion a Sub-Zero nejsou bratři ani náhodou. Pokud se chcete o postavách z Mortal Kombat dozvědět víc, navštivte http://www.postavy.cz/. Jsou tam všechny charaktery, část už popis má, na zbytku pracuji.

190

Odpovědět

Rizyk: Však a kde vidíš, že jsem napsal, že jsi to video dělal ty? :D Jen jsem napsal jak to video vypadá, překlad je samozřejmě výborný, ale to video jako takový se mi prostě nelíbí..

180

Odpovědět

sub-zero je lepši a jsou to bratři

182

Odpovědět

toš nebyli ti dva bratři ?? :D a spolu ?

180

Odpovědět

Smutné. Mortal Kombat sa zrodil na PC ale tento jeho potomok naň nezavíta...

181

Odpovědět

Sub-zera jsem měl vždy nejradši, ale myslel jsem, že jsou se Skorpionem bratři..

180

Odpovědět

hehe: Já nejsem autor a autoři to udělali schválně ;)

Wolfman: Á pán je znalec! :D Odpověď na jedničku. Já vím, že to neznamená tak úplně jiné reality, ale zase jsem nevěděl jak to přeložit, když neřekli vyloženě peklo.

180

Odpovědět

Netherealm je špatně přeloženo jako Jiná realita. To je vzhledem k MK universu silně zavádějící. Jde o jiný svět, který je propojený s ostatními portáli. O Netherrealmu se většinou v češtině mluví jako o pekle. Jiná realita je svět ve kterém se restartuje MK tímhle novým dílem.

Jinak, první Sub-Zero zabil Scorpiona když se střetli v šaolinském chrámu, odkud oba měli ukrást svitek pro Quan Chiho. Sub-Zero Scorpiona zabil a Quan Chi vyvraždil jeho klan. Pak ho vzkřísil a řekl mu, že to udělal Sub-Zero. Scorpion ho začal hledat a na prvním turnaji ho zabil, ale jako nový Sub-Zero přišel jeho mladší bratr, se kterým se později usmířil, i když ho ze začátku taky chtěl zabít, poté co odhalil Quan Chiho zločin.

190

Odpovědět

hra dobrá, film dobrý, tenhle trailer naprd :) je to zbytečně tmavý, neni tam skoro nic vidět a ještě k tomu teda jak píše autor není to úplně pravdivý

181

Odpovědět

Legenda se vrací. Není snad hráče co nehrál Mortal Kombat nebo neviděl film. Hlášky, postavy to je dnes v pc světě legenda. Já hrál jen za Liu Kenga a reptila, zbytek byl nad moje síly :)

180

Odpovědět

Lifty: Čtverkou to každopádně neskončilo. Vyšly pak ještě Deadly Alliance, Deception, Armageddon a Mortal Kombat vs. DC Universe. Hrával jsem kdysi ten Deadly Alliance a ten byl dobrý.

180

Odpovědět

KRATOS BEST jooo LEPSI naz nejakej zero a scorpa

182

Odpovědět

Já vyrůstal taky na čtverce, hrál jsem ji snad milionkrát, akorát mě strašně štve, že čtverkou to skončilo a jen kvůli MK si Playstation pořizovat nebudu...

180

Další