Mortal Kombat - Sub-Zero trailer

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:4 219

Druhý krátký medailonek z připravované hry Mortal Kombat, tentokrát o zmiňovaném Sub-Zerovi. Scorpion chce v Mortal Kombatu zabít Sub-Zera, Sub-Zero zase Scorpiona. Jaké důvody má Scorpion, jsme se dozvěděli minule a dnes uvidíme, jaké má Sub-Zero. A koho máte radši? Sub-Zera nebo Scorpiona?

Přepis titulků

Přeložil: Rizyk www.VideaCesky.cz Tenhle souboj bude tvůj poslední! Kuai Liang a jeho bratr Bi-Han byli jako děti uneseni a vycvičeni, aby se stali nejlepšími vojáky Lin Kueie. Když Scorpion nespravedlivě zabil Bi-Hana, Kuai Liang zapřisáhl pomstu. Ovládl sílu ledu a zimy a převzal bratrovu přezdívku. Sub-Zero.

Dokonči ho! Nový Sub-Zero šel do turnaje Mortal Kombat s jediným cílem. Zničit bratrova vraha a všechny, kteří mu budou stát v cestě. Sub-Zero vyhrává. Fatalita!

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A ještě bych dodal že Quan chi pak vzkřísil Sub-Zerova bratra-Nooba Saibota.

180

Odpovědět

Jen bych podotknul že to není pravda. Škorpion Sub-Zerova bratra nezabil. Quan chi se přestrojený jako Sub-Zerův vydal zabít Škorpionovu rodinu a klan a potom zabil i jeho. Pak mu řekl (jako Quan chi) že mu jeho rodinu zabil Sub-Zero aby se přidal na jeho stranu. Škorpion se pak znovuzrodil v pekle aby zabil Sub-Zera. Ale on zabil Sub-Zerova bratra a pak se Sub-Zero snazi zabit Škorpiona. Proc Quan chi Škorpiona zabil to uz nevim. Kdo hleda zahrajte si Sub-Zero: Mythologies tam je vsechno vysvetlene.

181

Odpovědět

Já sem vždycky uznával SubZera a Gora :D

180

Odpovědět

na konci mi strašne připomína slovo fataliti "jak být ninžou"(how to be ninja)

180

Odpovědět

Chtelo by to zmenit styl boje. Vubec se mi nelibi MK styl.

183

Odpovědět

Konečně dostali Sub-Zerové jména. Ale zvláštní, v novém restartu se mluvilo že to bude tz.v classic Sub-Zero tj. starší, "zlější" Sub-Zero ze kterého se po smrti stal déminický Noob Saibot. Ale podle medailonku se zdá že to bude ten mladší.

180

Odpovědět

No tak já sem teda hrál jenom dvojku a tam u mě bezkonkurenčně vedl Baraka. Ten jeho "mixér" z čepelí mi pomohl vyhrát kampaň

180

Odpovědět

Mortal Kombat jsem nehrál, neznám příběh ani jednoho. A možná proto mám radši Scorpiona :) Miluju to jeho "Come over here!" :)

180

Odpovědět

Mezi scorpionem a sub zerem jsem pro Sub zero. Ale taky jsem hrával jen za Liu Kenga či Reptile

181

Odpovědět

ja som hral vzdy za raidena :D

180

Odpovědět

Sub-zero wins...

Ale stejně sem hrával už od jedničky za Liu-Kanga ;-)

181

Odpovědět

se scopionem jsem toho uměol vždy nejvíc.... a tak nějak mi je sympatičtější

180

Odpovědět

Sub-Zero...nej z MK :-D

191

Odpovědět

SUB-ZERO!!!

181

Odpovědět

FC sub-zero

181

Další